#442GingkoPeriod: 1870-1908“Opmars van Takamori Saigo, Satsuma opstand”. Japanse houtgravure, ingekleurd. Gesigneerd en gedateerd 1877.
Marche de Takamori Saigo, la révolte des Satsuma. Gravure sur bois japonais colorée. Signée et datée 1877.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#201“Gottesdienstliche Ceremonien, oder H. Kirchen-Gebrauche und Religions-Pflichten der Christen. In schönen Kupfer-Tafeln, nach des berühmten Picards Erfindung vorgestellt durch David Herrliberger”. In-Folio, 7 delen in één lederen band. Daniel Echelstein, Basel 1746. Mooie staat, talrijke gravures. Slijtage aan rug, deels gebroken.
“Gottesdienstliche Ceremonien, oder H. Kirchen-Gebrauche und Religions-Pflichten der Christen. In schönen Kupfer-Tafeln, nach des berühmten Picards Erfindung vorgestellt durch David Herrliberger”. In-Folio, 7 parties dans un volume en cuir brun. Daniel Echelstein, Basel 1746. Bel état, nombreuses gravures. Usures au dos, partiellemet cassé.No longer availableEstimate: € 1800 / 2200 -
#77Een viool met vioolkast en strijkstokken. Slijtage, maar intact.
Un violon avec étui de violon et archets. Usé, mais intact.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#323“Sint Martens Latem”. Paul Haesaerts. Ed. Arcade, 1976. In stofhoes.
#5061 gouden herdenkingsmunt “Koppeling Sojoez-Apollo” genummerd 03422/10000. Au 900/1000. USSR 1975.
#470Een Friese staartklok, compleet met ornamenten, slinger en gewichten. Recent werk.
#465Twee verschillende parelhalssnoeren met 18 karaats wit gouden slotje. Eén met twee rijen waarvan de parel in het slotje ontbreekt.
Deux colliers de perles différents avec fermoir en or blanc 18 carats. Un avec deux rangs avec la perle manquante dans le fermoir.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#461Veertien diverse blauw en witte borden en bordjes, Imari bordjes en een melk-en bloed bordje. Chinees, Japans en Engels.
Quatorze assiettes et assiettes bleues et blanches assorties, assiettes Imari et une assiette sang de boeuf. Chinois, japonais et anglais.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 100 / 160 -
#452Kunichika ToyoharaPeriod: 1835 - 1900“Babysitting”. Een Japanse houtsnede. Met zegel van het jaar van de os. Gesigneerd. Uitgegeven 1865.
Baby-sitting . Une gravure sur bois japonaise. Avec le sceau de l'année du bœuf. Signé. Publié en 1865.No longer availableDim. 36 x 24 cmEstimate: € 80 / 120