#230Een peervormige natuurlijke zwarte diamant in gesloten AIG certificaat van 2,04 ct.
Diamant naturellement noir taillé en poire dans un certificat fermé AIG. 2,04 ct.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#339Henri CassiersPeriod: Antwerpen 1858 - Elsene 1944“Vissers op het strand”. Facsimile.
”Pêcheurs sur la plage”. Facsimile.No longer availableDim. 84 x 64 cmEstimate: € 50 / 55 -
#67Lot XIXe eeuwse Franstalige boeken :- “Bruxelles à travers les ages”. Louis Hymans. Ed. Bruylant-Christophe et Cie. Brussel, 1882. In twee delen. - “Journal des dames et des demoiselles”. Ed. Bruylant-Christophe et Cie. Brussel, 1877 - 1878.- “Moeurs, usages et costumes de tous les peuples du monde”. Auguste Wahlen. Ed. La bibliothèque historique-artistique. Brussel, 1844. In vier delen. - “Oeuvres complètes de Buffon”. Ed. Furne & Cie. Parijs, rond 1840. In zes delen.
#219Een violontafel van grijsgepatineerd hout.
#499“Landschap in de bergen”. Olieverf op doek.
#477Kris met schede.
Kris et fourreau.No longer availableDim. L. 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#137Een sterling zilveren melkkannetje. Gemerkt.
#708Een grote en een kleine kom van Chinees porselein, versierd met meerkleurige bloemendecors. XIXe eeuw.
Un grand et un petit bol en porcelaine de Chine décorés de fleurs polychromes. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 15,5 & 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#269C. Menzel, BruxellesEen oude boekenpers van gietijzer en messing.
Presse à livres ancienne en fonte et laiton.No longer availableDim. 65 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#130Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,02 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,02 ct.No longer availableDim. 14,30 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#284Een antieke waaier met zilverbrokaat en met een handgeschilderd decor.
Eventail ancien à brocart d’argent et à décor peint à la main.No longer availableDim. 46 x 26 cmEstimate: € 80 / 100