#156Zes modulair op te bouwen kastjes als winkelinrichting.
Six meubles de magasin modulaires.No longer availableDim. 170 x 80 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#194Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#50Een 18 karaats geel gouden ring bezet met drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de trois saphirs ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,22 gEstimate: € 200 / 300 -
#782Maurice de VochtPeriod: 1914-2006“Biddende personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Personnages en prière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 90 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#101Een wassen Madonna met kind met kanten sluier. Onder een grote glazen stolp
#588Een tienarmige glazen luchter, versierd met pendeloques.
#667Een gefineerd notenhouten kaptafel met twee laden.
Coiffeuse en placage de noyer ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. 177 x 122 x 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#656Een Chinees hardhouten salontafel.
#659Een antiek houten kinderstoeltje.
#436Twee sokkeltjes van gebeeldhouwd hardhout. Chinees werk. Met marmeren blad.
Deux socles en bois dur sculpté à tablettes en marbre. Travail chinois.No longer availableDim. H: 45 & 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#769Julien CreytensPeriod: 1897-1972“Stadsgezicht”. Aquarel. Gesigneerd.
”Vue de ville”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 34,5 x 50,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#100Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een peervormige diamant van ± 0,36 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. Met certificaat.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti d’un diamant taillé en poire de ± 0,36 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,12 ct. Avec certificat.No longer availableDim. 2,34 gEstimate: € 1000 / 1200