#274
Een antieke spiegel in vergulde lijst.
#340
Een metalen kantelspiegeltje in barokstijl.
#604
#89
Een eikenhouten schouwspiegel in Henri II-stijl.
#59
Een spiegel van verguld hout in Louis XVI-stijl.
#202
#264
#662
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#322
Een lange rechthoekige spiegel.
Un long miroir rectangulaire.No longer availableDim. 149 x 20 cmEstimate: € 40 / 60
#450
“Le Bijou de Joséphine”. Een replica van de Talisman van Karel De Grote, in 801 geschonken door Kalief Haroen al Rachid. Later in het bezit van Keizerin Joséphine, echtgenote van Napoléon I. Het origineel bevindt zich in het Museum te Reims. Verguld metaal, bezet met granaten, parels, smaragden, amethist en aventurine. Certificaat van Les Editions D’Art St-Honoré.
« Le Bijou de Joséphine ». Une réplique du talisman de Charlemagne, offerte en 801 par le calife Haroen al Rachid. Possède plus tard l'Impératrice Joséphine, épouse de Napoléon Ier. L'original se trouve au Musée de Reims. Métal doré, serti de grenats, perles, émeraudes, améthyste et aventurine. Certificat des Editions D'Art St-Honoré.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
#210
Un collier en or jaune 18 ct avec un pendentif en or blanc et jaune 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,89 ct.No longer availableDim. 9,95 gEstimate: € 800 / 900 -
#650
Un collier en or blanc 18 carats avec un pendentif en or blanc 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,16 ct.No longer availableDim. 6,37 gEstimate: € 250 / 350 -
#182
#396
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
#488
Een uit drie delen opgebouwde Chinees porseleinen tulpenvaas.
#94Georges SteelPeriod: 1923 - 2010
#98
Twee bronzen vijzels waarvan één met stamper.
#475
Een fraai versierde Zaanse klok. Compleet met gewichten.
Een glazen fotoframe in voetstuk van marmer, versierd met een hertje van zamak.
#491
Statue d’un chameau en pierre sculpté, d’après les exemples de la Dynastie Han (3e siècle).No longer availableDim. H. 18,5 - L. 23,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#185
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.