#483Een Chinees porseleinen bord, stijl famille jaune.
#58Een set van 2 olielampen met glazen blakers en messing onderdelen en voorzien van florale motieven.
A set of 2 oil lamps with glass sconces and brass parts, decorated with floral motifs.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#639Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rieten rugleuning.
#537Een koffie-en theeservies van veelkleurig en verguld porselein, alle stukken individueel prachtig gedecoreerd met Chinese personages. Koffiepot, theepot (dekselknop ontbreekt), suiker-en melkpot. Bowl, twaalf koppen(1 haarscheur) en twaalf schoteltjes. Parijs, tijdperk Louis-Philippe.
A coffee and tea set of multicolored and gilt porcelain, each piece beautifully decorated with Chinese figures. Coffee pot, tea pot (minus lid knob), sugar and milk pot. Bowl, twelve cups (one hairline crack) and twelve saucers. Paris, Louis-Philippe era.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#413Een set van 2 decoratieve schaalmodellen van nucleaire toestellen, een plexiglazen object met opschrift Framatome en een houten object met een plaatje waarop vermeld ACEC Charleroi.
A set of 2 decorative scale models of nuclear devices, one plexiglass object with the inscription Framatome and one wooden object with a plaque stating ACEC Charleroi.No longer availableDim. 11 x 26 x 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#355Een piëdestal met marqueterie en koperen ornamenten.
#471Twee Oost-Afrikaanse beeldjes van brons.
Two bronze figures. East Africa.No longer availableDim. h: 21 - 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#680Een lot van 12 bronzen penningen uit de 19de en 20ste eeuw door Wiener, Hart, Tramaux. e.a.
A lot of 12 bronze tokens from the 19th and 20th century by Wiener, Hart, Tramaux, and others.No longer availableEstimate: € 450 / 550 -