#164Een goudgepatineerd houten spiegel in barokke stijl.
#252Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
#259Een lange wandspiegel met verguld houten lijst, bovenaan versierd met een kuif in Lodewijk XV-stijl.
#251Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
Miroir de valet en bois doré.No longer availableDim. Ø: 56 cmEstimate: € 100 / 120
#672“Elios”. Vouwstoel van chroom en leder. In de geest van Fontoni & Geraci.
#211Mozes. Bronzen beeld naar Michelangelo.
#66Een klein bijzetkastje met twee paneeldeurtjes in Regencestijl.
Meuble d’appoint ouvrant à deux portes aux panneaux. Style Régence.No longer availableDim. b: 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#617Een grote partij verzilverd metalen bestekken met verschillende decors.
#638Een hanglantaarn van verguld brons en geslepen glas.
#352R. Van Oppen“Galjoen voor anker”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#97Een mondgeblazen bruidsstolp met fluwelen kussentje en vergulde bladeren en bloemen.
Une cloche soufflée de mariage avec un petit coussin en velours et fleurs et feuilles dorées.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 4 / 50 -
#783Een eikenhouten hangvitrine met één deur.
#676Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#161Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.