#316Een oud houten kinderstoeltje.
#101Een wassen Madonna met kind met kanten sluier. Onder een grote glazen stolp
#450Een 14 karaats geel gouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. gezet in zilver en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct.
Bague art déco en or jaune 18 ct sertie de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 0,22 ct sertis en argent et des saphirs ayant un poids total de ± 0,22 ct.No longer availableDim. 3,42 gEstimate: € 300 / 400 -
#599Een moderne wollen kelim.
Kilim moderne en laine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#778Vier champagneglazen van kleurloos kristal. “Expo 1958”.
#469J. Nickx (?)“Bladeren en mens”. Litho. Onleesbaar gesigneerd.
”Feuilles et humain”. une lithographie. Signature illisible.No longer availableDim. 40 x 70 cmEstimate: € 30 / 40 -
#137Een sterling zilveren melkkannetje. Gemerkt.
#413Een lot van 86 oude reclamepins. Jaren ‘30 tot ‘60.
#657Een eikenhouten tafel met gedraaide poten.
#158Een antieke houten winkelpop op ijzeren voet.
#569Hubert De VriesPeriod: 1899-1979“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#480Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten en princesses met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en een centrale briljant van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants taillés en princesse ayant un poids total de ± 0,80 ct eet d’un brillant central de ± 0,50 ctNo longer availableDim. 8,90 gEstimate: € 900 / 1000