Similar lots by type
-
#171Een antieke viool met strijkstok en in koffer. Niet gemerkt.
Un violon ancien avec archet et étui. Non marqué.No longer availableDim. L:60cmEstimate: € 75 / 100 -
#297Couesnon, ParisEen Franse koperen jachthoorn.
Un cor de chasse français en laiton.No longer availableDim. H:70cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#383Een paar strombusschelpen. Eén beschadigd.
Une paire de coquilles de strombus. Un endommagé.No longer availableDim. L. ca 20 cmEstimate: € 40 / 45 -
#695Een klein bronzen luchtertje met vijf lichtarmen.
Un petit lustre en bronze à cinq bras de lumière.No longer availableDim. H:30cmEstimate: € 30 / 40 -
#527Een luchter versierd met reigers in brons, in de geest van art deco. We voegen er nog een wandlamp in art deco stijl aan toe.
Lustre à décor de hérons en bronze, dans l'esprit Art Déco. Nous ajoutons une lampe applique de style art déco.No longer availableDim. Ø 60 cm h: 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#321Een personage en een romantische groep van monochroom aardewerk. Italiaans werk, onleesbaar gesigneerd.
Un personnage et un groupe romantique de poterie monochrome. Travail italien, signé de manière illisible.No longer availableDim. H:12-16cmEstimate: € 40 / 60 -
#195Een antiek vat van steengoed.
Un ancien vase en grès.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#318Liezen, AustriaEen sierbloempotje van meerkleurig geglazuurd aardewerk, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Pot de fleurs ornemental en faïence émaillée multicolore, décoré de fleurs en haut relief. Marqué en bas.No longer availableDim. 9 x 26 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#331Val Saint LambertEen ijsemmer van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un seau à glace en cristal incolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19 cm Ø 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#428Een bronzen zittende Mongoolse Boeddha.
Un Bouddha mongol assis en bronze.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#526Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#564Een gesculpteerde houten halspiegel.
Miroir d'entrée en bois sculpté.No longer availableDim. 69 x 109 cmEstimate: € 80 / 120 -
#253Een gevarieerd lotje zilver van verschillende gehaltes, bestaande uit 13 lepeltjes van Delheid, 6 lepeltjes van 800‰ met Lodewijk XV-motief, een doosje, een klein vaasje en een schaaltje.
Lot varié d'argent de différentes teneurs, composé de 13 cuillères de Delheid, 6 cuillères de 800‰ à motif Louis XV, une boîte, un petit vase et un plat.No longer availableEstimate: € 10 / 150 -
#271Een kandelaar van met de tang bewerkt Italiaans glas in de vorm van een personage.
Un bougeoir en pince à verre italienne en forme de personnage.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 80



