Other lots in this auction
-
#391
Een lot van drie antieke aardewerken po’s.
Lot de trois pots de chambre anciens.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#347
Een verzilverd metalen bestek met een Lodewijk XV-motief, bestaande uit kleine vorken en messen, grote vorken, messen en lepels, koffielepels en desservorkjes. Compleet voor twaalf personen en in koffer.
Couvert en métal argenté à motif Louis XV comprenant des petits fourchettes et couteaux, des grands fourchettes, couteaux et cuillères, des cuillères à café et des fourchettes à dessert. Complet pour douze personnes et dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#276
Acht eikenhouten stoelen.
Huit chaises en chêne.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 160 / 200 -
#307
Verzilverd metalen bestek, Lodewijk XV-stijl. Voor 12 personen (1 gebakvorkje ontbreekt). In ménagère. Gemerkt Silver 100.
Couvert en métal argenté de style Louis XV. Pour 12 personnes (une petite fourchette à dessert manque). Dans une ménagère. Marque “Silver 100”.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#471
Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen en omgeven met bloemenmotieven in roze, groen, geel en goud. Op de hals vier vergulde draken in reliëf, oren in de vorm van fo-honden. Canton, XIXde eeuw. Schade aan de bovenrand en haarscheur.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome décoré de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches et entourés de motifs floraux en rose, vert, jaune et or. Sur le col quatre dragons dorés en relief. Ase en forme de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle. Dégât au bord supérieur et cheveu.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 180 / 200 -
#436
Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een landschapsdecor.
Carpette chinoise en laine avec décor d’un paysage. Noué main.No longer availableDim. 155 x 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#315
Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met 10 parels.
Collier en or jaune 18 ct sertie de 10 perles .No longer availableDim. 12,04 gEstimate: € 450 / 550 -
#106
Een paar kleine fauteuils, bekleed met grijs textiel. italiaans werk, 2007.
Paire de petits fauteuils recouverts de textile gris. Travail italien, 2007.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#213Joseph d’AstePeriod: 1881 - 1945
“Vrouw met mand”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina. Gesigneerd.
“Feme à la corbeille”. Sculpture en bronze en deux couleurs. Signée.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 500 / 600 -
#197
Barok houten beeld van een Kerkvoogd. Polychromie deels verdwenen, schade van oude houtworm. Linkerhand ontbreekt, evenals vingers aan de rechterhand. Mogelijk Duitsland, XVIIIde eeuw.
Sculpture baroque en bois représentant un fonctionnaire ecclésiastique. La polychromie partiellement disparue, dégâts ancien de vers de bois. La main gauche manque, ainsi que les doigts de la main droite. Probablement Allemagne, XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 77 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#654Henri Joseph Pauwels
“Landschap met berken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage aux bouleaux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#504
“Personages en vissersboten op het strand” & “Spelende kinderen op het strand”. Olieverf op paneel.
“Personnages et bateaux de pêche à la plage” et “Enfant jouant à la plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 18 x 24 & 18 x 28 cmEstimate: € 160 / 220