Similar lots by type
-
#12Een vierkant schaaltje, gemerkt 84%, Made in Iran en maker, een vierkant en een rechthoekig kaartendoosje van geciseleerd zilver versierd met bloemen en arabesken. Zonder merken. Een slotje en een scharniertje te herstellen.
Un plat carré, poinçonné à 84%, Fabriqué en Iran et artisan, une boîte à cartes de visite carrée et une rectangulaire en argent ciselé à décor de fleurs et d'arabesques. Sans marques. Une serrure et une charnière peuvent être restaurées .No longer availableDim. 304 g 14 x 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#34Een kleurloos kristallen bonboonière met 835‰ zilveren dekselknop. Tijdperk art deco.
Une bonbonière en cristal incolore avec bouton de couvercle en argent 835‰. Epoque Art Déco.No longer availableDim. H:17cmEstimate: € 40 / 60 -
#98Een ovaal zilveren dienblaadje met gegraveerd decor. 800‰. 566 g.
Un plateau en argent de forme ovale à décor gravé. 800‰. 566 g.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 260 / 300 -
#440DelheidEen zilveren broodmandje gedecoreerd met takken en bloemen. Gemerkt. 800 ‰.
Une corbeille à pain en argent décorée de branchages et de fleurs. Marqué. 800/1000 .No longer availableDim. 379,37 gEstimate: € 100 / 130 -
#253Een gevarieerd lotje zilver van verschillende gehaltes, bestaande uit 13 lepeltjes van Delheid, 6 lepeltjes van 800‰ met Lodewijk XV-motief, een doosje, een klein vaasje en een schaaltje.
Lot varié d'argent de différentes teneurs, composé de 13 cuillères de Delheid, 6 cuillères de 800‰ à motif Louis XV, une boîte, un petit vase et un plat.No longer availableEstimate: € 10 / 150 -
#505Een paar zilveren kandelaars met gegraveerde decors. Mogelijk Noorse keuren (Trondheim?) (zeer onduidelijk).
Une paire de bougeoirs en argent à décors gravés. Peut-être poinçons de Norvège (Trondheim?) (pas clair).No longer availableDim. h: 33,5 cm - 600 gEstimate: € 300 / 400 -
#83Een Sterling zilveren sigarettendoosje met gegraveerd decor. Sheffield, makersmerk Walker & Hall.
Une boîte à cigarettes en argent sterling avec décor gravé. Sheffield, marque d’orfèvre Walker & Hall.No longer availableDim. 8,5 x 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#488Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad. Duitse keuren, 835‰. Dekselscharniertjes los.
Un service à café et à thé de quatre pièces sur un plateau. Poinçons allemands, 835‰. Charnières du couvercle desserrées.No longer availableDim. h: 11 - 25 cm 2910 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#58Een zilveren kandelaar met drie lichtpunten 835‰.
Un bougeoir en argent à trois points lumineux 835‰.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#118Een grote en vier kleinere zilveren schotels met gegraveerde decors. 800‰. 1156 g en 1489 g.
Un grand et quatre petits plats en argent à décors gravés. 800‰. 1156 g et 1489 g.No longer availableDim. Ø: 34 & 20 cmEstimate: € 800 / 1000
Other lots in this auction
-
#513Een metalen staanlamp met glazen coupe.
Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.No longer availableDim. 176 cmEstimate: € 200 / 300 -
#669Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Vénération de la vièrge”. Een ets, genummerd 77/100.
"Vénération de la Vierge". Une eau-forte, numérotée 77/100.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#71“Allegorie op de druivenoogst”. Een groep van monochroom wit biscuit naar een werk van Mathurin Moreau.
« Allégorie des vendanges ». Un groupe de biscuit blanc monochrome d'après une oeuvre de Mathurin Moreau.No longer availableDim. h: 53,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#391Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken en planten. Onderaan gemerkt.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de dragons et végétaux. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#9Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“De misviering”. Inkt op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘42.
"La consécration". Encre sur papier. Monogrammé et daté '42.No longer availableDim. 18 x 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#53Een lot van vier verschillende kleine terrines van meerkleurig en verguld Frans porselein op schoteltjes. Drie van Parijs en één van Limoges.
Lot de quatre petites terrines différentes en porcelaine de France multicolore et dorée sur soucoupes. Trois de Paris et un de Limoges.No longer availableDim. h: 11 - 19 cm Ø: 12 - 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#339Rafael GorsenPeriod: °1942“Personages”. Twee grafiettekeningen. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
"Personnages". Deux dessins au graphite. Signés et datés '87.No longer availableDim. 26 x 39 cm & 27 x 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#373Een vaas van gepolychromeerd Duits terracotta. Onderaan gemerkt en genummerd.
Un vase en terre cuite allemande polychrome. Marqué et numéroté en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 35 -
#193Een groot lot diverse postzegels, los en in albums, evenals een aantal lege postzegelalbums.
Un grand lot de timbres divers, en vrac et en albums, ainsi qu'un certain nombre d'albums de timbres vides.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#396Een antiek handgeknoopt Mori Yomud kleed van wol.
Un tapis ancien en laine Mori Yomud noué à la main.No longer availableDim. 220 x 118 cmEstimate: € 50 / 70 -
#127Willy VandersteenVier albums van Suske en Wiske, rode reeks. - “De Witte Uil”. Eerste uitgave 1950. Matige staat, sletige rug, nummertje op de kaft, losse en beduimelde middenkaterns.- “Lambiorix”. Eerste uitgave 1950. Goede staat, enige slijtage aan rug, nummertje op kaft, middenste katerns los.- “De Stierentemmer”. Eerste uitgave 1950. Redelijke staat, kleefband op de rug, hoekje van de kaft, blok los.- “De Stalen Bloempot”. Uitgave 1951. Goede staat, slijtage aan rug, nummertje op kaft, middenste bladen (..)
Quatre albums de Suske en Wiske, série rouge. - « De Witte Uil ». Première édition 1950. Etat correct, dos usé, numéro sur la couverture, parties médianes libres et bien feuilletées. - "Lambiorix". Première édition 1950. Bon état, quelques usures au dos, numéro sur la couverture, parties centrales lâches. - « De Stierentemmer ». Première édition 1950. Etat correct, ruban adhésif au dos, coin de couverture, bloc détaché. - "De Stalen Bloempot". Edition 1951. Bon état, usures au dos, numéro sur l(..)No longer availableEstimate: € 425 / 450 -
#374“Art nouveau vrouw”. Een gesigneerde lithografie.
"Femme Art Nouveau". Une lithographie signée.No longer availableDim. 57 x 30 cmEstimate: € 65 / 75

