#593Een coupe van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen. Galerij, voetstuk en oren van messing. Canton, XIXde eeuw.
Coupe en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs. Galerie, base et anses en laiton. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 31,5 cmEstimate: € 500 / 600 -
#518Een antieke pop met porseleinen hoofd. Blauwe ogen. Oude kleding. Gemerkt R. Dep. en genummerd.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Yeux bleus. Vêtements anciens. Marque R. Dep. et numérotée.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 200 / 240 -
#452Een Zuidoost-Aziatisch tafereel, een batikdruk op zijde.
Scène asiatique, imprimé sur soie.No longer availableDim. 62 x 89 cmEstimate: € 40 / 50 -
#75Hermes, ParisEen zijden foulard in originele doos.
#620Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#777KontessaEen inoxen design koffiestelletje, bestaande uit twee kannetjes en een suikerpot. Gemerkt.
#773Val Saint-Lambert e.a.Twee vazen en een schotel van kleurloos kristal met vergulde details.
#92P. Tack“Riviermonding met kerk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en “naar Mastenbroek”.
“Eglise près de la bouche d’une rivière”. Huile sur panneau. Signée et inscrit “naar Mastenbroek”.No longer availableDim. 39 x 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#416Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#168Twee etuis met Sterlingzilveren munten m.b.t. de koninklijke familie. Uitg. Koninklijke Munt van België.
Deux étuis contenant des pièces de monnaie en argent Sterling concernant la famille royale. Ed. Monnaie Royale de Belgique.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
”Portrait d’une dame de noblesse”. Une gouache chinoise sur soie.No longer availableDim. 90 x 45 cmEstimate: € 200 / 240