Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antieke pince-nez met gedeeltelijk 9 karaats gouden montuur en in originele doos. Niet compleet.

Een antieke pince-nez met gedeeltelijk 9 karaats gouden montuur en in originele doos. Niet compleet.

Un pince-nez antique, monture partiellement en or 9 ct et dans sa boîte d’origine. Pas complet.
SKU: 2011180010.
Category: Goud.
Auction day: 20 November 2018 19:00
Catalogue #10
Estimate: € 20 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #235

    Twee verschillende parelhalssnoeren met drie bijpassende armbanden.

    Deux colliers à perles différents et trois bracelets assortis.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #205
    Longines

    Een oude zakhorloge met 18 karaats gouden kast. In werkende staat. Glas gebroken.

    Une ancienne montre à gousset boîtier en or 18 ct. En état de marche. Verre cassé.
    No longer available
    Dim. bruto: 87,08 g
    Estimate: € 200 / 280

Other lots in this auction

  • #798

    “Oude vissers”. Een gesculpteerd houten beeld. Net beschadigd.

    “Vieux pêcheurs”. Sculpture en bois. Dégât au filet.
    No longer available
    Dim. h: 104 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #555

    Een sobere garderobe met twee gevitreerde deuren.

    Une garde-robe sobre à deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. 205 x 138 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #500

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 266 x 142 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #152
    Hollandse School XIXde eeuw

    “Waterlandschap met ondergaande zon”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd J.C.D.

    ”Vue fluviale et coucher de soleil”. Huile sur toile. Monogrammée J.C.D.
    No longer available
    Dim. 56,5 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #735

    Een smalle en een brede piëdestal van grijsgepatineerd hout.

    Un piédestal étroit et un piédestal large, tous deux en bois à patine grise.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #49

    “Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Portail”. Pastel sur papier. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 40 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #244
    Konstantin Szewczenko
    Period: 1915 - 1991

    “De rabijn en de leerling”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Le rabbin et l’étudiant”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 25 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #245

    Een platina art deco ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Une bague en platine style Art Deco sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 6,29 g
    Estimate: € 500 / 700
  • #301

    Een handtas van het merk Lancel met bijpassende stofhoes.

    Un sac à main de la marque Lancel avec sac anti-poussières.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #793

    Twee verschillende koperen appliques en een olielamp van opaalglas.

    Deux appliques différentes en cuivre et une lampe à huile en verre d’Opale.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 20
  • #394

    Een lot van vier koperen waterkannen en ketels.

    Un lot de quatre verseuses et bouilloires en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #330

    Een verguld koperen halllantaarn met gesatineerd glazen kap, versierd met guirlandes.

    Lanterne de vestibule en cuivre doré à abat-jour en verre satiné décoré” de guirlandes.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More