Other lots in this auction
-
#249
Een lot bestaande uit 2 paar vazen uit vieux Bruxelles en een sierstuk gemerkt JH PY Sevres. Barst in één van de vazen.
Lot comprenant deux paires de vase en porcelaine de Bruxelles et une pièce décorative marquée JH PY Sèvres. Fissure dans l’un des vases.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#464
“Personages in arrenslee”. Een met gouache opgehoogde potloodtekening. Draagt handtekening links onder.
“Personnages dans un traîneau”. Dessin au crayon rehaussé de gouache. Porte une signature en bas à gauche.No longer availableDim. 27,3 x 39,2 cmEstimate: € 100 / 200 -
#716
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 216 x 159 cmEstimate: € 60 / 80 -
#731
Een Delfts aardewerken schotel. XVIIIde eeuws. Randschade.
Plat en faïence de Delft. XVIIIe siècle. Eclats.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#193
Russisch icoon met Sint-Nicolaas. XIXde eeuw.
Icône russe représentant Saint-Nicolas. XIXe siècle.No longer availableDim. 36,5 x 30,5 cmEstimate: € 600 / 800 -
#34
“Rozen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
“Roses”. Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 34 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#155
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljant van ± 0,87 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant de ± 0,87 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,14 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#239
“Madonna”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Begin XVIIe eeuw.
“La Sainte-Vierge”. Sculpture en bois. Début du XVIIe siècle.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 600 / 800 -
#19Alfons Van MeirvennePeriod: °1932
“Uil”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1982.
“Hibou”. Huile sur panneau. Signé et daté 1982.No longer availableDim. 15,5 x 15,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#786
Een luchter naar art nouveau voorbeeld.
Un lustre d’après l’Art Nouveau.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#357
Een lot van acht aardewerken borden met handgeschilderde decors. Voornamelijk Quimper.
Lot de huit assiettes en faïence aux décors peints à la main. En majorité de Quimper.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#292Alfons StrybolPeriod: 1927 - 2005
“Stilleven met haring en theepot”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Nature morte aux harengs et théière”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 37 x 41 cmEstimate: € 120 / 200