Other lots in this auction
-
#425Een langgerekt Afrikaans houten masker.
Un masque en bois africain allongé.No longer availableDim. l: 122 cmEstimate: € 100 / 120 -
#472GoebelArtis Orbis. Een rechthoekige schotel met een afbeelding naar Klimt, genummerd 383/1500 en een ronde schotel met een afbeelding naar Rosina Wachtmeister, genummerd 985/1000.
Artis Orbis. Une assiette rectangulaire avec une image d'après Klimt, numérotée 383/1500 et une assiette ronde avec une image d'après Rosina Wachtmeister, numérotée 985/1000.No longer availableDim. 36 x 30 & Ø 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#584Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Beschadiging rechts onderaan.
Nu féminin . Huile sur toile. Signé. Endommagé en bas à droite.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#118Swarovski“Gemaskerde knielende Clown”. Speciale editie. In oorspronkelijke doos. Gelimiteerde editie 1999. Met sokkeltje.
Clown masqué à genoux . Édition spéciale. Dans la boîte d'origine. Édition limitée 1999. Avec socle.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#38Een karafje en drie borrelglaasjes van blauw glas, versierd met handgeschilderd decor. Gepresenteerd op een rond schoteltje met kant tussen glas in verzilverd metalen montuur.
Une carafe et trois verres à liqueur en verre bleu, décorés avec un décor peint à la main. Présenté sur une soucoupe ronde avec de la dentelle entre le verre dans une monture en métal argenté.No longer availableDim. h: 23 cm;: Ø: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#637Een zittende Boeddha van wit crackleware.
Un Bouddha assis en crackleware blanc.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#1051 gouden munt. Au 917/1000. Bahamas 1974, 100 dollar. Met certificaat nr. 522.
Une pièce en or. Au 917/1000. Bahamas 1974, 100 dollar. Avec certificat n° 522.No longer availableDim. 5,46 gEstimate: € 200 / 300 -
#15Een 18 karaats geel gouden speld bezet met twee pareltjes en een granaat.
Une épingle en or jaune 18 carats serti de deux perles et d'un grenat.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 100 / 140 -
#183Een bronzen wandcartel in barokke stijl.
Un cartel mural en bronze de style baroque.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 600 / 650 -
#60Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met één briljant van +- 0,05 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie d'un diamant de + - 0,05 ct.No longer availableDim. 8,15 gEstimate: € 300 / 400 -
#492“Erotisch tafereel”. Aquarel op papier(?). Gemonogrammeerd ‘J.S.’.
Scène érotique . Aquarelle sur papier (?). Monogrammée J.S.No longer availableDim. 147 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#357Een lot van vijftien uitgaven met betrekking tot Antwerpen, waaronder vier boekjes met oude prentkaarten, enz.
Un lot de quinze publications liées à Anvers, dont quatre livrets avec des cartes postales anciennes, etc.No longer availableEstimate: € 50 / 60

