Similar lots by type
-
#157
Een wandklokje van zamak, versierd met een dameshoofd in reliëf. Compleet met slinger en gewichten. Tijdperk art nouveau.
Une horloge murale en régule, tête de femme en relief. Complet avec balancier et poids. Période Art Nouveau.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#108
Een schouwpendule van rood marmer en bronsbeslag, bovenaan getooid met een waterdraagster van bruingepatineerd zamak.
Une pendule en marbre rouge et bronze, représentant une porteuse d’eau, en régule.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#176C. Brasseur à Paliseul
Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en gewichten.
Une horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre repoussé et émail. Avec balancier et poids.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 200/350 -
#229
Een cartelpendule van zwartgepatineerd en verguld koper met een handgeschilderd bloemendecor.
Cartel en cuivre patiné et cuivre doré, décor fleuri peint à la main.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60/100 -
#635
Een Friese staartklok met een handgeschilderde wijzerplaat met een landschapsdecor. De kast onderaan versierd met een opengewerkte voorstelling van een siervaas in messing. Eerste helft XIXe eeuw. Werkende staat. Ruitje gebroken.
Pendule murale frisonne dite “staartklok” à cadran peint à la main présentant un paysage. Queue décorée d’une vasque ajourée en laiton. XIXe siècle. Vitre cassée, état de marche.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 280/360 -
#590
Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor van een Hollandse haven boven de wijzerplaat. Bovenaan getooid met bronzen figuren.
Pendule murale frisonne, dite staartklok à décor d’un port hollandais peint à la main au dessus du cadran. Surmontée de figures en bronze.No longer availableDim. h 142 cmEstimate: € 100/120 -
#768
Een regulateur met gesculpteerd houten kast. Begin XXe eeuw
Un régulateur avec gaine en bois sculpté. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 50/100 -
#608
Een staande klok in eikenhouten kast met een wijzerplaat van koper en tin en het opschrift “Tempus fugit”. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne à cadran en cuivre et étain inscrit “Tempus fugit”. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 243 cmEstimate: € 150@/180 -
#148
“Course Romaine”. Een pendule van donkergepatineerd zamak op groen marmeren sokkel.
“Course Romaine”. Une pendule en régule sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100/120 -
#248
Een schouwpendule van rood marmer met bronzen leeuwenkoppen met ringen aan de zijkant. Werkende staat.
Une garniture de cheminée en marbre rouge à têtes de lions aux anneaux sur les cotés. En état de marche.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#494
Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een decor van vogels. Met slinger en gewichten, sleutel manco.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec un décor d’oiseaux. Avec balancier et poids. Sans clé.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/230 -
#47
Een houten schouwklokje met bronzen montuur in de vorm van een jonge vrouw met een bloem. Tijdperk art nouveau.
Une pendule en bois avec monture en bronze en forme de jeune fille avec une fleur. Art nouveau.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#410
Een verlengbare tafel van gesculpteerd eikenhout met een bijhorende reeks van vier stoelen en twee armstoelen, bekleed met imitatieleder.
Une table à allonges en noyer sculpté avec quatre chaises et deux fauteuils assortis, sièges en imitation cuir.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#164Adrianus Cornelis Van NoortPeriod: 1914 - 2003
“Urk te Nederland”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Urk, Pays Bas”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#201
Rozenburg vaasje art nouveau van eierschaalporselein. Onderaan gemerkt, jaarteken 1903. Met waarmerk en decorateursteken. Minuscuul schilfertje aan een oor.
Petit vase art nouveau en porcelaine dite coquille d’oeuf Rozenburg. Marque d’authenticité, de la date 1903 et du décorateur sous la base. Petit éclat minuscule à une anse.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 1800/2400 -
#451
Een paar decoratieve plaquettes in art nouveaustijl van gesatineerd glas. Identieke decors, één uitgevoerd in wit, de andere in rood.
Deux plaquettes en verre satiné, style Art Nouveau. Deux décors identiques dont une en blanc, l’autre en rouge.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#417
Drie brillendozen van schildpad en zilver. Begin XXe eeuw.
Trois étuis à lunettes en écaille et argent. Début XXième siècle.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#703Rogers & Bro.
Een uitgebreid bestek voor zes personen van verzilverd metaal, inclusief serveerbestekken, peper- en zoutvaatje, enz. In houten menagère.
Lot extensif de couverts en métal argenté pour six personnes contenant entre autres des couverts à service, poivrier et salière, etc. Dans ménagère en bois.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#43Val St. Lambert
Een asbak van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en genummerd 171/400.
Un cendrier en cristal taillé, couleur verte dans la masse. Marque à la base et numérotée 171/400.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 30/40 -
#226
Een kleine gefineerde klapsecretaire in transitionstijl met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad.
Un petit secrétaire à pente en placage style transition avec deux grands tiroirs et deux petit tiroirs en dessous de l’abattant.No longer availableDim. b: 77 cmEstimate: € 120/180 -
#334Edward PortieljePeriod: 1861 - 1948
“Personages op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnages à la plage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 200/240 -
#88
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee bloemenvormige kandelaartjes, een asbak, een vaasje in de vorm van een zeehond en een getorste kandelaar. Merken van Baccarat, Daum, Vannes enz.
Un lot de pièces en cristal incolore comprenant deux chandeliers en fleurs, un cendrier, un vase en forme de phoque et un chandelier. Baccarat, Daum, Vannes etc.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#606
Een Bretoense kast van kerselaar met drie deuren, vier deuren en een olmenhouten blad, onderaan met sober ingelegde motieven op de onderste deuren. Omstreeks 1800.
Une armoire bretonne en cerisier avec trois portes et quatre portes, une tablette en orme. Sobre. +- 1800.No longer availableDim. 138 x 170 x 56 cmEstimate: € 200/300 -
#384
Een paar boekensteunen van arduin, versierd met bronzen kraanvogels. Eén steun gerestaureerd. Omstreeks 1900.
Une paire de serre-livres en pierre de taille, décorée de grues en bronze. Une grue a été restaurée. +- 1900.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80/100