#183
Een Oosters theepotje met draken motief.
#166
Un pied de lampe en bois sculpté noir et personnages. Travail asiatique.No longer availableDim. H. 170 cmEstimate: € 180/220 -
#353
Une hache de cérémonie en fer et bois, revêtement en serpent. Songye, R.D. Congo.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 70/80 -
#296Allix à Cenilly-Notre-dame
Een relaxfauteuil met zwart lederen bekleding. Mechanisme te reviseren.
#91
Een schenkkan van glas en messing op marmeren voet.
#275
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,30 ct. en een parel. Met certificaat.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’une perle. Avec certificat.No longer availableDim. 2,82 gEstimate: € 300/400 -
#29
Een verguld houten spiegeltje in barokke stijl.
#141
“Compositie”. Gemengde techniek op doek. Draagt een handtekening.
#270
#419Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
#415
Une petite armoire à deux portes en laqué chinois, décor polychrome d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. 102 x 66 x 35 cmEstimate: € 60/100