#417Schaal en vaas art deco van fumé glas.
#312Een bas-reliëf van terracotta met een voorstelling van putti en een hond aan een houtvuur.
Un bas-relief représentant un putti et un chien auprès d’un feu ouvert.No longer availableDim. 46 x 76 cmEstimate: € 100 / 150 -
#127Een met bloemen gegraveerd zilveren vaasje. Gemerkt.
#187“Evangelist”. Een XVIIe eeuws houten beeld met sporen van de oorspronkelijke polychromie.
“Evangéliste”. Sculpture en bois du XVIIe siècle aux traces de la polychromie d’origine.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 500 / 600 -
#146Een eikenhouten koffer met gegalbeerd deksel.
#391Een lot gevarieerd lot glaswerk met verzilverd metalen deksels en monturen.
Un lot de verre varié, couvercles en métal argenté et montures.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#690VincentiEen halssnoer bezet met half edelstenen.
Collier serti de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#676Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#13Een opengewerkte verguld porseleinen coupe, een meerkleurige inktpot in Lodewijk XV-stijl en een aardewerken schaal.
Une coupe en porcelaine ajourée dorée, un encrier polychrome style Louis XV et un plat en faïence.No longer availableDim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#346Een gebeeldhouwd eikenhouten canapé met fluwelen bekleding.
Un canapé en chêne sculpté à revêtement en velours.No longer availableDim. 90 x 200 x 95 cmEstimate: € 50 / 80 -
#783Een eikenhouten hangvitrine met één deur.
#423Stereokijker met een partij stereobeelden. Omstreeks 1900.
Un stéréoscope et un lot d’images de stéréoscopie.No longer availableEstimate: € 40 / 50