Other lots by Van der Heyden, Bruxelles
#509“Sumoworstelaars”. Olieverf op board. Gesigneerd
”Des lutteurs sumo”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 12 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#754Een whiskyservies van geslepen kleurloos kristal. Met karaf.
#674“Romantisch landschap met personages, vee en een ruïne”
#785Drie gigognetafels met gecanneleerd blad onder glas.
#898Een Japans bordenrekje van gelakt hout. Op sokkel.
#478Een fractie kwarts met uitgefreesde bolle uitsparing.
Une pièce de quartz.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
Une grande jardinière en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. H. 38 cm, Ø: 40 cmEstimate: € 110130 -
#56Drie bijzettafeltjes met rieten blad. Lodewijk XV-stijl
#732Een porseleinen poppetje in een poppenwagen. Hendeltje van kap afgebroken.
#124“Zittende jonge vrouw”. Olieverf op doek. In oorspronkelijke lijst, omstreeks 1830. Letsels.
”Jeune femme assise”. Huile sur toile. Avec encadrement d’origine, +- 1830. Dégâts.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 300 / 400 -
Une jardinière en fer forgé à motifs de feuilles et une tête de jeune fille. Période Art Nouveau.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 100 / 150