Similar lots by type
-
#561
Twee antieke parasolletjes, waarvan één met borduursel en een polychroom houten handvat in de vorm van een roos en het andere met een geëmailleerd bloemendecor.
Deux petites ombrelles, dont une avec de la broderie et un manche en bois polychrome en forme de rose et l’autre à décor floral émaillé.No longer availableDim. 98 & 93 cmEstimate: € 100 / 150 -
#207Hermès Paris
Een zwart lederen handtas.
Un sac à main en cuir noir.No longer availableEstimate: € 550 / 650 -
#237Cartier
Een geldbuideltje, een portefeuille en een kaartenetui van bordeauxkleurig leder.
Un porte-monnaie, un portefeuille et un étui à cartes en cuir bordeaux.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#251Delvaux, Bruxelles
Een lederen brieventasje met stofhoes.
Un portefeuille en cuir et sac de protection.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#221Emporio Armani
Een handtas van slangenleder.
Un sac à main en cuir de serpent.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#647
Een antieke parasol van zwarte Chantilly kant en borduursel. Omstreeks 1900.
Une ombrelle ancienne en dentelle de Chantilly noire et broderies.No longer availableDim. 103 cmEstimate: € 150 / 200 -
#238Sonja Rykiel
Een handtas van bruin leder.
Un sac à main en cuir brun.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#573
Een parasol van zwarte Chantilly kant en bloemenborduursel, de handgreep van gebeeldhouwd hout. Omstreeks 1900.
Une ombrelle en dentelle noir de Chantilly et broderie florale avec un manche en bois sculpté. +- 1900.No longer availableDim. 97 cmEstimate: € 150 / 200 -
#558
Een Chinese parasol van hout en papier met een decor van draken en een landschap.
Une ombrelle chinoise en bois et papier à décor de dragons et d’un paysage.No longer availableDim. 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#691
Twee antieke parasolletjes, waarbij één van zwarte kant en met een koperen handgreep, de andere van zwarte kant en borduursel. Omstreeks 1900.
Deux petits ombrelles anciennes, dont une en dentelle noir et un manche en cuivre, l’autre en dentelle noir et broderie. Vers 1900.No longer availableDim. 85 & 84 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#391
Een lot speelgoed, bestaande uit twee puzzels, een bouwpakket van Revell en een grote partij kunststof soldaatjes en figuurtjes.
Un lot de jouets, comprenant deux puzzles, un set de construction Revell et un grand lot de petits soldats en plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#375
Een ovale spiegel van verguld hout met een acanthusblad in de kuif.
Miroir ovale en bois doré coiffé d’une feuille d’acanthe.No longer availableDim. h:Estimate: € 150 / 200 -
#258
Een bronzen luchtertje in rococostijl met vier lichtarmen in vegetale vorm met glazen bloemvormige kapjes. (Eéntje beschadigd). XIXe eeuw.
Un petit lustre en bronze, style rococo, à quatre bras lumineux, de forme végétale et abat-jour en forme de fleur en verre. (une coupe est endommagée). XIXième siècle.No longer availableDim. h:Estimate: € 120 / 180 -
#104R. Descamps
“Vue sur Kanioka”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1958.
”Vue sur Kanioka”. Huile sur toile. Signée et datée 1958.No longer availableDim. 58 x 79 cmEstimate: € 400 / 500 -
#739
Een glazenservies van rood kristal. Verschillende modellen, 32 stuks.
Un service à verres en cristal rouge. Différents modèles, 32 pièces.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#674
Een lot van zesentwintig boeken met betrekking tot oorlog en geschiedenis, waaronder Larousse in zes delen, de memoires van Churchill in vier delen, enz.
Un lot de 26 livres en relation avec la guerre et l’Histoire, dont le Larousse en six volumes, les mémoires de Churchill en quatre volumes etc.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#754
Een paar siervaasjes op voet van kobaltblauw porselein met vergulde motieven en handgeschilderde meerkleurige decors van personages in een landschap. Italiaans werk. Eén oortje gerestaureerd.
Deux petits vases décoratifs sur pifédouche en porcelaine bleu cobalt avec motifs dorés et décor polychrome peint à la main de personnages dans un paysage. Travail italien. Une anse a été restaurée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#165
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met vier kleine briljantjes en een granaat van ± 6 ct.
Bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de quatre petits brillants et un grenat de ± 6 ct.No longer availableDim. 7,83 gEstimate: € 700 / 800 -
#354
Een lot gewichten, bestaande uit zes sluitgewichten en zes stapelbare gewichten. Met merktekens.
Lot de poids comprenant six poids aux fermoirs et six poids superposés. Avec marques.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#345
Een grote antieke houten plafondlijst.
Partie de lambris ancienne en bois mouluré.No longer availableDim. b: 287 cmEstimate: € 180 / 200 -
#724
Een groot en gevarieerd lot boeken van Nobelprijswinnaars. Veertig stuks.
Un grand lot varié de livres par des lauréats du Prix Nobel. 40 pièces.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#106
Een rechthoekige eikenhouten tafel met vier balusterpoten in verbinding.
Une table rectangulaire en chêne à quatre pieds balustres à entretoise.No longer availableDim. 110 x 74 cmEstimate: € 120 / 180