#125Een vurenhouten wandkapstok met drie smeedijzeren haken.
#94Martinus“Aborigine”. Olieverf op fluweel. Gesigneerd.
#228P. Maudet“Zich op de Isère te Grenoble”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#220P. Goorden“Zicht op Antwerpen vanaf Linkeroever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1954.
”Vue sur Anvers de la Rive Gauche”. Huile sur panneau. Signé et daté 1954 au verso.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 84 cmEstimate: € 80 / 100 -
#117Sulac (Lucien Calus)“Duinlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage de dunes . Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 50 cmEstimate: € 50 / 100 -
#34Een bedpan en drie diverse koperen ketels.
#18Een vaas en een lampenvoet in resp groen en roze kristal.
#131Een paar houten kandelaars, gedragen door engelen.
Une paire de candélabres en porcelaine, décoration de personnages. Marque sous la base (un porte-bougie manquant).No longer availableOnline onlyDim. 24 x 27 cmEstimate: € 30 / 40