Similar lots by type
-
#240Een staande klok met eikenhouten kast. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 180 / 240 -
#52Een kleine credenza van gesculpteerd hout met één paneeldeurtje. XIXe eeuw.
Petite crédence en bois sculpté ouvrant à une porte. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 76 cmEstimate: € 40 / 60 -
#226Een tweedeursgarderobe met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Une garde-robe à deux portes avec un tiroir en dessous. XIXième siècle.No longer availableDim. 211 x 150 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#273Een kleine kolompendule van grijs marmer en koper in empirestijl, getooid met een adelaar.
Une petite pendule colonne en marbre gris et cuivre, style Empire, avec un faucon.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#86Een sobere eikenhouten wieg. XIXe eeuw.
Berceau sobre en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 40 / 60 -
#345Een heren- en een damesportret. Pastel op papier. Het eerste gesigneerd en gedateerd 1849.
Un portrait de femme et un portrait d'homme. Pastel sur papier. Le deuxième est signé et daté 1849.No longer availableDim. 28 x 21,5 & 43 x 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#82Een tweedeurskastje van donkergelakt hout in renaissancestijl versierd met gesculpteerde hoofdjes op de deuren en de lade en met leeuwenpoten. Omstreeks 1800.
Petit meuble à deux portes en bois laqué de style Renaissance décoré de têtes sculptées sur les portes et le tiroir. Pieds griffes. Vers 1800.No longer availableDim. b: 86 cmEstimate: € 60 / 100 -
#27Een rond wandklokje van deels gepolychromeerd koper, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Tweede helft XIXe eeuw.
Une horloge murale ronde en cuivre polychromé, décorée de fleurs peintes à la main. Deuxième partie du XIXe.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#375Eugène FehdmerPeriod: 1846 - 1918“Landweg” & “Paardrijder aan het water”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en gedateerd 1890. De tweede met enkele beschadigingen.
"Chemin de terre" et " Cavalier auprès de l'eau". Huile sur toile. Tout deux sont signés et datés 1890. Le deuxième avec quelques dégâts.No longer availableDim. 76 x 55 & 64 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#232Een eikenhouten gatelegtafel. XIXe eeuw.
Une table en bois gatelag. XIXième siècle.No longer availableDim. 120 x 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#49Een gesculpteerd eikenhouten koffer in gotische stijl. Omstreeks 1800.
Un coffre en bois en chêne sculpté, style gothique. +- 1800.No longer availableDim. b: 135 cmEstimate: € 180 / 240 -
#216Een eikenhouten bordenkast met drie paneeldeuren onderaan. XIXe eeuw.
Une armoire à service en noyer avec trois portes en dessous. XIXième siècle.No longer availableDim. 216 x 176 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#267Een mahoniehouten tafelklok met een messingen wijzerplaat. Sleutel incluis.
Une pendule de table en acajou avec cadran en laiton. La clé est incluse.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#136Een Empire commode van gefineerd hout in empirestijl met vier laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met een zwart marmeren blad. Begin XIXe eeuw. Kleine manco’s.
Commode en bois de placage d’époque Empire ouvrant à quatre tiroirs flanqués de deux colonnettes et à tablette en marbre noir. XIXe siècle. Petits manquants.No longer availableDim. 103 x 123 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#415Een wandconsole in Lodewijk XVI-stijl van grijs- en goudgepatineerd hout met een grijs marmeren blad. XIXe eeuw.
Console de style Louis XVI en bois patiné gris et or à tablette en marbre gris. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 250 / 350 -
#229“Vrouwelijk naakt”. Potlood op papier. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
"Nu féminin". Crayon sur papier. Ne porte pas de signature. +- 1900.No longer availableDim. 74 x 50 cmEstimate: € 120 / 160 -
#37Een oude scheepsmaquette van een tjalk in een XIXe eeuwse presenteervitrine.
Une maquette marine ancienne d'une galiote dans sa vitrine de présentation datant du XIXième siècle.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#303Een eikenhouten kist. XVIIe eeuw.
Un coffre en chêne. XVIIième siècle.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 200 / 240 -
#96Een verlengbare tafel met vier tapse poten. Inclusief drie verlengbladen van 55 cm.
Une table à pieds gaines, avec trois rallonges de 55 cm.No longer availableDim. l: 188 cmEstimate: € 60 / 100 -
#409Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#30Drie verschillende kleine zakhorloges waaronder één van zilver. We voegen er negen horloges als hanger of sleutelhanger en één staand klokje aan toe.
Trois montres à gousset dont une en argent. Nous ajoutons une petite pendule et neuf autres montres en pendentifs ou en porte-clefs.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#113Een paddenstoellampje van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van
bloemen in de stijl van Gallé. Recent werk onder licentie.
Lampe champignon en pâte de verre polychrome dans le goût de Gallé à décor à l’eau forte de fleurs. Travail récent sous licence.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#320Edmond VerstraetenPeriod: 1870 - 1956“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 200 / 280 -
#335Victor Wagemaekers“Kanaalzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de Canal”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#120Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamanten met gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Un pendentif en or blanc 18 ct. serti de diamants ayant un poids total de +- 0,25 ct et saphirs ayant un poids total de 0,60 ct.No longer availableDim. 3,21 gEstimate: € 550 / 650 -
#59Een houten speeltafeltje in Régencestijl met een vilten blad.
Table à jeu de style Régence à tablette recouverte de feutre.No longer availableDim. 74 x 80 x 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#168Een melkkannetje van Sterling zilver. Engelse keuren met datumletter ‘d’ voor 1903 - 1904.
Un petit pot à lait en argent Sterling. Poinçon anglais et lettre de date 'd' pour 1903 1904.No longer availableDim. 85 gramEstimate: € 60 / 80 -
#9Wawel, PolandEen koffieservies, bestaande uit koffiepot, een suikerpot, een roomkannetje en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt.
Service à café comprenant une cafetière, un pot à lait, un crémier et six tasses et soucoupes. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#402Een vierdelig bureaustelletje van meerkleurig Chinees porselein met een bloemendecor op plateau.
Garniture de bureau quatre pièces en porcelaine polychrome de Chine à décor de fleurs. Sur plateau.No longer availableEstimate: € 40 / 60

