Other lots in this auction
-
#644
Een reeks van drie ingekleurde Japanse houtsneden met Geisha’s in de regen. Gesigneerd.
Suite de trois gravures sur bois japonaises représentant des geisha dans la pluie. Signées.No longer availableDim. 35,5 x 24,5 (x 2)Estimate: € 200/300 -
#488
Een karakterpop met een porseleinen hoofd, handen en voeten. Gemerkt: Christine Orange en genummerd 1199/1500. Linkerhand gebroken.
Poupée de caractère à tête, mains et pieds en porcelaine. Marque: Christine Orange et numérotée 1199/1500. Main gauche cassée.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 40/50 -
#499
“Vlakkencompositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening op de verso.
“Composition géométrique”. Huile sur toile. Porte une signature aux verso.No longer availableDim. 41 x 30 cmEstimate: € 120/180 -
#206
Een donker tweeledige buffetkast met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Buffet à deux corps en chêne foncé, le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 210 x 120 x 81 cmEstimate: € 100/150 -
#323
Een groot lot verzilverd metaal en tafelgerei w.o. een hors d’oeuvreschaal met glazen compartimenten, schotels, een voorsnijbestek van stainless steel en hoorn, groenteschalen van Wiskemann, servetringen, lepeltjes enz.enz.
Grand lot de métal argenté dont un plat à hors d’oeuvre aux compartiments en verre, des plats, un couvert de service à viande en acier inoxydable et corne, des légumiers de Wiskemann, des anneaux de serviettes, des cuillères etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#107
Een sierterrine van Italiaans aardewerk, versierd met meerkleurige taferelen in reliëf.
Terrine décorative en faïence italienne décorée de scène polychromes en relief.No longer availableDim. 40 x 65 cmEstimate: € 40/50 -
#423
Antieke pop met schouderplaathoofdje. Lijfje van textiel, met porseleinen onderarmen. Originele klederdracht (Zeeuws?).
Poupée ancienne à la tête aux épaules. Corps en textile, avant-bras en porcelaine. Vêtements d’origine (Zélande?).No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 80/120 -
#88
Een snavelkan en een een koffiekan van tin, waarbij de tweede met een gegraveerd decor en een houten handvat.
Cruche couverte et une cafetière en étain, la deuxième à décor gravé et à manche en bois.No longer availableDim. h: 24 & 36 cmEstimate: € 60/80 -
#748
Een antieke pop met papier mâché hoofd met schouders. Oude klederdracht. XIXde eeuw. Zonder merken.
Poupée ancienne à la tête en papier mâché aux épaules. Vêtement ancien. XIXe siècle. Sans marques.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 80/120 -
#739Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969
“Liggend naakt”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Nu couché”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 30/50 -
#458
Een dekselvaasje en een sierbordje van Imariporselein.
Petit vase couvert et une assiette décorative en porcelaine d’Imari.No longer availableDim. h: 28 cm, Ø: 22 cmEstimate: € 45/60 -
#194
“Geanimeerd landschap”. een supraporta. Olieverf op doek. Draagt een handtekening ‘Van Ostade 1650.
“Paysage animé”. Dessus-de-porte en huile sur toile. Porte une signature: Van Ostade 1650.No longer availableDim. 52 x 77 cmEstimate: € 800/1000