Similar lots by type
-
#127
Een houten schouwpendule met gedraaide stijlen.
Une pendule de cheminée en bois à montants torsadés.No longer availableDim. 54 x 36 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#317
Een vierdelig bureaustel van zwart marmer, bestaande uit een inktstelletje, een brievenopener, een vloeiblok en een asbak.
Un ensemble de bureau en marbre noir quatre pièces, composé d'un encrier, d'un coupe-papier, d'un buvard et d'un cendrier.No longer availableDim. b: 13 - 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#181
Een driedelig kloktel van groen marmer en brons, de pendule versierd met twee classicistische bronzen beeldjes en de cassolettes in de vorm van siervazen.
Une horloge en trois parties en marbre vert et bronze, la pendule ornée de deux statues classiques en bronze et les cassolettes en forme de vases décoratifs.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#178
Een paar cassolettes van beige marmer, versierd met guirlandes, strikken, bokkenkoppen en bloemen van verguld brons. XIXe eeuw.
Paire de cassolettes en marbre beige, à décor de guirlandes, noeuds, têtes de boucs et fleurs en bronze doré. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#296
Een gepolijst marmeren zuiltje.
Une colonne en marbre poli.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 50 / 80 -
#173
Een kolompendule van zwartgelakt hout met getorste zuiltjes, verguld brons en inlegwerk van messing, parelmoer en schildpad.
Pendule de cheminée en bois laqué noir à colonnes torsadées, bronze doré et incrustations de laiton, nacre et écaille.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#531
Een grote verchroomde bureaulamp met glazen buisjes in de kap. Art decostijl.
Une grande lampe de bureau chromée avec des tubes en verre dans l'abat-jour. Style Art Déco.No longer availableDim. b: 70 cmEstimate: € 360 / 400 -
#355Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Schuld of onschuld” (44 x 49 cm) en “Stilleven met fruit” (40 x 44 cm). Twee stillevens op doek. Gesigneerd en gedateerd 1986 en 1987.
Culpabilité ou innocence (44 x 49 cm) et Nature morte aux fruits (40 x 44 cm). Deux natures mortes sur toile. Signé et daté 1986 et 1987.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#128
I. Klinov e.a. “Encyclopaedia of Israel in Pictures”. Acht delen in koperen houder, versierd met menorah’s. Ed. Laam, Tel-Aviv 1950-1951.
I. Klinov et al. Encyclopédie d'Israël en images . Huit volumes sous support en laiton, décorés de menorahs. Ed. Laam, Tel-Aviv 1950-1951.No longer availableDim. 21,5 x 24 cmEstimate: € 160 / 200 -
#140
Een 18 K geelgouden hanger met in de vorm van een bij.
Un pendentif en or jaune 18 carats en forme d'abeille.No longer availableDim. 5,80 gEstimate: € 180 / 250 -
#271
Een paar 800‰ zilveren zoutbakjes met glazen recipiënten. Oostenrijks- Hongaarse keuren. 1866 - 1922. Hongaarse importkeur.
Une paire de plats à sel en argent 800‰ avec récipients en verre. Poinçons austro-hongrois. 1866 - 1922. Poinçon d'importation hongrois.No longer availableDim. 53,40 g zonder glasEstimate: € 35 / 45 -
#691
Een groot en gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit negen verschillende schotels, een tafelemmertje, twee flessenzetters en drie kleine schaaltjes.
Un grand et varié lot de métal argenté, composé de neuf plats différents, un seau de table, deux poseurs de bouteilles et trois petits plats.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#262
Een wandspiegel met vergulde rand. Louis XV motief.
Un miroir mural avec un bord doré. Motif Louis XV.No longer availableDim. 79 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#82C. Lesur
“Jong meisje.” Ovale pasteltekening op papier. Gesigneerd.
Jeune fille. Dessin ovale en pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 43 cmEstimate: € 160 / 200 -
#334
“Histoire de Belgique”. Henri Pirenne. In vier banden. Ed. La Renaissance du Livre. Brussel, 1928. In perfecte staat.
“Histoire de Belgique”. Henri Pirenne. En quatre volumes. Ed. La Renaissance du Livre. Bruxelles, 1928. En parfait état.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#573
“Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening. Russische school.
“Abstrait”. Huile sur panneau. Signé. Ecole russe.No longer availableDim. 120 x 79 cmEstimate: € 600 / 800 -
#159Adèle Koekkoek
“Vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme au foyer. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#522
“Schilder in zijn atelier”. Olieverf op paneel. met handtekening ‘Vogels’ op de verso.
Peintre dans son atelier. Huile sur panneau. Signature 'Vogels' au verso.No longer availableDim. 46 x 27 cmEstimate: € 180 / 240