Other lots in this auction
-
#137
Russische icoon met het leven van Christus met centraal
, de Verrijzenis. XIXde eeuw.
Icône russe représentant la vie du Christ avec la Résurrection dans le centre. XIXe siècle.No longer availableDim. 35,5 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#14
Een lot van elf paardenkoetsjes van meerkleurig porselein.
Lot de onze petites calèches en porcelaine polychrome.No longer availableDim. l: 8 - 19 cmEstimate: € 55/85 -
#659Jin G. Kam
“Orchestra with pianist”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 51/375 buiten de plaat.
“Orchestra with pianist”. Sérigraphie. Signée et numérotée 51/375.No longer availableDim. 85 x 63 cmEstimate: € 220/300 -
#158
Russisch icoon met Chistus Pantocrator. XIXde eeuw. Randschade.
Icône russe représentant le Christ Pantocrator. XIXe siècle. Dégâts au bord.No longer availableDim. 31 x 26,5 cmEstimate: € 150/200 -
#596
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemenmotieven en een centraal medaillon.
Tapis persan en laine aux motifs de fleurs et au médaillon central. Noué main.No longer availableDim. 410 x 295 cmEstimate: € 200/300 -
#402
12 diverse beeldjes van monochroom wit biscuit. Diverse merken. Begin XXste eeuw.
Douze différentes statuettes en biscuit monochrome blanc. Marques divers. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100/150 -
#811Val St. Lambert
Een bonbonnière van bruin en wit geslepen glas.
Bonbonnière en verre taillé brun et blanc.No longer availableDim. 14 x 18 vmEstimate: € 50/80 -
#85Louis Vuitton
Een portemonnee in Damien Ebene met ritssluiting. In originele stofhoes. Datacode SN1115.
Porte-monnaie en Damien Ebène avec tirette. Dans la gaine de protection d’origine. Code SN1115.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#582
“Abstracte compositie”. Gemengde techniek op board. Onleesbaar gesigneerd.
“Composition abstraite”. Technique mixte sur carton. Illisiblement signé.No longer availableDim. 97 x 73 cmEstimate: € 120/200 -
#683
Een coupe van geslepen kleurloos Boheems kristal op voet.
Coupe en cristal taillé de Bohème incolore sur piédouche.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#41
. Kleine Russisch icoon met een Moeder Gods omgeven door heiligen. XIXde eeuw.
Petite icône russe représentant la Mère de Dieu entourée de saints. XIXe siècle.No longer availableDim. 15 x 11,5 cmEstimate: € 80/120 -
#247Delvaux
Een handtas in tweekleurig toile de cuir. Met originele stofhoes.
Sac à main en toile de cuir bicolore. Dans sac de protection d’origine.No longer availableEstimate: € 280/350