Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een arduinen schouwpendule met gegraveerde versieringen. In drie delen. Zonder slinger of sleutel. XIXe eeuw.

Een arduinen schouwpendule met gegraveerde versieringen. In drie delen. Zonder slinger of sleutel. XIXe eeuw.

Une pendule en pierre bleue avec des décorations gravées. En trois parties. Sans pendule ni clé. XIXème siècle.
Dim. H:36cm
SKU: 2510220263.
Categories: Klok, XIXe eeuw.
Auction day: 25 October 2022 19:00
Catalogue #263
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #27

    Een messingen stolpklok.

    Une pendule à cloche en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #332

    “Mr. Jorrock’s lecture on “Unting”” & “Mr. Sponge is introduced to “Ercles”. Twee Engelse satirische prenten door John Leech. XIXe eeuw.

    "La conférence de Mr. Jorrock sur « Unting » » et « Mr. Sponge est présenté à "Ercles". Deux gravures satiriques anglaises de John Leech. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 13 x 19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #198

    Een paar antieke porseleinen apothekerspotten met meerkleurige en vergulde decors. Haarscheuren in het glazuur.

    Paire de pots d'apothicaire anciens en porcelaine à décors multicolores et dorés. Cheveux dans la glaçure.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #315

    Een eikenhouten koffer. Eerste helft XXe eeuw.

    Un coffre en chêne. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 54 x 122 x 58 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #577

    Een haan van bruingepatineerd brons met onder de poot een bolvormig klokje en het geheel op albasten voet. Met sleuteltje. Mechanisme te reviseren.

    Un coq en bronze patiné brun avec un horloge sphérique sous la patte et le tout sur un pied en albâtre. Avec clé. Mécanisme à réviser.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #148

    Een art deco pendule van albast en onyx, bovenaan getooid met een vrouwelijk naakt, dansend met ballen.

    Une pendule art déco en albâtre et onyx, surmontée d'un nu féminin aux boules.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #393

    Een lot van zes verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.

    Lot de six assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #13

    Een geborsteld metalen bureauklokje. Met inscriptie en datering 21-7-37. Engeland. Met sleuteltje.

    Une horloge de bureau en métal brossé. Avec inscription et datation 21-7-37. Angleterre. Avec clé.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #189

    “Stilleven met rozen”. Pastel op papier. XIXe eeuw.

    "Nature morte aux roses". Pastels sur papier. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 57 (lijst)
    Estimate: € 140 / 160
  • #182

    “Vissersdorpje”. Olieverf op board. Franse school, XIXe eeuw. Onleesbaar gesigneerd op de verso.

    "Village de pêcheurs". Huile sur carton. Ecole française du XIXe siècle. Signé illisiblement au verso.
    No longer available
    Dim. 26 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #624
    Willem Albracht
    Period: 1861 - 1922

    “Hondje op een stoel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Chien sur une chaise". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 24 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #18

    Een zware gedreven roodkoperen cachepot in barokstijl. XIXe eeuw.

    Un lourd cache-pot en cuivre rouge martelé de style baroque. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø:15cm H:23cm
    Estimate: € 35 / 55
  • #366

    Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.

    Une paire de chaises anciennes avec treuil à l'arrière. Epoque Empire.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #475

    Een fraai versierde Zaanse klok. Compleet met gewichten.

    Une horloge dite Zaanse klok joliment décorée. Complet avec poids.
    No longer available
    Dim. H:70cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #312
    Ilderton Burns

    “The bridge over the Longwater - Kensington gardens”; “In Kensignton gardens - Baywater Hill” & “In Hyde Park”. Drie pasteltekeningen op papier. Allen gesigneerd en resp. gedateerd 1858, 1857 & 1838.

    "Le pont sur le Longwater - Jardins de Kensington" ; "Dans les jardins de Kensington - Baywater Hill" et "Dans Hyde Park". Trois dessins au pastel sur papier. Tous signés et resp. datés de 1858, 1857 et 1838.
    No longer available
    Dim. 12,5 x 18 cm x3
    Estimate: € 150 / 200
  • #128

    Een metalen klokje onder een glazen stolp.

    Une pendule en métal sous un dôme de verre.
    No longer available
    Dim. 34 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #174
    Van Tier (?)

    “Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘76. Restauratie in de lucht.

    "Port de pêche". Huile sur toile. Signée et datée '76. Restauration dans les airs.
    No longer available
    Dim. 27 x 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #159
    Jean-Baptiste Fresez
    Period: 1800-1867

    “Herenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1860.

    "Portrait d'homme”. Huile sur toile. Signeé et datée 1860.
    No longer available
    Dim. 56 x 45 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #226

    Een Friese staartklok inclusief gewicht. Een kleine barst in het glas onderaan.

    Une horloge à queue frisonne avec poids. Une petite fissure dans le verre en bas.
    No longer available
    Dim. l: 127 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #183

    Een reeks van 22 diepe borden van zachte pasta met bloemendecor. Doornik, XIXe eeuw.

    Une suite de 22 assiettes creuses en pâte tendre à décor floral. Tournai, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #186

    Een kleine halfronde houten wandconsole in Lodewijk XVI-stijl met marmeren blad.

    Petite console d'applique en bois semi-circulaire de style Louis XVI avec dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. 45 x 30 x 15 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #485
    Jerome & Company, Connecticut.

    Een Amerikaanse wandklok met mahoniehoutfineer met handgeschilderd decor van aardbeien achter glas. Met slinger en gewichten, zonder sleuteltje.

    Une horloge murale américaine en placage d'acajou avec un décor de fraises peint à la main derrière une vitre. Avec pendule et poids, sans clé.
    No longer available
    Dim. 65 x 39 cm
    Estimate: € 75 / 120
  • #471

    Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd en geciseleerd decor versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt en twee aigrettehouders en achteraan een maliënlap. XIXde eeuw.

    Un casque persan Kulah Khud orné d'un décor damassé et martelé. Au sommet du casque convexe une pointe quadrangulaire et deux porte-aigrettes et à l'arrière une cotte de mailles. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #83

    Een antieke glazen stolp met eronder geblazen glazen fruitstuk. Tijdperk Napoleon III.

    Une cloche en verre antique avec des fruits en verre soufflé. Epoque Napoléon III.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 140 / 180

Other lots in this auction

  • #409

    Compositie op doek. Draagt monogram in het werk en opdracht op de verso.

    Composition sur toile. Porte monogramme dans l'ouvrage et dédicace au verso.
    No longer available
    Dim. 42 x 51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #89

    Een eikenhouten schouwspiegel in Henri II-stijl.

    Miroir de cheminée en chêne de style Henri II.
    No longer available
    Dim. 150 x 87 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #243

    Een lot kunstboeken e.d.: - “Vlaamse kunst”. Ed. Mercatorfonds”. - “Rubens en zijn tijd” Ed. Arcade”. - “Hans Memling”. Ed. Mercatorfonds. - “Van Eyck”. - “Victor Horta”. Ed. Vokar - “De verzameling Gemeentekrediet”. - “Gentse floraliën”. Ed. Stichting Mens en Kultuur, Gent - “The Royal Greenhouses of Laeken”. - “Parken en tuinen van Brussel” - “Luister van Spanje en de Belgische steden”. In één deel, hardcover. - “Luister van Spanje en de Belgische steden”. In twee delen, softcover.(..)

    Beaucoup de livres d'art, etc. : - « Art flamand ». Éd. Fonds Mercator ». - « Rubens et son temps » Ed. arcade". - "Hans Memling". Éd. Fonds Mercator. - "Van Eyck". - "Victor Horta". Éd. Vokar - "La collecte de crédit municipale". - "Fleurs de Gand". Éd. Fondation Peuple et Culture, Gand - « Les Serres Royales de Laeken ». - "Parcs et jardins de Bruxelles" - "Ecoute l'Espagne et les villes belges". En un volume, couverture rigide. - "Ecoute l'Espagne et les villes belges". En deux parties, couve(..)
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #375

    Een partij zilveren munten: 24 stuks Canada Olympische spelen 1976, ontworpen in 1972. De nummers 5 t.e.m. 28: 5 en 10 dollar, 925/1000 zilver. In 6 luxe etuis. Mint. Ongeveer 1000 g.

    Lot de pièces en argent : 24 pièces Jeux Olympiques du Canada 1976, conçu en 1972. Numéros 5 à 28 : 5 et 10 dollars, argent 925/1000. Dans 6 coffrets de luxe. FDC. Environ 1000 grammes.
    No longer available
    Dim. Ø 38 & 45 mm
    Estimate: € 450 / 550
  • #641
    Boch la Louvière

    Een lot aardewerk met meerkleurige rozendecors en vergulde accenten. Een vaasje, twee kannetjes en twee mandjes. Alles gemerkt onderaan. Decor ‘Shanghai’.

    Un lot de faïences aux décors de roses multicolores et aux accents dorés. Un vase, deux cruches et deux paniers. Tout marqué en bas. Décor 'Shanghaï'.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 21 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #266

    Een Engelse commode met drie grote en twee kleine laden.

    Commode anglaise à trois grands tiroirs en deux petits.
    No longer available
    Dim. 90x115x49cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #511

    Een zilvergepatineerde metalen (bronzen?) koe. Gebruikssporen aan het patina.

    Une vache en métal argenté patiné (bronze ?). Signes d'utilisation à la patine.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #610

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,14 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,14 ct.
    No longer available
    Dim. 5,85 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #601

    Een driedelig koffiestel van verzilverd metaal op dienblad.

    Service à café trois pièces en métal argenté sur plateau.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #440

    Een 18 karaats geelgouden broche in de vorm van een dubbel blad.

    Une broche en or jaune 18 carats en forme de double feuille.
    No longer available
    Dim. 6,43 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #156

    Een art nouveau ééndeursgarderobe met spiegeldeur en met uitgestoken paneeltjes van wortelnoot.

    Une armoire à une porte Art Nouveau avec une porte miroir et des panneaux sculptés en ronce de noyer.
    No longer available
    Dim. 218x135x55cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #523

    Twee Japanse geishapoppen op houten voetstuk.

    Deux poupées geisha japonaises sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Oktober 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vrijdag 21 & zaterdag 22 oktober van 10.00u tot 17.00u.

25 October 2022 19:00
26 October 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More