Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
#450
Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.
#727
#461
Een antieke pop met porseleinen hoofd. Donkere ogen. Oude kleding.
#424Marcel Hess
“Le Lion à St-Cloud”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#275
Bague en or blanc 18 ct sertie de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,22 ct et d’une améthyste centrale de ± 1,32 ct.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 300/400 -
#634
Een balkvormig tuinornament van deels gepolijst graniet.
#166
Table espagnole ouvrant à trois grands tiroirs. XVIIe siècle. Base en chêne plus récente.No longer availableDim. 84 x 203 x 80 cmEstimate: € 300/500 -
#545SABA
Een oude radio. Wisselstroom. TypeS41W. Bouwjaar 1930.
#395
Bague en or jaune 14 ct en forme de fleur, sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,05 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 200/300 -
#237
#158
Icône russe représentant le Christ Pantocrator. XIXe siècle. Dégâts au bord.No longer availableDim. 31 x 26,5 cmEstimate: € 150/200