Other lots in this auction
-
#559“Vrouw uit de belle époque”. Gemengde techniek. Draagt een monogram.
”Femme de la Belle Epoque”. Techniques mixtes. Porte un monogramme.No longer availableDim. 12 x 16,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#350Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en een centrale solitair van ± 1,88 ct. K p2.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct et d’un solitaire central de ± 1,88 ct. K p2.No longer availableDim. 3,79 gEstimate: € 3700 / 3900 -
#526AlamehEen handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-loper.
Un couloir persan en laine nouée main Gabbeh.No longer availableDim. 87 x 348 cmEstimate: € 40 / 60 -
#282Villeroy & BochEen reeks van tien wijnglazen van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une série de dix verres à vin en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#845Limoges, FranceEen porseleinen sierbord met een handgeschilderd decor en vergulde rand in Lodewijk XV-stijl. Onderaan gemerkt.
Une assiette de décoration en porcelaine à décor peint à la main et bord doré, style Louis XV. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#355Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,14 ct.No longer availableDim. 5,46 gEstimate: € 250 / 350 -
#200Een art deco platina broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,50 ct.
Une broche Art Déco en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 3,50 ct.No longer availableDim. 11,36 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#715Een gefineerde ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Une table ronde en bois de placage sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. h: 78 cm Ø: 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#255Een 18 karaats roze gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Un bracelet en or rose 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 6,37 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#863Een reeks van vier en een koppel porseleinen sierborden met handgeschilderde decors en vergulde randen. Eén met randschilfer. Eind XIXe eeuw.
Une série de quatre assiettes et un couple en porcelaine à décors peint à la main et bords dorés. Un avec éclat.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 60 / 70 -
#402Een ingekleurde herdruk van een oude kaart van Griechisch Weissenburg.
Une réimpression mise en couleurs d’une ancienne carte de Griechisch Weissenburg.No longer availableDim. 20 x 50 cmEstimate: € 30 / 40 -
#719Een salontafel in Lodewijk XVI-stijl met twee laden en twee uitschuifbare leggers onder het wit marmeren blad.
Une table de salon style Louis XVI à deux tiroirs et deux rallonges sous la tablette en marbre blanc.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 40 / 60

