Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antieke wereldbol en een hemelbol. We voegen er een klein wereldbolletje aan toe.

Een antieke wereldbol en een hemelbol. We voegen er een klein wereldbolletje aan toe.

Un globe antique et une sphère céleste. Nous ajoutons un plus petit globe.
Dim. h: 47 cm
SKU: 2708190038.
Auction day: 27 August 2019 19:00
Catalogue #38
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #352
    Miel

    “Portret van een werkman.” Sanguinetekening op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Portrait d’un ouvrier”. Sanguine sur papier. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 47 x 36 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #586

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 310 x 245 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #803

    Een siervaas van gepolychromeerd porselein met een decor van rozenknoppen in reliëf. Vermoedelijk Oostenrijks.

    Un vase de décoration en porcelaine polychrome, décor de boutons de roses en relief. Probablement autrichien.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
  • #395

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale granaat baguette van ± 1 ct. rondom granaat met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    une bague en or jaune 18 ct sertie d’une grenade baguette centrale de ± 1 ct et de grenades autour ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 8,32 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #176

    Een gebeeldhouwd eikenhouten bureau met opzet in neogotische stijl. Onderaan drie laden en twee deuren, in het opzet een deurtje en twee laden. We voegen er een gebeeldhouwde stoel in barokke stijl aan toe.

    Bureau en chêne de style gothique. Le bas à trois tiroirs en ceinture et à deux portes. Le dessus à deux tiroirs et une petite porte. Nous ajoutons une chaise en chêne sculpté dans le même genre.
    No longer available
    Dim. 140 x 142 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #596

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 375 x 270 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #575

    Een antiek Afrikaans houten masker op plexiglazen staander.

    Un masque africain antique sur support en plexi.
    No longer available
    Dim. 42 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #553

    “Vrouw met kom”. Een gesculpteerd Afrikaans houten beeld. Luba, Congo.

    ”Femme et bol”. Une statue africaine en bois sculpté. Louba, Congo.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #47

    Een antieke baardmankruik met tinnen klep, versierd met een reliëfdecor op blauwe achtergrond.

    Une cruche “baardman” en grès à couvercle en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #410

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met één diamant van ± 0,15 ct. en saffier baguettes een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,15 ct et de saphirs baguettes ayant un poids total de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 2,80 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #124
    G. B. Brunfaut

    “Zittende vrouw langs de kant van de weg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    ”Femme assise au bord du chemin”. Huile sur panneau. Signé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 24 x 16 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #663

    Een verguld smeedijzeren luchtertje met vijf lichtpunten, versierd met glazen belletjes.

    Un petit lustre en fer forgé doré à cinq points lumineux, décoration de bulles en verre.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More