Similar lots by type
-
#424Twee Chinese aquarellen op linnen met voorstellingen van een vogel op een tak.
Deux aquarelles chinoises sur toile représentant des oiseaux sur une branche.No longer availableDim. 23 x 11 cmEstimate: € 100 / 120 -
#716Een paar Chinese sokkels van gesculpteerd hardhout met roze marmeren blad.
Paire de socles chinois en bois exotique sculpté. Tablettes en marbre rose.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#648Bronzen beeld van de godin Durga op haar tijger. Dokha, Bengalen. Schade aan een poot en de staart van de tijger.
Sculpture en bronze représentant la déesse Durga sur son tigre. Dokha, Bengale. Dégâts à la queue et une patte du tigre.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#530Spiegeltje in een beschilderde omlijsting met twee deurtjes. Versierd met bloemen en vogels en met metalen strips en rozetten. Birmaans werk.
Petit miroir à encadrement formé par deux vantaux peints. Décor de fleurs et d’oiseaux avec des bandes et des rosaces en métal. Travail de la Birmanie.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 100 / 150 -
#603Een zittende Guan-Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine met Chinese tekens op de rug.
Guanyin assise en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine. Symboles chinois sur le dos.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 360 / 400 -
#452Een oude ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.
Ancienne gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableDim. 34 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#526Een paar Chinese kasten van roodgelakt hout, waarvan één versierd met figuurtjes.
Paire d’armoires chinoises en bois laqué rouge dont une décorée de personnages.No longer availableDim. h: 170 & 167 cmEstimate: € 400 / 600 -
#600Een zittende Boeddha van meerkleurig Chinees porselein.
Bouddha assis en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 800 / 900 -
#775Een dekselpot van Chinees porselein, versierd met een oranje decor van draken. Onderaan gemerkt.
Pot couvert en porcelaine de Chine, décoré de dragons de couleur orange. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 14 cm -
#521“Fat lady”. Een beeld van terracotta. Mogelijk Tang-dynastie.
“Fat lady”. Sculpture en terre cuite. D’époque?No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#563Een vaas van cloisonné op rood koper met een decor van figuren, vogels en bloemen. Onderaan gemerkt.
Vase en cloisonné sur cuivre rouge à décor de personnages, d’oiseaux et de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#701Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vruchten en vlinders. Onderaan gemerkt. Restauraties aan de rand.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de fruits et de fleurs. Marque sous la base. Restauration au bord.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#511“Tang Paard”. Een beeld van terracotta op sokkel. Mogelijk Tang-dynastie.
“Cheval T’ang”. Sculpture en terre cuite sur socle. D’époque?No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 150 / 250 -
#678Japans gelakt juwelenkistje met diverse deurtjes en laden. Rondom versierd met vogels, bloemen en de Fuji Yama in goudlak. XIXde eeuw.
Coffret à bijoux japonais à plusieurs petits portes et tiroirs. Décor d’oiseaux, de fleurs et du Fuji Yama en laque d’or. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#605Een grote fishtank van blauw en wit Chinees porselein met een decor van krijgers in een landschap.
Grand aquarium en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de guerriers dans un paysage.No longer availableDim. Ø: 64 cmEstimate: € 1200 / 1300 -
#709Messingen beeld van een gehoornde muzikant. Bengaals werk.
Sculpture en laiton représentant un musicien cornu. Travail bengali.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 40 / 50 -
#610Een grote schotel van monochroom Chinees porselein met een rand in accolade.
Grand plat en porcelaine de Chine monochrome. Bord en accolade.No longer availableDim. Ø: 98 cmEstimate: € 450 / 550 -
#547“Vogels”. Een beeld van jade op sokkel.
“Oiseaux”. Sculpture en jade sur socle.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 100 / 150 -
#728Drie diverse juwelendoosjes, één bekleed met hoorn, één met rode lak en één Japans met spiegeltje.
Trois boîtes à bijoux diverses, une recouvert de corne, une en laque rouge et une japonaise au miroir intérieur.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#310Een reeks van vier borden in van blauw en wit Chinees porselein met een decor van pioenen op het plat en een bianco sopra bianco-decor op de vleugel.
Suite de quatre assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de pivoines sur le creux et en bianc-sur-blanc sur l’aile.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#583Een dubbelzijdige Ethiopische icoon. De buitenpanelen van gesculpteerd exotisch hout. Binnenin diverse religieuze afbeeldingen.
Icône double face. L’extérieur en bois exotique sculpté, l’intérieur aux représentations bibliques diverses. Ethiopie.No longer availableDim. 53 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#498Een jade doosje in de vorm van een vrucht.
Boîte en jade en forme d’un fruit.No longer availableDim. Br: 11 cmEstimate: € 50 / 100 -
#715Een cachepot van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#468Een antieke netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een man met een trommel.
Netsuke ancien en ivoire sculpté représentant un homme au tambour.No longer availableEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#279“Veenzicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
“Vue des fagnes”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 58 x 79 cmEstimate: € 60 / 80 -
#560Een houten koffer met messingen beslag. Zanzibar.
Coffre en bois aux montures en laiton. Zanzibar.No longer availableDim. b: 97 cmEstimate: € 120 / 200 -
#425Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.
Paire de jardinières de style classique en terre cuite. Sur pied.No longer availableEstimate: € 850 / 900 -
#206Een imposante buffetkast van gesculpteerd notenhout in Spaanse renaissancestijl met drie grote laden en twee paneeldeuren met smeedijzeren hengsels en de zijkanten versierd met cassettes. Begin XIXe eeuw.
Imposant buffet en noyer sculpté de style Renaissance Espagnole ouvrant à trois tiroirs et deux portes aux panneaux. Charnières en fer forgé. Côtés décorés de cassettes. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 117 x 224 x 60 cmEstimate: € 300a / 500 -
#331Een tafellamp met vijf lichtpunten en een staande asbak van geel koper.
Lampe de table à cinq lumières, ainsi qu’un cendrier sur pied en cuivre jaune.No longer availableDim. h: 70 & 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#518Een opengewerkt Ethiopisch kruis van zilver met afbeeldingen van Bijbelse figuren. +/-254 g.
Crucifix éthiopien en argent ajouré décoré de personnages bibliques. +/- 254 g.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 150 / 250 -
#581Een ronde kom van veelkleurig Chinees porselein met brede platte rand. Decor van het interieur met slijtage. XIXde eeuw.
Bol en porcelaine de Chine à l’aile large et aplatie. Décor végétal aux usures dans le creux. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 40,5 cmEstimate: € 240 / 360 -
#741Boom van gesmeed koper.
Arbre en cuivre forgé.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 100 / 160 -
#798Een paar natuurstenen honden.
Une paire de statues de chiens en pierre.No longer availableEstimate: € 1800 / 2000 -
#351Zeven sierborden van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd bloemendecor. We voegen er een sierbordje met kobaltblauwe vleugel, verguldsel en eveneens een handgeschilderd bloemendecor aan toe.
Sept assiettes décoratives en porcelaine polychrome et dorée à décor de fleurs peintes à la main. Nous ajoutons un assiette à aile en bleu cobalt, aux dorures et fleurs peintes à la main.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#743Een partij strips uit de jaren ‘60:- “Buck Danny”. Eén album.- “Lucky Luke”. Twee albums.- “Kari Lente lost het op”. Eén album.- “Suske en Wiske”. Eén album.- “Karl May”. Eén album.- “Bessy”. Negen albums. - “Buffalo Bill”. Twee albums.- “Asterix”. Eén album.- “Jerom”. Zes albums.
Lot de bandes dessinées des années ‘60:- “Buck Danny”. Un album.- “Lucky Luke”. Deux albums.- “Kari Lente lost het op”. Un album.- “Suske en Wiske”. Un album.- “Karl May”. Un album.- “Bessy”. Neuf albums. - “Buffalo Bill”. Deux albums.- “Asterix”. Un album.- “Jerom”. Six albums.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#319D-KchosEen paar serveerlepels en een saladetang van Sterling zilver met handvatten van gepolijst hoorn. Met stofhoezen.
Paire de cuillères de service et une pince à salade en argent sterling aux manches en corne polie. Avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 30 / 50

