#393SadlerEen Engelse aardewerken theepot met een verguld decor.
Une théière en faïence anglaise à décor dorée.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#766Een bijzettafeltje met tussenblad en een magazinerekje.
#102“Portret van een jonge vrouw met juwelen”. Olieverf op doek. Omstreeks 1800. Herdoekt.
”Portrait de jeune femme aux bijoux”. Huile sur toile. +- 1800. Retoilée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#363Oude brandweerhelm en spuit.
#534“Balinese wasvrouwen onder de flamboyant”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
”Femmes et lessive sous le flamboyant”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 47 x 67 cmEstimate: € 200 / 300 -
#314Kurt PeiserPeriod: 1887-1962“Les gamins de pêcheurs”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Les gamins de pêcheurs”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#579“Sun”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.
”Sun”. Acrylique sur toile. Signée et datée 1977.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#448Een drageoir van geslepen kleurloos kristal.
Un drageoir en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#313Een grote bolle schenkkan van aardewerk met een reliëfdecor van Franse lelies op rode achtergrond.
Une grande verseuse sphérique en faïence à décor en relief de lys français sur le fond.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#211Mozes. Bronzen beeld naar Michelangelo.
#587Kurt PeiserPeriod: 1887-1962“Burchtgracht met talrijke personages”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Burchtgracht avec nombreux personnages”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
Un ancien couloir en laine nouée main, motif géométrique de surfaces et de fleurs.No longer availableDim. 320 x 86 cmEstimate: € 50 / 80