Other lots in this auction
-
#713Twee ivoren netsukés. “Marktkramers”. Onderaan gemerkt.
Deux netsukes en ivoire. “Forains”. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 120 / 130 -
#629Een grote schouwspiegel in Lodewijk XVI-stijl met verguld houten lijst en met een beigegepatineerd bas-reliëf met een voorstelling met putti. Begin XXe eeuw.
Un grand miroir de cheminée style Louis XVI avec encadrement en bois doré et bas-relief en patine beige, représentation de putti. Début XXième siècle.No longer availableDim. 240 x 110 cmEstimate: € 650 / 700 -
#52Alfons Van Beurden“Landweg aan de dorpsrand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
“Chemin de campagne au bord d’un village”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘96.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#314“Jongen met pijp”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd.
”Garçon et pipe”. Huile sur toile. Monogramme.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#700Een mahoniehouten kaptafeltje op tapse poten met drie laden in het front en bovenaan twee opbergvakken onder klapbladen naast een opklapbare spiegel. Spiegel opnieuw te monteren.
Une petite table de coiffure sur pieds gainés à trois tiroirs dans le front et deux rangements sous les tablettes rabattables à côté d’un miroir rabattable. Miroir à remonter.No longer availableDim. 75 x 87 x 47 cmEstimate: € 60 / 100 -
#532Een 19de eeuw houten icoon ingelegd met een bronzen orthodox kruis met christusfiguur, geflankeerd door Maria, Maria Magdalena, Johannes en Longinus.
Icône du XIXe siècle comprenant un crucifix orthodoxe en bronze, flanqué de Marie-Madeleine, Marie, Jean et Longin.No longer availableDim. 45 x 37,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#697Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
Un lustre vénitien en verre à douze bras.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#759Jan CockxPeriod: 1891-1976“Stilleven met fruit en jachtbuit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits et butin de chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 80 cmEstimate: € 180 / 240 -
#805Een bas-reliëf met een voorstelling van putti en een hond.
Un bas-relief, représentation d’un putti et d’un chien.No longer availableDim. 18 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#371Royal DuxEen porseleinen vide-poche, getooid met een ijsbeer. Onderaan gemerkt.
Un vide-poche en porcelaine, décoration d’un ours polaire. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 30 / 40 -
#766MeshkinEen handgeknoopte Perzische wollen loper.
Un couloir persan en laine nouée main.No longer availableDim. 335 x 143 cmEstimate: € 100 / 150 -
#804“Noord Afrikaans dorpje”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening Lesy.
”Village, Afrique du Nord”. Huile sur panneau. Porte une signature: Lesy.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 42 / 50

