#405
Een grijs gebeitste armstoel in Régencestijl.
#410
Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
#764
#126
Een oud drukkerskastje met twaalf laden.
#251
#749Val St. Lambert
Een set van 5 gekleurde geslepen kristallen glazen. Gemerkt.
#164H. Wacker-Elsen
“Visserboten op volle zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêches en pleine mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 98 cmEstimate: € 120/200 -
#383
Een mijnwerkerslampje, gemonteerd op elektriciteit.
#322
“Abbaye de Tongerlo” Een oude ingekaderde gravure.
#135
Table en chêne sculpté de style Renaissance accompagnée de quatre chaises dans le même style.No longer availableDim. 73 x 118 x 82 cmEstimate: € 100/150 -
#421Florent Hofinger, Brussel
Een dwarsfluit.
Une flûte traversière.No longer availableDim. l: 67 cmEstimate: € 40/60 -
Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met 10 parels.
Collier en or jaune 18 ct sertie de 10 perles .No longer availableDim. 12,04 gEstimate: € 450/550