Similar lots by type
-
#207
Een paar grote stolpen met Vieux-Bruxelles vazen met gouden sierboeketten.
Une paire de cloches avec des vases Vieux Bruxelles, bouquets dorés.No longer availableDim. H: 70 cmEstimate: € 320/380 -
#603
Een zittende mediterende Boeddha van gepolychromeerd hout.
Un Bouddha méditant assis en bois polychrome.No longer availableDim. h: 74 x 35 cmEstimate: € 400/500 -
#548
Twee Chinese juwelenkastjes, versierd met koperbeslag en opengewerkte plaquettes van jade.
Deux coffrets chinois, décoration en cuivre et plaquettes ajourées en jade.No longer availableDim. 31 x 20 cmEstimate: € 140/150 -
#321
Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een pleurante naar voorbeeld van het graf van Isabella van Bourbon, een kruisbeeld met lindenhouten corpus en een engel.
Un lot de sculptures en bois, comprenant une pleurante d’après un exemple de la tombe de Isabelle de Bourbon, un crucifix au corpus en tilleul et un ange.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 60/80 -
#298
Een Bretoens houten miniatuurkastje.
Une petite armoire miniature bretonne.No longer availableDim. H: 46 cm; B: 28 cmEstimate: € 60/100 -
#353
Een antiek poppenbed.
Un lit pour poupées antique.No longer availableDim. 40 x 66 cmEstimate: € 60/80 -
#748
Een Zaïrese Kuba drum.
Une batterie Kuba, Zaïre.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 60/100 -
#533
Een lot van vier maskers uit Kameroen.
Un lot de quatre masques du Cameroun.No longer availableDim. L : 36 cmEstimate: € 60/100 -
#673
Een Nigeriaans Yorubamasker.
Un masque Yoruba, Niger.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 60/80 -
#291
Een houten speculaasvorm met vier figuren.
Un moule à spéculoos en bois à quatre figures.No longer availableDim. L: 49 cmEstimate: € 40/60 -
#798
“Oude vissers”. Een gesculpteerd houten beeld. Net beschadigd.
“Vieux pêcheurs”. Sculpture en bois. Dégât au filet.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 40/50 -
#301
Een handtas van het merk Lancel met bijpassende stofhoes.
Un sac à main de la marque Lancel avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#6
Een zwartgepatineerde houten scribaan.
Un scriban en bois à patine noire.No longer availableDim. 20 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#297
Een oude speculoosplank.
Une ancienne planche à spéculoos.No longer availableDim. L:91cm, B: 27 cmEstimate: € 75/85 -
#501
Een houten piramide en octahedron.
Une pyramide en bois et un octaèdre.No longer availableDim. h: 18 & 26 cmEstimate: € 65/75 -
#683
Een Zaïrees Pende masker.
Un masque Pende, Zaïre.No longer availableDim. l 48 cmEstimate: € 60/100 -
#751
Een lot van vijf Kameroenese en Zaïrese maskers.
Un lot de cinq masques, Cameroun et Zaïre.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 100/120 -
#303
Een Art - Nouveau dienblad in hout en porselein met bloemmotief.
Un plateau Art-Nouveau en bois et porcelaine, motif de fleurs.No longer availableDim. L 39 cm; B: 29 cmEstimate: € 55/65 -
#712
Een lachende Boeddha met kinderen in hout. Symbool van gezinsgeluk.
Un Bouddha riant et enfants en bois. Symbole du bonheur familial.No longer availableDim. H: 21 cmEstimate: € 85/90 -
#634
Een houten tafelklok, versierd met inlegwerk van meerdere houtsoorten en koper. Met slinger en sleutel.
Une pendule de table en bois, décoration d’incrustations de différentes sortes de bois et cuivre. Avec balançoire et clé.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/120 -
#790
Een houten haardkist, bekleed met gedreven messingen voorstellingen.
Un grand coffre en bois, montures en laiton repoussé.No longer availableDim. 45 x 60 x 34 cmEstimate: € 40/50 -
#435
Een paar kleine stolpen met Vieux-Bruxelles vazen met gouden sierboeketten.
Une paire de cloches et vases Vieux Bruxelles, décor de bouquets dorés.No longer availableDim. 50 cmEstimate: € 140/150 -
#671
Een houten Birmaans reliëf. Enkele letsels.
Un relief en bois, Birmanie. Quelques dégâts.No longer availableDim. 61 x 19 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#529Goswin
“Bridge to Nirvana.” Gemengde techniek. Gesigneerd. Gedateerd ‘66.
”Pont vers le Nirvana”. Techniques mixtes. Signée et datée ‘66.No longer availableDim. 50 x 88 cmEstimate: € 120/200 -
#486
Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
Un tapis Kilim en laine noué main.No longer availableDim. 255 x 162 cmEstimate: € 50/70 -
#730Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 110 x 218 cmEstimate: € 60/80 -
#142Peter Bolfs
“Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage forestier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 95 cmEstimate: € 40/60 -
#784
Een metalen grote kandelaar, gemonteerd als kamerlamp.
Un grand candélabre en métal monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 50/80 -
#510Isfahan
Een Perzisch wollen karpet met een decor van ruiters.
Une carpette persane en laine, décor de cavaliers.No longer availableDim. 116 x 113 cmEstimate: € 200/240 -
#465
Een lot kleine bordjes van meerkleurig Chinees porselein in diverse uitvoeringen. 6 stuks.
Un lot de six assiettes en porcelaine de Chine polychrome divers.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 30/40 -
#530
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine fait main.No longer availableDim. 286 x 167 cmEstimate: € 100/150 -
#794
Een paar metalen Afrikaanse speren, de handgrepen bekleed met vacht van Bongo-antiloop.
Deux lances africaines en métal, les manches recouvertes de peau de bongo.No longer availableDim. l: 126 cmEstimate: € 40/50 -
#549
“Kubistisch naakt.” Acryl op doek.
”Nu cubique”. Acrylique sur toile.No longer availableDim. 63 x 74 cmEstimate: € 120/200 -
#169Edgard FarasynPeriod: 1858-1938
“Mosselvrouwen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Femmes et moules”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 53 cmEstimate: € 240/280 -
#787
‘ A Vermeir ’ , D. Stappaert en R Turkry ; Berchem, 1980. Overzicht van het oeuvre van Alfons Vermeir.
’A. Vermeir’, ‘D. Stappaert et ‘R. Turky’. Berchem, 1980. Une revue des oeuvres par Alfons Vermeir.No longer availableEstimate: € 22/24