#637Vic GentilsPeriod: 1919-1997Bronzen sculptuur. Niet gesigneerd. Geschenk van de auteur.
#196Een gebeeldhouwde eikenhouten vierdeurskast in Renaissancestijl.
Armoire à quatre portes en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. 170 x 165 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#145Mulberry“Hiver”. Een sjaal van kasjmier.
“Hiver”. Châle en cachemire.No longer availableDim. 100 x 25 cmEstimate: € 70 / 130 -
#669Zes stoelen van gebeeldhouwd eikenhout met rieten zitten. Einde XIXde eeuw.
Six chaises en chêne sculpté aux sièges en osier. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#185EpiceTwee verschillende sjaals van linnen en katoen.
Deux châles différents en lin et coton.No longer availableDim. 200 x 90 en 180 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#75Mali’ParmiTwee handtassen van bruine en grijze raffia.
Deux sacs à main en raphia brun et gris.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#670Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale tanzaniet van ± 1ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’une tanzanite centrale de ± 1 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 8,43 gEstimate: € 900 / 1000 -
#15The BridgeEen bruin lederen zakagenda.
#426Een oude vierkante houten bak.
Bac carré ancien en bois.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 50 -
#559Een paar stadsgezichten. Gemengde techniek op papier. Draagt een monogram.
”Paire de vues de ville”. Technique mixte sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 17 x 29 cmEstimate: € 300 / 400 -
#764P.V.H.“Hand”. Litho. Gemonogrammeerd en genummerd 1/70.
”Main”. Litho. Monogrammée et numérotée 1/70.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 40 / 50