Similar lots by type
-
#259
Een lange wandspiegel met verguld houten lijst, bovenaan versierd met een kuif in Lodewijk XV-stijl.
Trumeau en bois doré surmonté d’une coiffe de style Louis XV.No longer availableDim. 217 x 63 cmEstimate: € 200 / 220 -
#251
Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
Miroir de valet en bois doré.No longer availableDim. Ø: 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#164
Een goudgepatineerd houten spiegel in barokke stijl.
Miroir en bois doré de style baroque.No longer availableDim. 125 x 67 cmEstimate: € 100 / 120 -
#252
Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
Miroir de valet en bois doré.No longer availableDim. Ø: 56 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#169
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Double candélabre en fer forgé monté en lampe.No longer availableDim. 175 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#548
Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#680
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een citrine van ± 6 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une citrine de ± 6 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#666Sarouk
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 340 x 235 cmEstimate: € 400 / 600 -
#706Hamadan
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 315 x 164 cmEstimate: € 100 / 120 -
#491
Een lot van vijf stuks ivoor, Afrikaans snijwerk. Begin XXe eeuw.
Un lot de cinq pièces d’ivoire, travail africain. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#634Felix De Boeck
“Madeliefje”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1978.
”Marguerite”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1978.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 850 / 850 -
#325Annyta Lolyta
Drie verschillende wintersjaals van wol en zijde. Toerako. Magenta. Universe grey.
Trois châles divers en laine et soie. Tourako. Magenta. Universe Grey.No longer availableDim. 150 x 60 en 140 x 28 en 130 x 25 cmEstimate: € 150 / 200 -
#355Charles et Charlus France
Een bruine geldbeugel van leder.
Porte-monnaie en cuir brun.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#294Jules Grun
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#273Norisan
Een vroeg XXe eeuws hoogfrequentiestroomapparaat met 23 elektrodes (3 gebroken). In origineel koffertje.
Appareil de haute fréquence à 23 électrodes (dont 3 cassées). Dans le coffret d’origine. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#255
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. een hartvormige smaragd van ± 2,10 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’une émeraude en forme de coeur de ± 2,10 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 1300 / 1400