Similar lots by type
-
#251Delvaux, Bruxelles
Een lederen brieventasje met stofhoes.
Un portefeuille en cuir et sac de protection.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#647
Een antieke parasol van zwarte Chantilly kant en borduursel. Omstreeks 1900.
Une ombrelle ancienne en dentelle de Chantilly noire et broderies.No longer availableDim. 103 cmEstimate: € 150/200 -
#691
Twee antieke parasolletjes, waarbij één van zwarte kant en met een koperen handgreep, de andere van zwarte kant en borduursel. Omstreeks 1900.
Deux petits ombrelles anciennes, dont une en dentelle noir et un manche en cuivre, l’autre en dentelle noir et broderie. Vers 1900.No longer availableDim. 85 & 84 cmEstimate: € 100/150 -
#237Cartier
Een geldbuideltje, een portefeuille en een kaartenetui van bordeauxkleurig leder.
Un porte-monnaie, un portefeuille et un étui à cartes en cuir bordeaux.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#207Hermès Paris
Een zwart lederen handtas.
Un sac à main en cuir noir.No longer availableEstimate: € 550/650 -
#238Sonja Rykiel
Een handtas van bruin leder.
Un sac à main en cuir brun.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#221Emporio Armani
Een handtas van slangenleder.
Un sac à main en cuir de serpent.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#561
Twee antieke parasolletjes, waarvan één met borduursel en een polychroom houten handvat in de vorm van een roos en het andere met een geëmailleerd bloemendecor.
Deux petites ombrelles, dont une avec de la broderie et un manche en bois polychrome en forme de rose et l’autre à décor floral émaillé.No longer availableDim. 98 & 93 cmEstimate: € 100/150 -
#573
Een parasol van zwarte Chantilly kant en bloemenborduursel, de handgreep van gebeeldhouwd hout. Omstreeks 1900.
Une ombrelle en dentelle noir de Chantilly et broderie florale avec un manche en bois sculpté. +- 1900.No longer availableDim. 97 cmEstimate: € 150/200 -
#558
Een Chinese parasol van hout en papier met een decor van draken en een landschap.
Une ombrelle chinoise en bois et papier à décor de dragons et d’un paysage.No longer availableDim. 65 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#107Paul Delvaux/Mira Jacob
“Œuvre gravé.” Kunstboek met het volledige gegraveerde oeuvre van Paul Delvaux - gesigneerd met dedicatie gedateerd 1982.
”Oeuvre gravé”. Catalogue raisonné des gravures par Paul Delvaux - signé et dédicacé en 1982.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#272Freddy Van CotthemPeriod: °1950
“Antwerps havenzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue sur le port d’Anvers”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 31 cmEstimate: € 40/60 -
#407Royal Dux
Een lot van vier vlindertjes van meerkleurig en verguld porselein. Allen gemerkt.
Un lot de quatre papillons en porcelaine polychrome et dorée. Tous marquées.No longer availableDim. b: 5,5 cmEstimate: € 40/60 -
#676
Een Georgian hoekbibliotheek van eikenhout, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk, onderaan twee paneeldeuren. Engeland, XIXde eeuw.
Bibliothèque d’encoignure Georgian en chêne, le dessus ouvrant à deux portes à lattes, le bas à deux portes pleines. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 88, L. 145 cmEstimate: € 250/350 -
#15
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met roze kleursteen.
Bague en or jaune 14 ct sertie d’une pierre de couleur rose.No longer availableDim. 7,87 gEstimate: € 100/150 -
#507
Een zeshoekige theepot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages.
Théière hexagonale en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80/100 -
#331
Een vaas van groen glaspasta.
Vase en pâte de verre vert.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 70/90 -
#269
“Landbewerkers aan een rivier”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd ‘94.
“Agriculteurs au bord de la rivière”. Huile sur toile. Illisiblement signée et datée ‘94.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#634
Een Bretoense tweedeursgarderobe van gebeeldhouwd eikenhout. Omstreeks 1900.
Garde-robe bretonne à deux portes en chêne sculpté. Vers 1900.No longer availableDim. 210 x 115 x 55 cmEstimate: € 200/240 -
#688
Een jardinière van meerkleurig Chinees porselein met een decor van fantasiedieren.
Une jardinière en porcelaine de Chine avec un décor d’animaux de fantaisie.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 100/120 -
#439Benard direxit
“Diamantaire lapidaire metteur en oeuvre”. Een serie van zes gravures m.b.t. de diamantbewerking.
”Diamantaire lapidaire metteur en oeuvre”. Une série de six gravures en relation avec la diamanterie.No longer availableDim. 24 x 16 cmEstimate: € 100/160 -
#380
Een lot van vijf wekkers in diverse uitvoeringen.
Un lot comprenant cinq réveils divers.No longer availableEstimate: € 25/35