Similar lots by type
-
#376
Een mahoniehouten theetafeltje met een getorste poot, eindigend in drie voluten. XIXe eeuw.
Table à thé en acajou sur pied central torsadé terminant en trois volutes. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 62 cmEstimate: € 200/250 -
#616De Coene
Een eettafel van gefineerd hout met vier bijpassende stoelen. Jaren ‘50.
Table à dîner en bois de placage et quatre chaises assorties. Années 50.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#676
Een tweeledige vitrinekast van gesculpteerd eikenhout in de geest van Lodewijk XV.
Vitrine à deux corps en chêne sculpté dans le goût Louis XV.No longer availableDim. H 190 cmEstimate: € 200/240 -
#823
Een vouwstoel van gesculpteerd notenhout met gecanneerde zit en rug.
Chaise pliante en noyer sculpté aux siège et dossier cannés.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#198
Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.
Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.No longer availableDim. 140 x 75 cmEstimate: € 200/240 -
#736
Een console in art decostijl met gefineerd in marcassarstijl. Recent werk.
Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 260/280 -
#725
Een staande klok van gesculpteerd eikenhout.
Horloge de vestibule en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 243 cmEstimate: € 200/300 -
#740
Een voetbankje van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl en bekleed met naaldwerk. XIXe eeuw.
Banquette en noyer sculpté de style Louis XVI, recouvert de tapisserie. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 54 cmEstimate: € 20/25 -
#625De Coene
Een barmeubel van gefineerd hout met bovenaan glazen schuirfaampjes en onderaan een deurtje, versierd met een ingelegd ruitmotief. Jaren ‘50.
Meuble bar en bois de placage. Le dessus à deux portes glissantes en verre, le dessous à une porte décorée d’une losange incrustée. Années 50.No longer availableDim. b: 125 cmEstimate: € 150/200 -
#820
Een mahoniehouten bijzettafeltje in Engelse stijl met een lade en bovenaan een glazen beschermblad.
Table d’appoint en acajou de style anglais ouvrant à un tiroir. Tablette en verre.No longer availableDim. b: 77 cmEstimate: € 40/60 -
#800
Een mahoniehouten bijzettafeltje in Engelse stijl met een glazen blad.
Table d’appoint en acajou de style anglais à tablette en verre.No longer availableDim. b: 48 cmEstimate: € 40/60 -
#705
Een tweezijdig schap van gesculpteerd eikenhout in drie niveaus. XIXde eeuw.
Etagère double face en chêne sculpté à trois niveaux. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 200/240 -
#726
Twee buffetkasten van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Opzetten ontbreken.
Deux buffets en chêne sculpté de style Renaissance malinois. Sans parties supérieures.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#761
Een buffet van gefineerd palissanderhout met vier deuren en sobere messingen monturen. We voegen er een gelijkaardige tafel aan toe. Jaren 50.
Buffet en placage de palissandre ouvrant à quatre portes. Montures sobres en laiton. Nous ajoutons une table semblable. Années 50.No longer availableDim. B 223 cmEstimate: € 100/120 -
#636
Een mahoniehouten slaapkamer in Edward VII-stijl, bestaande uit een tweepersoonsbed, twee nachtkastjes, een garderobe met twee spiegeldeuren, drie stoelen en een kaptafel. XXe eeuw.
Chambre à coucher en acajou de style Edward VII comprenant un lit double, deux tables de chevet, une garde-robe à deux portes aux miroirs, trois chaises et une coiffeuse. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#792
Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout, langs weerskanten versierd met een leeuwenkop.
Porte manteaux mural en chêne sculpté. De chaque côté décoré d’une tête de lion.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#602Grundig
Een gefineerd houten muziekmeubel. Model: Grundig Musikschrank No. 8042 W/3d. Jaren ‘50.
Meuble à musique en bois de placage. Modèle Grundig Musikschrank N° 8042 W/3d. Jaren ‘50.No longer availableDim. b: 145 cmEstimate: € 100/120 -
#626De Coene
Een lange buffetkast van gefineerd hout, met twee gebogen deuren aan de zijkant en de twee middelste deuren versierd met een ingelegd ruitmotief. De poten bovenaan getooid met een kapiteel. Jaren ‘50.
Long buffet en bois de placage ouvrant à deux portes galbées des deux côtés. Les deux portes de milieu décorées d’une losange incrustée. Les montants surmontés d’un chapiteau. Années 50.No longer availableDim. b: 240 cmEstimate: € 200/300 -
#386
Twee boekenkasten in Engelse stijl, de hoekstijlen in de vorm van gedraaide zuiltjes.
Deux bibliothèques de style anglais. Sur les coins des colonnettes tournées.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 100/160 -
#798
Twee gigognetafeltjes met getorste poten.
Deux tables de gigogne aux pieds torsadés.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#744
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl. Begin XIXe eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté de style Renaissance. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#399
Een houten kamerknecht.
Valet de chambre en bois.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 15/25 -
#807
Twee robuuste vierkante salontafels en een rond met een tussenblad.
Deux tables de salon carrés robustes et une ronde à tablette d’entretoise.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#766
Een naaitafeltje van gesculpteerd notenhout en wortelfineer. Victoriaans.
Table à ouvrage en noyer sculpté et placage de ronce. Epoque Victoria.No longer availableDim. B 70 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#134
Een reeks van vier ingekaderde prenten van ‘La mode illustrée’ & ‘Journal des dames et demoiselles’.
Suite de quatre estampes encadrées de “La Mode Illustrée” et “Journal des dames et demoiselles”.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#122
Zes wijnglazen en zes cognacglazen van kleurloos kristal.
Six verres à vin et six verres à cognac en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#782
Een paar bolle cachepots (de éne iets groter dan de andere) met een veelkleurig gestileerd bloemenmotief. Met de hand geschilderd en gesigneerd Emanuela. Jaren zestig.
Paire de cache-pot sphériques (l’un un peu plus grand que l’autre) décorés de fleurs stylisées. Peints à la main et signés Emanuela. Années 60.No longer availableDim. Ø 42 cmEstimate: € 80/100 -
#35
Vijf verschillende hangers van 18 karaats geel goud, één bezet met briljantje en één met saffiertje.
Cinq pendentifs différents en or jaune 18 ct dont un serti d’un petit brillant et un avec un saphir.No longer availableDim. 8,52 gEstimate: € 250/350 -
#527
Een driedelig Delfts schouwgarnituur van blauw en wit aardewerk bestaande uit een dekselvaas en twee kraagvazen.
Garniture en faïence bleue et blanche de Delft comprenant deux vases à large col et un vase couvert.No longer availableDim. HEstimate: € 50/80 -
#191
Een ivoren theaterspeler van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Japanse okimono.
Acteur de théâtre en ivoire sculpté. Signature sous la base. Okimono japonais.No longer availableDim. H 8 cmEstimate: € 40/60 -
#476
Een grote zuil van arduin en rood marmer. Randschade onderaan.
Colonne en pierre de taille et marbre rouge. Petit dégât à la base.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 400/600 -
#610Rolex Perpetual
Een herenhorloge uit de jaren 1950 (glas te herstellen).
Montre homme des années 50 (verre à réparer).No longer availableEstimate: € 200/300 -
#727Dinky Toys
“Ford Vedette”. Een miniatuurauto. No. 24X.
“Ford Vedette”. Voiture miniature. N° 24X.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#513Märklin
Twee Amerikaanse locomotieven, waarvan één als verlengstuk zonder motor. We voegen er twee Amerikaanse goederenwagons aan toe. Allen in originele doos.
Deux locomotives américaines dont une comme dernier wagon, sans moteur. Nous ajoutons deux wagons de fret. Tous dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#270
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.
Montre de gousset en or jaune 18 ct.No longer availableDim. bruto: 75,45 gEstimate: € 300/500 -
#264Henri Joseph Pauwels
“Hoeve in winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 120/200