#590Een 18 karaats geelgouden ring bezet met peridot van 5,76 ct. en briljanten van 0,14 ct. Met certificaat.
An 18 karat yellow gold ring set with a 5.76 ct peridot and 0.14 ct diamonds. With certificate.No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 450 / 550 -
#39"Magnum Begynasium Bruxellense". Zicht op het Groot Begijnhof van Brussel, gegraveerd door Jacobus Harrewijn (1660-1727), uit de 'Chorographia Sacra Brabantiae', heruitgave van Antoon Sanderus door Christiaan van Lom, 1726-1727, Den Haag.
"Magnum Begynasium Bruxellense". View of the Grand Beguinage of Brussels, engraved by Jacobus Harrewijn (1660-1727), from the 'Chorographia Sacra Brabantiae', reissue by Antoon Sanderus by Christiaan van Lom, 1726-1727, The Hague.No longer availableDim. 36 x 47cmEstimate: € 100 / 200 -
#17Een vaas in groen en kleurloos kristal, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
#217Jef De KeyserEen buste in terracotta met schilferschade onderaan .Achteraan gesigneerd.
#352Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde. Met een Arabische tekst.
#9“De Schelde”. Een paar landkaartlitho’s met thema Nederlandse Schelde eilanden medio 18e eeuw.
"The Scheldt." A pair of map lithographs depicting the Dutch Scheldt Islands in the mid-18th century.No longer availableDim. 35 x 65cm & 33 x 41cmEstimate: € 40 / 80 -
#145Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“Karren in de Kempen.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Carriages in the Kempen." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 550 / 650 -
#682YastikEen Oosters handgeknoopt karpetje van wol.
An Oriental hand-knotted wool rug.No longer availableDim. 100 x 49 cmEstimate: € 30 / 50