Other lots in this auction
-
#347
Een verzilverd metalen bestek met een Lodewijk XV-motief, bestaande uit kleine vorken en messen, grote vorken, messen en lepels, koffielepels en desservorkjes. Compleet voor twaalf personen en in koffer.
Couvert en métal argenté à motif Louis XV comprenant des petits fourchettes et couteaux, des grands fourchettes, couteaux et cuillères, des cuillères à café et des fourchettes à dessert. Complet pour douze personnes et dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#604
Een koperen luchter met acht lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre à huit bras en cuivre, pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200/220 -
#128
Twee albums, het éne met wenskaarten, fantasiekaarten e.d. uit het begin van de XXste eeuw. Veelal gefrankeerd en uit heel uiteenlopende landen. Ongeveer 250 stuks. Het andere met ansichtkaarten, omstreeks 350 stuks. Begin XXste eeuw.
Deux albums, l’un contenant des cartes de voeux, de fantaisie etc. du début du XXe siècle, en majorité oblitérés et provenant de nombreux pays. ± 250 pièces. L’autres aux cartes de vues, ± 350 pièces. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 350/450 -
#577
Bronzen Boeddha op een lotusbloem.
Bouddha en bronze sur une fleur de lotus.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#156
Een halfronde Engelse wandconsole van mahoniehout.
Console demi-lune en acajou. Travail anglais.No longer availableDim. b: 121 cmEstimate: € 200/240 -
#569
“Abstract”. Gemengde techniek.
“Abstrait”. Technique mixte.No longer availableDim. 52 x 45 cmEstimate: € 120/200 -
#9C. Wouters
Een klein herenportretje, olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1925.
Petit portrait d’homme. Huile sur panneau. Signé et daté 1925.No longer availableDim. 14 x 9 cmEstimate: € 60/80 -
#217
Polychroom houten beeld van Christus. XVIIde eeuw.
Sculpture en bois polychrome représentant Jésus Christ. XVIIe siècle.No longer availableDim. H. 85 cmEstimate: € 600/1000 -
#371
Twee documentatieboeken m.b.t. antiek en zilver.
Deux livres documentaires concernant les antiquités et l’argent.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#777Kontessa
Een inoxen design koffiestelletje, bestaande uit twee kannetjes en een suikerpot. Gemerkt.
Garniture à café en inox comprenant deux pots à lait et un sucrier. Avec marque.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60/80 -
#34
“Rozen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
“Roses”. Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 34 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#123
Beeldje van een jonge jager met een haas van brons. Onleesbaar gesigneerd.
Statuette d’un jeune chasseur avec un lièvre en bronze. Illisiblement signée.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 300/400