Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antieke wereldbol en een hemelbol. We voegen er een klein wereldbolletje aan toe.

Een antieke wereldbol en een hemelbol. We voegen er een klein wereldbolletje aan toe.

Un globe antique et une sphère céleste. Nous ajoutons un plus petit globe.
Dim. h: 47 cm
SKU: 2708190038.
Auction day: 27 August 2019 19:00
Catalogue #38
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #659
    Jean Decoen
    Period: 1890 - 1979

    “Ijspret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1915.

    “Joies d’hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1915.
    No longer available
    Dim. 38 x 44 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #691

    Een gepatineerde plaasteren buste in klassieke stijl op een sober aardewerken zuil.

    Un buste à patine de style classique sur une colonne en faïence.
    No longer available
    Dim. h: 53 + 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #253
    Boch Frères La Louvière

    Een uitgebreid servies met een verguld op groen decor op de randen, bestaande uit drie ronde terrines, waarbij de grootste met onderschotel, een een slakom, twee sauskommen, twaalf kleine platte borden, zevenendertig grote platte borden en twaalf diepe borden.

    Un service de table à bord dorés sur décor vert, comprenant trois terrines rondes, dont la plus grande avec présentoir, un saladier, deux saucières, douze petites assiettes plates, trente-sept assiettes grandes, et douze assiettes creuses.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #475

    Een lot van tien witmetalen bestekleggers in de vorm van diertjes.

    Un lot de dix porte-couverts en métal blanc sous forme d’animaux.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #443

    Twee XIXe eeuwse gefineerde brievenkoffertjes, waarbij één versierd met messingen inlegwerk en het ander met marquetterie.

    Deux coffrets à lettres en bois de placage du XIXème siècle, dont un décoré d’incrustations en laiton et l’autre de marqueterie.
    No longer available
    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #580

    Een eikenhouten ééndeursgarderobe.

    Une garde-robe en chêne à une porte.
    No longer available
    Dim. 203 x 74 x 57 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #731

    Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker met een hoorns en een kraag van stro.

    Un masque africain polychrome en bois à cornes et col en paille.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #549

    “Personages bij de hotelingang”. Olieverf op paneel.

    ”Personnages auprès de l’entrée de l'hôtel”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 29 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #372
    Bernard Charroy

    “Meisje in tuinstoel”. Litho. Genummerd en gesigneerd buiten de plaat.

    ”jeune fille”. Une lithographie. Numérotée et signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 70 x 55 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #282
    Villeroy & Boch

    Een reeks van tien wijnglazen van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une série de dix verres à vin en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #59
    Jan Zwart

    “Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadigingen bovenaan.

    ”Vue sur les bruyères”. Huile sur toile. Signée. Petits dégâts au dessus.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #811
    Lenka, Tarnow

    Vaas van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa, met afbeelding van Paus Johannes Paulus II. Gemerkt met label.

    Un vase en cristal taillé, bleu dans la masse, représentation du Pape Jean Paul II. Marque et label.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 70 / 100
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More