Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een archiefmeubel met roldeur.

Een archiefmeubel met roldeur.

Meuble à archives à volet.
Dim. 94 x 96 x 43 cm
SKU: 2210190649.
Auction day: 23 October 2019 19:00
Catalogue #649
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #149
    Pieter Jan De Clercq
    Period: 1891-1964

    “Winter in een Scheldedorp”. Olieverfschilderij. Gesigneerd.

    ”Hiver et village de l’Escaut”. Huile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 61 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #723

    “Guan Yin op hert”. Een groep van monochroom wit porselein in de geest vanhet Blanc-de-Chine.

    ”Guanyin sur cerf”. Groupe en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit des Blancs-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #24
    Bruno Dyckmans
    Period: 1920-1998

    “Tekenaar”. Sanguinetekening. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1960.

    ”Dessinateur”. Une sanguine. Signée au dos et datée 1960.
    No longer available
    Dim. 27 x 21 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #286

    Een reeks van vier gebeeldhouwd notenhouten cabrioletfauteuils, bekleed met naaldwerk. We voegen er een bankje met dezelfde bekleding aan toe.

    Suite de quatre cabriolets en noyer sculpté recouvert de petit point. Nous ajoutons une banquette dans le même genre.
    No longer available
    Dim. H: 85 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #442

    Twee oude seinsleutels, een seinalarm en een telefoon.

    Deux clefs de signalisation anciennes, un signal d’alarme et un ancien téléphone.
    No longer available
    Dim. l: 15,5 & 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #74
    Marcelle Meyers

    “De Alzette bij Biggen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Alzette et cochons”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #444

    Een lot van twaalf bruin glazen apothekerspotten. Originele doppen grotendeels manco.

    Lot de douze pots de pharmacie en verre brun. La plupart des bouchons manquent.
    No longer available
    Dim. h: 10 - 25 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #509
    Rendland

    “Abstracte compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘76 en genummerd 1/5 buiten de plaat.

    ”Composition abstraite”. Une lithographie. Signée et datée ‘76 et numérotée 1/5 hors planche.
    No longer available
    Dim. 35 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #9

    Een antiek houten kistje, binnenin versierd met ingelegde figuren en bekleed met schildpad aan de buitenkant.

    Coffret ancien en bois, l’intérieur décoré de figures incrustées, l’extérieur en placage d’écaille.
    No longer available
    Dim. 11 x 28 x 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #177

    Een paar kandelaars van deels verguld brons in de vorm van een door een putto gedragen bloem.

    Une paire de candélabres partiellement en bronze sous forme de fleur portée par un putti.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #109
    de Langhe

    Portretten van een edel koppel. Olieverf op doek. Het vrouwenportret zwaar beschadigd. Gesigneerd en gedateerd 1836 & 1837.

    Portraits d’un couple noble. Huile sur toile. Le portrait de femme à dégâts importants. Signées et datées 1836 & 1837.
    No longer available
    Dim. 93 x 75 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #426

    Een oude vierkante houten bak.

    Bac carré ancien en bois.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More