Other lots in this auction
-
#632
Een granieten bal.
Boule en granit.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#728Harald W-Z
Antieke pop met papier mâché hoofd en zeildoeken lijf. Deels originele kleding.
Poupée ancienne à la tête en papier mâché et corps en toile. Vêtements partiellement d’origine.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#38
Een paar verzilverd metalen kandelaars in Georgian stijl.
Paire de bougeoirs en métal argenté de style Georgian.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#223
Gotisch houten beeld van een biddende Madonna. Zonder polychromie.
Sculpture gothique représentant Marie priant. Sans polychromie.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 250 / 350 -
#633
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#337
Een verzilverd metalen bestek, bestaande uit kleine vorken en messen, grote vorken, messen en lepels, koffielepels en desservorkjes. Compleet voor twaalf personen en in koffer.
Couvert en métal argenté comprenant des petits fourchettes et couteaux, des grands fourchettes, couteaux et cuillères, des cuillères à café et des fourchettes à dessert. Complet pour douze personnes et dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#543
Een vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence de Satsuma à décor polychrome de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#56
Een serveerwagentje van gefineerd hout en messing.
Charrette de service en bois de placage et laiton.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 50 / 70 -
#221Emile LaportePeriod: 1858 - 1907
“Jongetje met zeilbootje”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Petit garçon aux voilier”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 400 / 500 -
#667
Een opgezette vos. Oor beschadigd.
Renard empaillé. Dégât à l’oreille.No longer availableDim. l: 104 cmEstimate: € 100 / 120 -
#591
Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van talrijke personages, insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen op groene en rose fond. Oren in de vorm van fo-honden en met draken op de schouder. Canton, begin XXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor de nombreux personnages, d’insectes, d’oiseaux, de papillon et de fleurs dans des cartouches sur fond vert et rose. Anses en forme de têtes de chiens Pho et aux dragons sur l’épaule. Canton, début XXe siècle.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#709Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969
“Figuren op de heide”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Personnages à la bruyère”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 32,5 x 25 cmEstimate: € 40 / 60