#214“Landchap”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
#65EpiceTwee verschillende sjaals van linnen en katoen.
#654Een houten schildersezel.
Chevalet en bois.No longer availableDim. h: 280 cmEstimate: € 80 / 100 -
#260Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant oude slijp van ± 1,05 ct. VS en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de taille ancienne de ± 1,05 ct. VS. et de diamants ayant un poids total de ± 0,32 ct.No longer availableDim. 4,85 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#306Een commode van wortelnootfineer in Transitionstijl met een beige marmeren blad en drie laden, versierd met bronsbeslag.
Commode en placage de ronce de noye de style Transition. Tablette en marbre beige et montures en bronze.No longer availableDim. b: 89 cmEstimate: € 120 / 200 -
#141P.A. Daguin. “Traité élémentaire de Physique théorique et expérimentale”. 4 delen. 4e Ed. Delagrave, Paris & Privat, Toulouse 1878-79. In-8°, mooie band met opdruk “récompense accordée par la ville de Liège”. Talrijke afbeeldingen in de tekst.
P.A. Daguin. “Traité élémentaire de Physique théorique et expérimentale”. 4 vol. 4e Ed. Delagrave, Paris & Privat, Toulouse 1878-79. In-8°, jolie couverture à l’inscription “récompense accordée par la ville de Liège”. Nombreuses illustrations dans le texte.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#746Een handgeknoopte wollen loper.
#157Een antieke houten winkelpop op ijzeren voet.
Mannequin d’étalage ancien en bois sur pied en métal.No longer availableDim. h: 165 cmEstimate: € 60 / 100