Similar lots by type
-
#789
Een eikenhouten spiegel in Mechelse renaissancestijl.
Un miroir en chêne de style Renaissance de Malines.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#74
Een gebeeldhouwde spiegel, bovenaan versierd met een siervaas met bloemen en lauriertakken.
Un miroir sculpté, décoré au sommet d'un vase ornemental de fleurs et de branches de laurier.No longer availableDim. 105 x 68 cmEstimate: € 100/120 -
#719
Een antieke butlerspiegel in goudgepatineerde lijst van hout en plaaster. Randschade.
Un miroir de majordome antique en bois patiné or et cadre en plâtre. Dommages aux bords.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 220/260 -
#684
Een gebeeldhouwd eikenhouten spiegel.
Un miroir en chêne sculpté.No longer availableDim. 102 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#665
Barokke spiegel met deels vergulde, deels gefineerde lijst. Bovenaan versierd met bloemenguirlandes en een schelp.
Miroir baroque avec cadre en partie doré et en partie plaqué. Décoré en haut de guirlandes florales et d'une coquille.No longer availableDim. 185 x 74 cmEstimate: € 180/240 -
#816Capodimonte
Een spiegel in porseleinen lijst, versierd met meerkleurige bloemen in reliëf.
Miroir à cadre en porcelaine décoré de fleurs multicolores en relief.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 40/60 -
#9
Een spiegel van gesculpteerd hout in barokke stijl.
Un miroir en bois sculpté de style baroque.No longer availableDim. 70 x 44 cmEstimate: € 200/240 -
#224
Spiegel met vergulde lijst in Lodewijk XIV-stijl. Grote uitgewerkte kroonlijst
Miroir avec cadre plaqué or de style Louis XIV. Grande corniche élaborée.No longer availableDim. 151 x 79 cmEstimate: € 180/240 -
#817
Een grote schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Grand trumeau en chêne sculpté de style malinois.No longer availableDim. 207 x 121 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#258
Een art nouveau siercoupe van aardewerk, in brons gezet.
Un bol décoratif Art nouveau en faïence, serti en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120/140 -
#397Fontés à Caylux
Een comtoiseklok op stoeltje met geëmailleerde wijzerplaat in een gedreven messingen front-. Met slinger en gewichten.
Comtoise sur sa chaise et au cadran émaillé entouré de laiton repoussé. Avec balancier et poids.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#703
Een geslepen kristallen glasservies, bestaande uit elf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen (ééntje met minieme schilfer), tien aperitiefglazen en twaalf borrelglaasjes. Model Val St. Lambert, 1952.
Service à verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, huit à vin blanc (un à éclat minuscule), dix verres à apéritf, douze gouttes. Modèle Val Saint St-Lambert, 1952.No longer availableDim. h: 10, 12, 13 & 15 cmEstimate: € 120/180 -
#383
Tour de France 100 jaar, Rik Van Steenbergen en 75 jaar koersinzicht. Een lot van drie sportboeken.
100 ans du Tour de France, Rik Van Steenbergen et 75 ans d'expérience de la course. Lot de trois livres de sport.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#620
Een Empire commode van mahoniehoutfineer met vier laden, een marmeren blad en versierd met verguld bronsbeslag.
Commode Empire en placage d’acajou ouvrant à quatre tiroirs. Tablette en marbre et décoration en bronze doré.No longer availableDim. b: 112 cmEstimate: € 200/240 -
#594
Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.
Table ovale en placage d’acajou sur quatre pieds fuseaux. XIXe siècle.No longer availableDim. 126 x 108 cmEstimate: € 40/60 -
#754
Drie roodgelakte metalen lampen.
Trois lampes en métal peint en rouge.No longer availableDim. h: 45; Ø: 48 cmEstimate: € 60/80 -
#492
Een tangka met vrouwen in een landschap. Gouache op zijde.
Une tangka représentant des femmes dans un paysage. Gouache sur soie.No longer availableDim. 84 x 118 cmEstimate: € 100/120 -
#26
Een lot van zes verschillende stoelen.
Lot de six chaises différentes.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#349Anton PieckPeriod: 1895 - 1987
“Begijnhof Lier”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 75/150 buiten de plaat.
Begijnhof Lier . Sérigraphie. Signée et numérotée 75/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 35/55 -
#253
Een paar art nouveau vazen van iriserend glas, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.
Paire de vases art nouveau en verre irisé décorés de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120/140 -
#125
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met hanger voor een munt.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats avec un pendentif pièce de monnaie.No longer availableDim. 46,57 gEstimate: € 1100/1300