Similar lots by type
-
#416
Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie. XIXe eeuw. Het messingen galerijtje is volledig.
Un bonheur-du-jour en bois de placage style Louis XV, décoration de marqueterie florale.No longer availableDim. 92 x 60 x 41 cmEstimate: € 120/200 -
#396
Een ovaal bijzetmeubeltje met zes getorste poten, met twee gecanneerde tussenbladen en een roze marmeren blad.
Un petit meuble à six pieds torsadés, deux tablettes cannées au milieu et tablette en marbre rose.No longer availableDim. 81 x 90 x 45 cmEstimate: € 60/100 -
#216
Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met twee gevitreerde deuren met gekleurd glas in lood.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté Malinois Renaissance à deux portes panneaux en dessous et deux portes vitrées au dessus avec vitraux.No longer availableDim. 230 x 120 x 49 cmEstimate: € 100/120 -
#365
Een eikenhouten dekenkoffer met onderaan twee laden. XIXe eeuw.
Un coffre à couvertures en chêne, le dessous à deux tiroirs. XIXème siècle.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 100/120 -
#336
Een paar ronde bijzetkastjes van gefineerd mahoniehout met één lade en een zwart marmeren blad.
Une paire de petites armoires en bois de placage acajou à un tiroir et tablettes en marbre noir.No longer availableDim. H. 75 Ø 45 cmEstimate: € 420/480 -
#436
Een kuipfauteuil van gebeeldhouwd en verguld hout in Lodewijk XVI-stijl.
Un fauteuil en bois doré et sculpté style Louis XVI.No longer availableDim. 75 x 80 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#395
Een eikenhouten kist met gesculpteerd front.
Un coffre en chêne à front sculpté.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#286
Een eikenhouten ééndeursvitrine met gesculpteerde versieringen. Omstreeks 1800.
Une vitrine en chêne à une porte, décorations sculptées. +- 1800.No longer availableDim. 205 x 80 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#380
Een notenhouten violontafel in barokke stijl.
Une table violon en noyer style Baroque.No longer availableDim. b:105 cmEstimate: € 70/100 -
#360
Een relaxfauteuil met zwart lederen bekleding. Mechanisme te reviseren.
Un fauteuil relax à revêtement en cuir noir. Mécanisme à revoir.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#355
Een gefineerd houten tafel in Lodewijk XV-stijl, versierd met verguld bronsbeslag en met parketwerk.
Une table en bois de placage Louis XV, décoration de montures en bronze et parqueterie.No longer availableEstimate: € 300/320 -
#435
Een reeks van zes houten faldistoria met gebeeldhouwde rug.
Suite de six faldistoria en bois aux dossiers sculptés.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#425
Een eikenhouten schrijfmeubeltje met een lade onderaan. Omstreeks 1800.
Un petit bureau en chêne à un tiroir en dessous. +- 1800.No longer availableDim. 80 x 68 x 43 cmEstimate: € 120/200 -
#206
Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met twee gevitreerde deuren met gekleurd glas in lood.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté Malinois Renaissance à deux portes panneaux en dessous et deux portes vitrées au dessus avec vitraux.No longer availableDim. 235 x 145 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#426
Een gefineerd bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met één lade, versierd met bronsbeslag en marquetterie.
Une petite table en bois de placage style Louis XV à un tiroir, décoration de marqueterie et montures en bronze.No longer availableDim. 71 x 46 x 35 cmEstimate: € 120/200 -
#276
Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met twee gevitreerde deuren met gekleurd glas in lood.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté Malinois Renaissance à deux portes panneaux en dessous et deux portes vitrées au dessus avec vitraux.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#196
Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in renaissncestijl met twee grote paneeldeuren onderaan en twee kleine paneeldeuren bovenaan, geflankeerd door twee uitsparingen met galerijtjes.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté de style Renaissance à deux grandes portes panneaux en dessous et deux petites portes panneau au dessus, flanquées de galeries ajourées.No longer availableDim. 255 x 140 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#226
Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met twee gevitreerde deuren met gekleurd glas in lood.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté Malinois Renaissance à deux portes panneaux en dessous et deux portes vitrées au dessus avec vitraux.No longer availableDim. 250 x 120 x 55 cmEstimate: € 100/120 -
#415
Een zwartgelakt Chinees tweedeurskastje met meerkleurig decor van bloemen en vogels.
Une petite armoire à deux portes en laqué chinois, décor polychrome d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. 102 x 66 x 35 cmEstimate: € 60/100 -
#356
Een gefineerd houten tafel in Lodewijk XV-stijl, versierd met verguld bronsbeslag en met parketwerk.
Une table en bois de placage Louis XV, décoration de montures en bronze et parqueterie.No longer availableDim. 76 x 80 x 80 cmEstimate: € 300/320 -
#306
Een eikenhouten commode met drie gesculpteerde laden.
Une commode en chêne à trois tiroirs sculptés.No longer availableDim. 80 x 110 x 51 cmEstimate: € 25/40 -
#410Brunswick
Een grammofoonmeubel met een groot aantal platen.
Un meuble phonographe et un lot de disques.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 120/200 -
#386
Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
Table de salon carrée avec tablette en bambou.No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 60/80 -
#366
Een kleine credenza van gebeeldhouwd eikenhout met twee paneeldeuren.
Une petite crédence en chêne sculpté à deux portes panneaux.No longer availableDim. 91 x 92 x 45 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#400
Een driehoekig bijzettafeltje met drie poten, het blad met een handgeschilderd decor, gesigneerd Jeanne de Schrynmakers.
Une petite table triangulaire à trois pieds et la tablette à décor peint à la main, signée Jeanne de Schrynmakers.No longer availableDim. 76 x 50 x 44 cmEstimate: € 30/50 -
#339P. Goorden
“Zicht op Antwerpen vanaf Linkeroever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1954.
”Vue sur Anvers de la Rive Gauche”. Huile sur panneau. Signé et daté 1954 au verso.No longer availableDim. 60 x 84 cmEstimate: € 80/100 -
#202Alfons WaterschootPeriod: 1931-2008
“Aanval der adelaars”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld van Jan Feyt.
”Attaque par les aigles”. Huile sur toile. D’après un exemple par Jan Feyt.No longer availableDim. 120 x 170 cmEstimate: € 1000/1500 -
#378
Paar appliques van brons en messing. XIXe eeuw.
Une paire d’appliques en bronze et laiton. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 100/120 -
#141
“Compositie”. Gemengde techniek op doek. Draagt een handtekening.
”Composition”. Techniques mixtes sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 47,5 x 59 cmEstimate: € 200/300 -
#431
Een gevarieerd lot, voornamelijk blikken doosjes allerlei. Eerste helft XXe eeuw.
Un lot varié, première partie XXième siècle. La plupart des conserves.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#96
Design staanlamp met lichttubes.
Une lampe design à tubes lumineux.No longer availableDim. H. 135 cmEstimate: € 80/120 -
#40
Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met een 24 karaats geel gouden hanger van 10 g.
Un porte-clé en or jaune 18 ct avec pendentif en or jaune 24 ct de dix grammes.No longer availableDim. 15,52 gEstimate: € 500/600 -
#234Paul JoostensPeriod: 1889-1960
“Vrouw aan tafel”. Potloodschets. Gesigneerd.
”Femme à table”. Une esquisse au crayon. Signée.No longer availableDim. 16 x 10 cmEstimate: € 60/80 -
#171
“Compositie”. Gemengde techniek. Oosters werk.
”Composition”. Techniques mixtes. Travail oriental.No longer availableDim. 37,5 x 47,5 cmEstimate: € 300/400 -
#74Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Plattelandszichten”. Twee houtskooltekeningen op papier. Beide gesigneerd.
”Paysages de campagne”. Deux fusains sur papier. Signés.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 60/100 -
#280
Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,25 ct.
Un bracelet esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,25 ct.No longer availableDim. 13.66 gEstimate: € 1000/1200