Similar lots by type
-
#575Een antieke officierssteek. In originele hoedendoos.
Une bicorne d'officier ancien. Dans la boîte à chapeau d'origine.No longer availableDim. H:13cmEstimate: € 80 / 100 -
#297Couesnon, ParisEen Franse koperen jachthoorn.
Un cor de chasse français en laiton.No longer availableDim. H:70cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#540J. Francois & Cie BruxellesEen cape van Kashmir en de binnenvoering met fluweel te herstellen. Eind 19de eeuw.
Une cape du Cachemire et la doublure intérieure en velours à restaurer. Fin 19ème siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#365Een lot Amerikaanse comics van Batman en the Amazing Spiderman.
Lot de bandes dessinées américaines de Batman et The Amazing Spiderman.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#615Een Indisch Boeddhabeeld.
Statuette du Bouddha. Travail indien.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#573Een dekselpot van Chinees wit en blauw porselein met vogels en bloemen in het decor.
Pot à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue à décor d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 17 cm Ø 16,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#347Een lot van vier verschillende ambachtelijk gemaakte Italiaans glazen presse-papiers met gekleurde inclusies.
Un lot de quatre différents presse-papiers en verre italien fabriqués à la main avec des inclusions colorées.No longer availableDim. h: 5 & 10 cmEstimate: € 80 / 100 -
#185Een reeks van elf rodewijn- en twaalf wittewijnglazen van geslepen kleurloos kristal. Vermoedelijk Val Saint Lambert.
Ensemble de onze verres à vin rouge et douze verres à vin blanc en cristal taillé incolore. Vraisemblablement par Val Saint Lambert.No longer availableDim. h: 15,5 & 19,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#44Gust VerelstPeriod: 1901 -1978“Stadszicht” & “Hoevezicht in de Rupelstreek”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd ‘29.
Vue de ville & Vue de ferme dans la région du Rupel. Huile sur toile. Les deux signées et la première datée '29.No longer availableDim. 64 x 64 & 45 x 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#657Een paar designvazen in polychroom glas. Circa 1970.
Une paire de vases design en verre polychrome. Vers 1970.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 85 / 95 -
#554R. De Coster“Zittende jonge vrouw”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1978.
"Jeune femme assise". Pastels sur papier. Signé et daté 1978.No longer availableDim. 49 x 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#627Een vaas van kleurloos kristal met geslepen ribmotief.
Vase en cristal clair avec motif côtelé taillé.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#442“Abstract”. Oliever op doek. Draagt handtekening.
"Résumé". Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 41 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#367Een lot van Vier stuks XVIIIe eeuws tin met een Lodewijk XVI doosje met guirlandes, een gemonogrameerde drinkbeker, een koffiepot en een zeldzaam ziekenkannetje met eikeltjes aan de klep.
Lot de quatre pièces en étain XVIIIe comprenant une boîte Louis XVI à guirlandes, une tasse à boire monogrammée, une cafetière et un rare pichet de malade avec des glands sur le couvercle.No longer availableDim. h: 9 - 23 cmEstimate: € 65 / 80

