Similar lots by type
-
#751
Een paar barokke vuurbokken van messing en smeedijzer. XIXde eeuw, deels XVIIde eeuw.
Paire de chenets baroques en laiton et fer forgé. XIXème siècle, en partie XVIIème siècle.No longer availableDim. H. 56 cmEstimate: € 180 / 240 -
#495
Een rechthoekige doos van koper met panelen in églomisé geschilderde guirlandemotieven. Oosters werk. Binnenbekleding in zwart fluweel.
Boîte rectangulaire en cuivre à panneaux en églomisé à décor de guirlandes. Travail oriental. Intérieur recouvert de velours noir.No longer availableDim. 13,5 x 26 x 21 cmEstimate: € 200 / 220 -
#98
Twee opmerkelijke dekselpotten van messing en geblazen glas.
Deux remarquables pots couverts en laiton et verre soufflé.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#353
Een paar vuurbokken van gietijzer en messing.
Une paire de chenets en fonte et laiton.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#797
Een lot van acht koperen en witmetalen wijnemmers en jardinières.
Lot de huit seaux à vin et jardinières en cuivre et métal blanc.No longer availableDim. h: 17 - 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#398
Een bedpan en drie diverse koperen ketels.
Une chaufferette et trois bouilloires diverses.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#221
Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#442
Een paar barokke koperen wandspiegels met telkens twee kaarsenhouders. Rocaillemotieven. Geslepen spiegelglas
Une paire de miroirs muraux en cuivre baroque, chacun avec deux bougeoirs. Motifs de rocailles. Verre miroir taillé.No longer availableDim. H. 41,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#7
Een paar schijfkandelaars van geel en rood koper.
Une paire de chandeliers à disque en cuivre jaune et rouge.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 180
Other lots in this auction
-
#533
“Dansend koppel”. Een gegoten beeld. Betonrot.
“Couple dansant”. Sculpture moulée. Usures au ciment.No longer availableDim. h: 120 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#439Adolf Herr
Een koekoeksklok uit het Zwarte Woud. Met certificaat.
Une horloge à coucou de la Forêt-Noire. Avec certificat.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#725
Een sobere grenenhouten schildersezel. We voegen er een heidezicht op board aan toe.
Un chevalet en pin sobre. Nous ajouterons une vue bruyère à bord.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 240 -
#444
Een glazen tazza en een cakestaander met stolp.
Une tazza en verre et un plat à gâteaux avec une cloche.No longer availableDim. Ø: 27 & 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#51
Een zinken schoorsteenopzet en een dakornament. Het eerste met Duits fabrieksmerk. Het tweede beschadigd. (Bloem manco).
Un dessus de cheminée en zinc et un ornement de toit. Le premier avec la marque d'usine allemande. Le second endommagé. (Défaut d’une fleur).No longer availableDim. h: 98 & 89 cmEstimate: € 80 / 120 -
#631Barreau
“Classicistisch vrouwenfiguur”. Een bronzen beeld. Met inscriptie ‘Médaille d’or à l’exposition des beaux arts 1865.
“Femme classique”. Statue en bronze. Inscrit “Médaille d’or à l’exposition des beaux arts 1865”.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#763
Een kraagvaasje van Japans porselein, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un vase à col en porcelaine japonaise, décoré d'un décor floral multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#753
Twee handgemaakte schalen van groen en kleurloos glas. Vermoedelijk Italiaans werk.
Deux bols faits à la main en verre vert et incolore. Travail vraisemblablement italien.No longer availableDim. b: 69 & 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#217
Een paar bronzen kandelaars met waterdragers.
Une paire de chandeliers en bronze avec des porteurs d'eau.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 240 / 260 -
#58
“Collection des Mémoires relatifs a ‘l Histoire de France”. A. Petitot et Monmerqué. Drieëndertig delen. Reeks niet volledig. Enkele ruggen beschadigd en enkele kaften los.
Collection des Mémoires relatifs à L Histoire de France. A. Petitot et Monmerqué. Trente-trois volumes. Série incomplète. Quelques épines abîmées et certaines couvertures desserrées.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#428
Een kleurloos kristallen lampenvoet.
Un pied de lampe en cristal incolore.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#366
Een bijzettafeltje met poten opgebouwd uit hertengeweien.
Une table d'appoint avec pieds en bois de cerf.No longer availableDim. 88 x 44 cmEstimate: € 120 / 200