#379‘Veehoeders op de heide’, gemengde techniek, 19e eeuws.
#20Twee verschillende 19de eeuwse zilveren hangers, de achterkant 18 karaats geelgoud, bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Two different 19th century silver pendants with the back 18ct gold, set with old-cut diamonds, with a combined weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 6,14 gEstimate: € 550 / 650 -
#639Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rieten rugleuning.
#352Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde. Met een Arabische tekst.
#536BidjarEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#146Een houten secretaire-vitrinekast. 2 deurs boven en onderaan.
A wooden secretary display cabinet. 2 doors on top and bottom.No longer availableDim. 218 x 110 x 53cmEstimate: € 75 / 150 -
#26Een houten trapbankje voor een schoenpoetser, met lederen bekleding en 1 lade.
#30Een akoya parelhalssnoer met zilveren slot.
#84Pierre VerbekePeriod: 1895 - 1962“Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Fishermen's Boats". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 33 x 43cmEstimate: € 100 / 150