Similar lots by type
-
#188Jean-Baptiste CarpeauxPeriod: 1827 - 1875Een bronzen kinderbuste op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le petit boudeur”. Bronze à patine brune. Sur socle en marbre. Signé.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 250 / 350 -
#243“De fluitspeelster”. Een beeldje van zamak op sokkel van bruin marmer.
“La joueuse de flûte”. Une statue en régule sur socle en marbre brun.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#803Een stenen vrouwenbuste op korinthische zuil.
Un buste féminin sur socle en forme de colonne corinthienne.No longer availableDim. h 127 cmEstimate: € 300 / 400 -
#197Een beeldje van donkergepatineerd brons in de vorm van een uil op een paar boeken. Het uiltje openend in twee helften rond een vrouwelijk naakt. Naar een werk van Bergman.
Statuette en bronze à patine foncée représentant un hibou sur des livres. Il ouvre en deux et révèle un nu féminin. D’après une oeuvre de Bergman.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 260 / 280 -
#257Een bronzen piedestal in art nouveaustijl met een beeld van een jonge vrouw in het midden.
Un piédestal en bronze style art nouveau avec, au milieu, une statue représentant une femme.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#187Charles LevyPeriod: 1820 - 1899“De mijnwerker”. Een beeld van bruingepatineerd brons op groen marmeren sokkel.
“Le mineur”. Une statue en bronze patiné sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 500 / 600 -
#193“Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.
“Nu agenouillé”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après l’oeuvre de Henri Laurens.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#732“Drinkende monnik”. Een beeld van meerkleurig gips.
“Moine buvant”. Statuette en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#594Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout op een voetstuk van groen marmer. Omstreeks 1800.
Bouddha debout en bois polychrome sur base en marbre vert. Vers 1800.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 1000 / 1400 -
#247“De waterdraagster”. Een bronzen beeldje op groen marmeren voetstuk. Manco.
“La porteuse d’eau”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#613Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.
Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.No longer availableDim. b: 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#168“Stijlvol koppel”. Een beeld van goudgepatineerd gips naar een ontwerp van Fisher. Austin Productions Inc, 1987.
“Couple stylé”. Une statue en plâtre à patine dorée d’après une oeuvre de Fisher. Austin Productions Inc, 1987.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 140 -
#237Een lampenvoet in de vorm van een putto van brons op een voetstuk van rood marmer. Naar een werk van Moreau.
Un pied de lampe en forme de putto en bronze sur piédestal en marbre rouge. D’après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 150 / 200 -
#208Een verstelbare design bureaulamp.
Lampe de bureau design réglable.No longer availableEstimate: € 500 / 550 -
#723Een groep van meerkleurig gepatineerd zamak in de vorm van twee eenden bij een kikker en een slak op een onyxen sokkel.
Un groupe en régule patiné en forme de deux canards et une grenouille et un escargot, le tout sur socle en onyx.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#219“Omhelzing”. Een gestileerd beeld van gietijzer.
“Embrassement”. Sculpture stylisée en fonte.No longer availableDim. h:Estimate: € 180 / 220 -
#631Paul SerstéPeriod: 1910 - 2000“Afrikaanse man met hoed”. Een buste van terracotta op houten sokkel.
“Africain au chapeau”. Buste en terre cuite sur socle en bois noirci.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#183“Uil op een stronk”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Naar een werk van Milo.
“Hibou sur une branche”. Statuette en bronze ) patine brune sur socle en marbre. D’après une oeuvre de Milo.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#191Edouard DrouotPeriod: 1859 - 1945“De ploeger”. Een groep van groengepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le laboureur”. Un groupe en bronze patiné vert sur socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#801Een stenen wandornament in de vorm van een zittende Boeddha in lotushouding.
Ornement mural en pierre représentant le Bouddha assis sur une feuille de lotus.No longer availableDim. H 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#668Een lamp met een bloemenvormig kapje, gedragen door een geisha van zamak en ivoirine op een voetstuk van meersoortig marmer.
Une lampe avec abat jour en forme de fleur portée par une geisha en régule et ivoirine sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#203“Officier” & “Dame met parasol”. Een paar beeldjes van verguld brons met ivoren handjes en gezicht en op onyxen voetstukken.
“Officier” et “Dame à l’ombrelle”. Paire de statuettes en bronze doré aux mains et visages en ivoire et sur socles en onyx.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#178Bastian“De arbeider”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“L’ouvrier”. Une statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 440 / 500 -
#298Richard AuriliPeriod: 1813-1914Een meisjesbuste van gesculpteerd albast op een grijs marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd.
Un buste féminin en albâtre sur socle en marbre gris. Signé à l’arrière.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 120 / 180
Other lots in this auction
-
#38Een wandlamp met twee armen van smeedijzer en koper en een dito spiegel en fotolijst.
Applique à deux bras en fer forgé et cuivre. Avec miroir et cadre photo assortis.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#524Paul Poisson“Ode aan Van Tuerenhout”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.
“Ode à Van Tuerenhout”. Huile sur panneau. Signé et daté 1970.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#633Een jachthond van gepatineerd brons op een houten voetstuk. Begin XXe eeuw.
Chien de chasse en bronze patiné sur socle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#186Een tweeledige Engelse bibliotheek van mahoniehoutfineer met onderaan vier paneeldeuren onder vier laden en bovenaan twee gevitreerde tussen twee paneeldeuren.
Une bibliothèque anglaise en placage d’acajou avec quatre portes en dessous de quatre tiroirs, au dessus quatre portes dont deux portes avec vitraux.No longer availableDim. 184 x 177 x 45Estimate: € 300 / 500 -
#287Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een tabakspot, twee vaasjes, een sierbord, een reliëf, een belletje, een molen, een kleine jardinière en enkele beeldjes.
Un lot de faïence blanche et bleue comprenant un pot à tabac, deux petits vases, une assiette , un relief, une sonnette, un moulin, une petite jardinière et quelques statuettes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#427Zes grote ronde schotels van verzilverd metaal met een gegraveerd decor. We voegen er een kleiner exemplaar zonder decor aan toe.
Six grands plats ronds en métal argenté et décor gravé. Nous ajoutons un petit plat semblable mais sans décor gravé.No longer availableDim. Ø: 31 & 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#102Het weesgegroet in Latijn. Rijkelijk gedecoreerd met aquarel en goudverf op papier. XIXe eeuw. In vergulde kader achter glas.
“Avé Marie” en latin. Aquarelle sur papier et dorures. Encadrée sous verre.No longer availableDim. 96 x 79 cmEstimate: € 50 / 60 -
#523Paar cloisonné vaasjes met houten sokkels.
Deux vases cloisonnés sur socles en bois.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#90Tag Heuer AquaracerEen roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#707Een Afrikaans houten masker, getooid met een vogel.
Masque africain en bois sculpté, surmontée d’un oiseau.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 100 / 120 -
#623Een fishtank van Cantonporselein, versierd met een Chinees carnavalsdecor. Onderaan gemerkt.
Un aquarium chinois en porcelaine à décor de Canton au cortège. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#234Een oude houten wieg met kanten lakentjes. Met tweede set lakentjes.
Un berceau en bois et draps en dentelle, et deuxième ensemble de draps.No longer availableDim. l: 108 cmEstimate: € 5à / 80

