#296Een gepolijst marmeren zuiltje.
#173Een kolompendule van zwartgelakt hout met getorste zuiltjes, verguld brons en inlegwerk van messing, parelmoer en schildpad.
Pendule de cheminée en bois laqué noir à colonnes torsadées, bronze doré et incrustations de laiton, nacre et écaille.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#127Een houten schouwpendule met gedraaide stijlen.
#178Een paar cassolettes van beige marmer, versierd met guirlandes, strikken, bokkenkoppen en bloemen van verguld brons. XIXe eeuw.
Paire de cassolettes en marbre beige, à décor de guirlandes, noeuds, têtes de boucs et fleurs en bronze doré. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 100 / 150
#270Een zilveren armband uit Rajastan.
#199Een grote butlerspiegel met verguld houten lijst.
#121A. CarliEen marmeren vrouwenbuste van A. Carli.
#117Een paraplubak in Japanse stijl, Chinees werk.
#94Perton“Portrait posthume de Monsieur Kruymel” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
#360Paul Van DesselPeriod: 1956-2021“Het paradijs voorbij”. Hars-olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
#20Een 18 K witgouden ring bezet met twee smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een parel.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de deux émeraudes d'un poids combiné de +- 0,30 ct et d'une perle.No longer availableDim. 2,40 gEstimate: € 150 / 200 -
#350Een 18 K geelgouden ring bezet met een rode kleursteen.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une pierre de couleur rouge.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 80 / 120 -
Une table d'appoint avec placage de ronce de noyer clair, décorée d'un motif de méandres grecs.No longer availableDim. 60 x 42cmEstimate: € 180 / 200