#575
Een antieke officierssteek. In originele hoedendoos.
#297Couesnon, Paris
Een Franse koperen jachthoorn.
Un cor de chasse français en laiton.No longer availableDim. H:70cmEstimate: € 60/80
#304Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927
#329
“Frisiae. Kaart van Friesland en omstreken.” Ingekleurde gravure.
#191Junghans
Een houten tafelklokje.
#479
“Kabouters”. Gemengde techniek op papier. In de geest van Rien Poortvliet.
#521
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
#568
Un vase pommeau en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 40/50 -
#670
Une lampe d'entrée avec un abat-jour en vitrail à décor floral. Attaché un deuxième capot.No longer availableDim. H:24&24cmEstimate: € 80/120 -
#333
#623
Twee XVIIIe eeuwse Frans aardewerken borden en een inktstel met losse potjes.
Deux assiettes en faïence française du XVIIIe siècle et un encrier avec des pots amovibles.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 75/90 -
#686
Een kleine gefineerde commode met drie laden.
#677
Deux vases design en porcelaine multicolore. L'un est monogrammé en bas.No longer availableDim. h: 13 - 15 cmEstimate: € 35/40 -
#646Beloutch
Drie handgeknoopte Perzische wollen karpetjes.
Trois tapis en laine persans noués à la main.No longer availableDim. 135 x 77; 144 x 81 & 165 x 90 cmEstimate: € 30/50