Other lots in this auction
-
#478Een antieke pop met porseleinen hoofd. Grijsblauwe ogen, open mond. Oude kleding. Genummerd 301.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Yeux bleu-gris, bouche ouverte. Anciens vêtements. Numéro 301.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#186Een Engelse boekenkast van mahoniehoutfineer met onderaan drie laden en bovenaan twee gevitreerde deuren met latwerk.
Bibliothèque anglaise en placage d’acajou, le dessous à trois tiroirs et le dessus à deux portes vitrées aux lattes.No longer availableDim. 225 x 98 x 49 cmEstimate: € 250 / 400 -
#564H. Bettens“De Neus”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
“De Neus”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘94.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#321Een lot postzegels, voornamelijk interbellum en Wereldoorlog II.
Lot de timbres poste, en majorité de l’entre-deux-guerres et de la Seconde Guerre Mondiale.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#539Roger Van AkeleyenPeriod: °1948.“De ontwortelden”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd ‘76 en genummerd 3/25 buiten de plaat.
“De ontwortelden”. Eau-forte. Signée, datée ‘76 et numérotée 3/25 hors planche.No longer availableDim. 49 x 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#583Een beeldje van Guanyin van gesculpteerd ivoor. Monoblock. Onderaan gemerkt. China, eerste kwart XXste eeuw.
Statuette de Guanyin en ivoire sculpté. Monoblock. Marque sous la base. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 400 / 500 -
#92P. Tack“Riviermonding met kerk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en “naar Mastenbroek”.
“Eglise près de la bouche d’une rivière”. Huile sur panneau. Signée et inscrit “naar Mastenbroek”.No longer availableDim. 39 x 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#510TelefunkenEen oude radio in bakelieten kast. Type 33W:E. Bouwjaar 1930.
Ancienne radio en bakelite. Type 33W:R. Année 1930.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#802Een mahoniehouten psychespiegel.
Psyché en acajou.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 150 / 200 -
#277“Commerce”. Beeld van zamak. Naar Charles Lévy. Op houten sokkel.
“Commerce”. Sculpture en régule. D’après Charles Lévy. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 67 cmEstimate: € 180 / 240 -
#496Twee handgeknoopte bidkleedjes van zijde.
Deux carpettes de prière en soie. Nouées main.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#537Een paar zeshoekige vazen van polychroom Chinees porselein met decor van talrijke personages, insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen. Oren in de vorm van draken in lichtblauw en goud. Canton, XIXde eeuw. Restauratie aan één van de oren. Afschilfering aan één van de hoeken onderaan.
Paire de vases hexagonaux en porcelaine de Chine à décor de nombreux personnages, d’insectes, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches. Anses en forme de dragons en bleu clair et or. Canton, XIXe siècle. Restauration à l’une des anses. Eclats à l’un des coins inférieurs.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 1500 / 2000

