Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antieke paraplu met gedreven zilveren handvat.
Een antieke paraplu met gedreven zilveren handvat.

Een antieke paraplu met gedreven zilveren handvat.

Un parapluie antique avec un manche en argent repoussé.
Dim. 88 cm
SKU: 1505180637.
Category: Mode.
Auction day: 16 May 2018 19:00
Catalogue #637
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #238
    Sonja Rykiel

    Een handtas van bruin leder.

    Un sac à main en cuir brun.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #558

    Een Chinese parasol van hout en papier met een decor van draken en een landschap.

    Une ombrelle chinoise en bois et papier à décor de dragons et d’un paysage.
    No longer available
    Dim. 65 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #647

    Een antieke parasol van zwarte Chantilly kant en borduursel. Omstreeks 1900.

    Une ombrelle ancienne en dentelle de Chantilly noire et broderies.
    No longer available
    Dim. 103 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #207
    Hermès Paris

    Een zwart lederen handtas.

    Un sac à main en cuir noir.
    No longer available
    Estimate: € 550 / 650
  • #561

    Twee antieke parasolletjes, waarvan één met borduursel en een polychroom houten handvat in de vorm van een roos en het andere met een geëmailleerd bloemendecor.

    Deux petites ombrelles, dont une avec de la broderie et un manche en bois polychrome en forme de rose et l’autre à décor floral émaillé.
    No longer available
    Dim. 98 & 93 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #221
    Emporio Armani

    Een handtas van slangenleder.

    Un sac à main en cuir de serpent.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #251
    Delvaux, Bruxelles

    Een lederen brieventasje met stofhoes.

    Un portefeuille en cuir et sac de protection.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #237
    Cartier

    Een geldbuideltje, een portefeuille en een kaartenetui van bordeauxkleurig leder.

    Un porte-monnaie, un portefeuille et un étui à cartes en cuir bordeaux.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #573

    Een parasol van zwarte Chantilly kant en bloemenborduursel, de handgreep van gebeeldhouwd hout. Omstreeks 1900.

    Une ombrelle en dentelle noir de Chantilly et broderie florale avec un manche en bois sculpté. +- 1900.
    No longer available
    Dim. 97 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #691

    Twee antieke parasolletjes, waarbij één van zwarte kant en met een koperen handgreep, de andere van zwarte kant en borduursel. Omstreeks 1900.

    Deux petits ombrelles anciennes, dont une en dentelle noir et un manche en cuivre, l’autre en dentelle noir et broderie. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 85 & 84 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #223
    Fontenille - Pataud

    Een volledig bestek van hoorn en verzilverd metaal voor twaalf personen in bestekkoffer.

    Un service à couverts complet pour douze personnes en métal argenté et corne, le tout dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #323

    Twaalf diepe en twee platte borden met vergulde rand. Op het plat gevarieerde bloemstukken, met de hand geschilderd en gesigneerd G. Van Belleghem. Onderaan gemerkt Magvam.

    Douze assiettes creuses et plates avec rebords dorés. Sur le plat se trouvent plusieurs pièces florales, peints à la main et signé G. Van Belleghem. Marque Magvam en dessous.
    No longer available
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #188

    “Danseres kijkt naar haar voetzool”. Een bronzen beeld naar een werk van Degas.

    ”Danseuse qui regarde la plante de son pied”. Une statue en bronze d’après Degas.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 950 / 1250
  • #485

    Een paar bronzen schemerlampjes met kapjes van glas in lood in de stijl van Tiffany.

    Une paire de petites lampes avec abat-jour en verre et plomb, style Tiffany.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #308

    Een zuiltje van gesculpteerd albast. In vijf onderdelen. Gerestaureerd.

    Une colonne en albâtre sculpté. En cinq parties. Restauration.
    No longer available
    Dim. H. 99 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #622

    Console van gelakt hout met marmeren blad.

    Console en bois laqué à tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. B. 67 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #397
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van roze kristal.

    Un pied de lampe en cristal rose.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #277

    Jardinière van aardewerk en messing, versierd met een handgeschilderd landschap en pleine page, gesigneerd Pagano. Begin XXste eeuw.

    Une jardinière en faïence et laiton, avec un décor de paysage peint à la main en pleine page, signée Pagano. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #696

    Een gefineerd bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken en een groen kalfslederen blad.

    Bureau en placage de style anglais à deux caissons aux tiroirs. Tablette recouverte de vachette.
    No longer available
    Dim. 152 x 92 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #338

    “St Joseph”. Een beeld van meerkleurig Brussels porselein.

    ”Saint Joseph”. Une statuette en porcelaine de Bruxelles polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #159
    Robert van Cauwenberghe
    Period: 1905 - 1985

    “Stilleven met kruik, perziken, krab, vis en uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux cruche, pêches, crabe, poissons et oignons”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 54 x 49 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #259

    “Damesportret”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.

    “Portrait de dame”. Huile sur panneau. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 31 x 26 cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More