Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antieke wereldbol en een hemelbol. We voegen er een klein wereldbolletje aan toe.

Een antieke wereldbol en een hemelbol. We voegen er een klein wereldbolletje aan toe.

Un globe antique et une sphère céleste. Nous ajoutons un plus petit globe.
Dim. h: 47 cm
SKU: 2708190038.
Auction day: 27 August 2019 19:00
Catalogue #38
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #894

    Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.

    Un lot de cristal et verre varié, comprenant des sonnettes, vases, cendriers, etc...
    No longer available
    Dim. h: 3-26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #125
    Baume & Mercier Geneve

    Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.

    Une montre en acier inoxydable dans sa boîte d’origine. Fabrication suisse.
    No longer available
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #653

    Een luchter met drie messingen lichtpunten met gesatineerde bloemvormige kapjes en met een centrale albasten coupe.

    Un lustre à trois points lumineux en laiton, capes sous formes de fleurs et une coupe centrale en albâtre.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #842
    Keramis

    Art nouveau vaas van aardewerk met polychroom decor van zwaluwen. Onderaan gemerkt en genummerd : decor 1322, model 806.

    Un vase Art Nouveau en faïence, décor polychrome de hirondelles. Marque sous la base et numéroté: décor 1322, modèle 806.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #809

    Een tinnen schemerlamp.

    Une lampe en étain.
    No longer available
    Dim. H. 168 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #245

    Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,60 ct.

    Une bague en or blanc et rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,60 ct.
    No longer available
    Dim. 8,77 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #191

    14 boeken. “Oeuvres complètes de François Arago”. 9 delen. Ed. Gide, Paris & Weigel, Leipzig 1859. In-8. Lederen rug (brandschade aan 5). “Oeuvres complètes de Montesquieu précédées de la vie de cet auteur”. 5 delen. Ed. Lefèvre, Paris, 1820. In-8. De meeste met vochtschade.

    14 livres. “Oeuvres complètes de François Arago”. 9 parties. Ed. Gide, Paris & Weigel, Leipzig 1859. In-8. Dos en cuir. (dégât de feu aux 5). “Oeuvres complètes de Montesquieu précédées de la vie de cet auteur”. 5 parties. Ed. Lefèvre, Paris, 1820. In-8. La plupart avec dégâts d’humidité..
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #334
    M. Van Paemel

    “Poort in het bos”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    ”Portillon dans les bois”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 62 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #186

    Een eikenhouten buffet met opzet in Regencestijl met twee maal twee gemoulureerde paneeldeuren en bovenaan versierd met ingelegde motieven.

    Un buffet en chêne à deux corps style Renaissance à deux fois deux portes à moulures et le dessus décoré de motifs incrustés.
    No longer available
    Dim. 228 x 165 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #364
    M. Van Paemel

    “Stilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘88.

    ”Nature morte”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘88.
    No longer available
    Dim. 69 x 54,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #588

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor de personnages polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #339
    Janus

    “De rede van Antwerpen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”La rade d’Anvers”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 34 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More