Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antieke wereldbol en een hemelbol. We voegen er een klein wereldbolletje aan toe.

Een antieke wereldbol en een hemelbol. We voegen er een klein wereldbolletje aan toe.

Un globe antique et une sphère céleste. Nous ajoutons un plus petit globe.
Dim. h: 47 cm
SKU: 2708190038.
Auction day: 27 August 2019 19:00
Catalogue #38
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #713

    Twee ivoren netsukés. “Marktkramers”. Onderaan gemerkt.

    Deux netsukes en ivoire. “Forains”. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #629

    Een grote schouwspiegel in Lodewijk XVI-stijl met verguld houten lijst en met een beigegepatineerd bas-reliëf met een voorstelling met putti. Begin XXe eeuw.

    Un grand miroir de cheminée style Louis XVI avec encadrement en bois doré et bas-relief en patine beige, représentation de putti. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. 240 x 110 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #52
    Alfons Van Beurden

    “Landweg aan de dorpsrand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘96.

    “Chemin de campagne au bord d’un village”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘96.
    No longer available
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #314

    “Jongen met pijp”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd.

    ”Garçon et pipe”. Huile sur toile. Monogramme.
    No longer available
    Dim. 44 x 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #700

    Een mahoniehouten kaptafeltje op tapse poten met drie laden in het front en bovenaan twee opbergvakken onder klapbladen naast een opklapbare spiegel. Spiegel opnieuw te monteren.

    Une petite table de coiffure sur pieds gainés à trois tiroirs dans le front et deux rangements sous les tablettes rabattables à côté d’un miroir rabattable. Miroir à remonter.
    No longer available
    Dim. 75 x 87 x 47 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #532

    Een 19de eeuw houten icoon ingelegd met een bronzen orthodox kruis met christusfiguur, geflankeerd door Maria, Maria Magdalena, Johannes en Longinus.

    Icône du XIXe siècle comprenant un crucifix orthodoxe en bronze, flanqué de Marie-Madeleine, Marie, Jean et Longin.
    No longer available
    Dim. 45 x 37,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #697

    Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.

    Un lustre vénitien en verre à douze bras.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #759
    Jan Cockx
    Period: 1891-1976

    “Stilleven met fruit en jachtbuit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, fruits et butin de chasse”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 68 x 80 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #805

    Een bas-reliëf met een voorstelling van putti en een hond.

    Un bas-relief, représentation d’un putti et d’un chien.
    No longer available
    Dim. 18 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #371
    Royal Dux

    Een porseleinen vide-poche, getooid met een ijsbeer. Onderaan gemerkt.

    Un vide-poche en porcelaine, décoration d’un ours polaire. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #766
    Meshkin

    Een handgeknoopte Perzische wollen loper.

    Un couloir persan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 335 x 143 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #804

    “Noord Afrikaans dorpje”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening Lesy.

    ”Village, Afrique du Nord”. Huile sur panneau. Porte une signature: Lesy.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 42 / 50
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More