#347Een butlerspiegel met verguld houten lijst.
#167Riessler & Kessel, AustriaEen lampenvoet/sierstuk van gepolychromeerd porselein met een voorstelling van een octopus en een krab in hoogreliëf.
Une pièce de décoration/pied de lampe en porcelaine polychrome, représentation d’une pieuvre et un crabe en haut-relief.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#48S.T. Dupont, ParisTwee aanstekers van verguld metaal en zwarte lak. Gemerkt, verschillende afmetingen. We voegen er een vergulde aansteker van het Merk Flaminaire France aan toe.
Deux briquets en métal argenté et laque noir. Avec marque, de tailles différentes. Nous ajoutons un briquet de la marque Flaminaire France.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#727Een Afrikaans aardewerken hoofd op staander.
#805Een bas-reliëf met een voorstelling van putti en een hond.
#328JunghansEen schouwpendule in houten kast, versierd met sober inlegwerk.
#33Een Art - Deco vaas in rood/wit glaspasta.
Un vase Art Déco en pâte de verre rouge et blanche.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 36 / 40