Other lots in this auction
-
#353Lladro
Een misdienaar en een Pierrot van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
Un acolyte et un Pierrot en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 50 / 70 -
#468
Een kleine slagtand en een gesculpteerd vaasje in de vorm van een vrouwenhoofd van Afrikaans ivoor. Het vaasje beschadigd.
Une petite défense et un petit vase en ivoire sculpté africaine. Le petit vase avec quelques dégâts.No longer availableDim. l: 51 & 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#553
“Indische slangenbezweerder”. Groepje van gebeeldhouwd ivoor. Eerste helft XXste eeuw.
”Charmeur de serpents indien”. Un groupe en ivoire sculpté. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. 7,5 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#536
Een vierkoppig jazzensemble van meerkleurig kunststof. Eén vinger manco.
Un ensemble de Jazz à quatre têtes en plastique polychrome. un petit doigt est manquant.No longer availableDim. h: 65 - 93 cmEstimate: € 200 / 240 -
#711
Bronzen beeld van een musicerende Bodhisatva. Thailand.
Une statue en bronze représentant un Bodhisattva musical. Thailande.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#247Val St. Lambert
Een grote vaas geslepen kleurloos kristal met in de massa mauve gekleurde vlakken. Kleine schilfer aan de rand. Onderaan gemerkt.
Un grand vase en cristal incolore taillé, mauve dans la masse. Petit éclat au rebord.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#263
Een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. In originele doos.
Une paire de candélabres en cristal incolore taillé. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#112
Een taartschep, een slabestek met been en twee vorken en twee lepels van zilver. Gemerkt en in originele doos.
Une pelle à tarte, un couvert à salade décoré d’os et deux cuillères en argent. Avec marques et dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#675
Een schaal van meerkleurig porselein met deksel, versierd met een meerkleurig decor van vogels en bloemen. Restant van een wasstempel onderaan.
Un plat à couvercle en porcelaine polychrome au décor de fleurs et d’oiseaux. Restant d’un tampon de cire à la base.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#127
Klokstel van koper bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Une garniture de cheminée en cuivre comprenant deux candélabres et une pendule.No longer availableDim. H. 52,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#130
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. Model Flanders.
Une chaîne en or blanc 18 ct et un pendentif, ainsi qu’une paire de boucles d’oreilles assortie sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct. Modèle Flanders.No longer availableDim. 31,10 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#332
“Ballerina”. Aquarel en inkt op papier. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd ‘68.
”Ballerine”. Aquarelle et encre sur papier. Signature illisible, daté ‘68.No longer availableDim. 48 x 30 cmEstimate: € 25 / 35