Similar lots by type
-
#335
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een zware ronde en idem langwerpige schotel, een Canadese ovale schotel.
Lot en métal argenté, composé d'un lourd plat rond et allongé idem, un plat canadien ovale.No longer availableDim. 41,5 cm x 30 cm & 41,5 cm x 25 cm & Ø 23,5 cmEstimate: € 25/40 -
#348
Twee grote dienbladen en een schaal van verzilverd metaal. Het deksel van de schaal versierd met een eendenkop.
Deux grands plateaux et une vasque en métal argenté. Le couvercle du bol décoré d'une tête de canard.No longer availableDim. 39 x 28; 44 x 33 & 55 x 42 cmEstimate: € 45/55 -
#334
Een verzilverd metalen dubbele warmhoudschaal.
Un double rechaud en métal argenté.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35/45 -
#661
Een lot van achttien verschillende schotels van verzilverd/ wit metaal.
Lot de dix-huit plats différents en métal argenté/blanc.No longer availableDim. 24 x 16 - 47 x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#267
Een grote gedreven en verzilverd metalen siervaas.
Un grand vase décoratif en métal chassé et argenté.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80/100 -
#383
Een fijn uitgewerkte ceintuur en gesp van verzilverd koper. Bali, Indonesië.
Une ceinture et une boucle finement élaborées en cuivre plaqué argent. Bali, Indonésie.No longer availableDim. l: 69 cm 10 cm (gesp)Estimate: € 40/50 -
#632
“Spaanse drinker”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.
”Buveur espagnol”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘67.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 50/100 -
#682Wiskemann, Bruxelles
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een ovale schotel, een terrine, twee kommetjes en twee flessenzetters.
Lot en métal argenté, composé d'une soucoupe ovale, d'une terrine, de deux bols et de deux sertisseurs de bouteilles.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#671Christofle, Paris
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een ronde en een ovale schotel, een kleine terrine en een kom. Onderaan gemerkt.
Lot en métal argenté, composé d'un plat rond et d'un ovale, d'une petite soupière et d'un bol. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#71Floreat Alpaka
Een vierdelig koffie- en theestel van alpaca op dienblad. Deksel van de suikerpot niet origineel.
Un service à thé et café de quatre pièces en alpaca sur un plateau. Le couvercle du sucrier n'est pas d'origine.No longer availableDim. h: 13 - 28 cmEstimate: € 80/100 -
#651
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een sauskom, twee ronde schotels, twee kommen, een ovale schotel en een klein schoteltje.
Lot en métal argenté, composé d'un saucière, de deux plats ronds, de deux bols, d'un plat ovale et d'une petite soucoupe.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#55Wiskemann, Bruxelles
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek. Compleet voor twaalf personen.
Couverts en métal argenté. Complet pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 160/240
Other lots in this auction
-
#548
Een houten kinderwagen met canvas vouwkap. Jaren ‘50.
Landau en bois et toile. Années ‘50.No longer availableDim. 90 x 100 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#594Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Marine”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
"Marine". Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 100/150 -
#108Le Printemps - Chantilly
Een Franse stijlklok met een ronde geprofileerde messing rand. De wit emaillen wijzerplaat met zwarte Romeinse cijfers. De klok is voorzien van een harpslinger en twee gewichten en met achtdaags uurwerk met belslag.
Une horloge de style français avec un rebord en laiton profilé rond. Le cadran en émail blanc avec chiffres romains noirs. L'horloge est équipée d'un balancier harpe et de deux poids et d'un mouvement d'horlogerie huit jours avec sonnerie.No longer availableDim. H:130cmEstimate: € 50/70 -
#54Smits
“Beukendreef in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1933(?).
"Drève aux hêtres en automne". Huile sur toile. Signée et datée 1933(?).No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 75/100 -
#106
Een verlengbare eettafel met rijkelijk uitgewerkte poten in de vorm van gevleugelde hermenfiguren.
Table à dîner à allonges richement sculptée aux pieds, formant des hermès.No longer availableDim. 159 x 107 cmEstimate: € 250/400 -
#614
Een reeks van vier foto’s, uitgegeven door Yellow Korner, waarbij twee foto’s uit de film “Le Mépris” met Brigitte Bardot en Michel Piccoli, de foto “Models in red swimwear at beach” van Louise Dahl Wolfe en “Richelle II” van Formento + Formento.
Une série de quatre photos, éditée par Yellow Korner, dont deux photos du film « Le Mépris » avec Brigitte Bardot et Michel Piccoli, la photo « Mannequins en maillot de bain rouge à la plage » de Louise Dahl Wolfe et « Richelle II » de Formento + Formento.No longer availableDim. 25x35cm37x25cmEstimate: € 75/100 -
#691
Een tinnen theepot op komfoor.
Une théière en étain sur un rechaud.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40/50 -
#472Louis Paul BoonPeriod: 1912 - 1979
“Paar naakten”. Een kleurtekening. Gesigneerd, gedateerd mei ‘68 en vermelding “Vrij naar Beardsly”.
"Paire de nus". Un dessin en couleur. Signé, daté mai 68 et mention « Free to Beardsly ».No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 420/460 -
#521
“Leeuwin”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Paris.
"Lionne". Une statue en bronze à patine sombre d'après une oeuvre de Paris.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 850/950 -
#685
Een stereoscoop met een doosje glazen plaatjes.
Un stéréoscope avec une boîte de plaques de verre.No longer availableDim. H:6cmEstimate: € 40/60 -
#209
Een smeedijzeren wandspiegel.
Un miroir mural en fer forgé.No longer availableDim. 65 x 92 cmEstimate: € 150/200 -
#44Roger Hebbelinck
“Winters Leielandschap”. Een lithografie naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 281/350 buiten de plaat.
« Paysage d'hiver du Lys ». Une lithographie d'après une oeuvre d'Albert Saverys. Signé et numéroté 281/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 50/75