Other lots by Kaiser
-
#671Kaiser
Een grote dekselvaas van meerkleurig porselein met een Imaridecor. Op houten sokkel. Gemerkt.
Un vase à couvercle en porcelaine polychrome avec décor Imari. Sur socle en bois. Avec marque.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 40/60 -
#711Kaiser
“Napoleon en luitenant”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt.
“Napoléon et lieutenant”. Deux statues en porcelaine polychrome. Marqués.No longer availableDim. h: 22 & 23 cmEstimate: € 40/60 -
#693Kaiser
“Jongen met ganzen”. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.
“Garçon et oies”. Un groupe en porcelaine polychrome. Avec marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#538Kaiser
Een groep met twee paarden van monochroom wit biscuit. Gemerkt.
Un groupe en biscuit blanc monochrome représentant deux chevaux. Avec marque.No longer availableDim. l: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#533Kaiser
Een vaas van meerkleurig porselein met een Imaridecor. Gemerkt.
Un vase à couvercle en porcelaine polychrome avec décor Imari. Avec marque.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40/60 -
#537Kaiser
Een vaas van meerkleurig porselein met een famille-rosedecor op groene fond. Gemerkt.
Un vase en porcelaine polychrome avec décor de roses sur fond vert. Avec marque.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40/60 -
#687Kaiser
“Moeder met kind” & “De fluitspeelster”. Twee beeldjes van monochroom wit biscuit. Beide gemerkt.
“Mère et enfant” & “ La joueuse de flûte”. Deux statues en biscuit blanc monochrome. Tout deux avec marque.No longer availableDim. h: 23 & 20 cmEstimate: € 40/60 -
#527Kaiser
Een groep met twee jachthonden van meerkleurig biscuit. Gemerkt.
Un groupe de biscuit polychrome représentant deux chiens de chasse. Avec marque.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#261Kaiser
“Jongen met ezel”. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.
“Garçon et âne”. Un groupe en porcelaine polychrome. Avec marque.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#680
Een driedelig kaststel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en twee kraagvazen.
Garniture de cheminée trois pièces en faïence bleue et blanche comprenant un vase couvert et deux cornets.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50/60 -
#163
Dansende putti, brons naar Moreau.
“Putti dansants”. Groupe en bronze, d’après Moreau.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 100/160 -
#492Val St. Lambert
Een drageoir van kleurloos kristal met een geslepen decor van druivenranken. Gemerkt.
Un drageoir en cristal incolore et décor taillé représentant des vignes. Avec marque.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/50 -
#595
Een antieke Friese staartklok met wijzerplaat van gepolychromeerd gedreven messing met een decor van schepen. Eerste helft XIXe eeuw.
Pendule murale ancienne de type “staartklok” frisonne au cadran en laiton repoussé et polychrome à décor de bateaux. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. h 125 cmEstimate: € 150/200 -
#405
Een barometer periode Louis-Phillipe met thermometer.
Baromètre banjo en acajou au thermomètre. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. h 102 cmEstimate: € 80/100 -
#233Conpin(?)
Een romantisch tafereel in biscuit, Italiaans werk. Gemerkt. Letsel en restauratie aan de handen.
Groupe romantique en biscuit. Travail italien. Avec marque. Dégât et restauration aux mains.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 100/140 -
#33
Een lot meerkleurig en verguld Brussels porselein, bestaande uit een theepot, een suikerpot en twee kopjes met onderbordjes. XIXe eeuw.
Un lot de porcelaine polychrome et doré bruxelloise comprenant une théière, un sucrier, deux tasses et deux sous-tasses. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#638
Een Vlaamse kroon van geel koper.
Lustre dite couronne flamande en cuivre jaune.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#416
Een eikenhouten bijzettafeltje met gedraaide poten in verbinding en met een lade in de gordel.
Petite table d’appoint en chêne aux pieds tournés et à entretoise en X surmontée d’une toupie. Un tiroir en ceinture.No longer availableDim. b: 67 cmEstimate: € 80/100 -
#676
Mahoniehouten tafel, verlengbaar tot 3,5 m. Gecanneleerde poten.
Table en acajou extensible jusqu’à 3,5 m. Pieds cannelés.No longer availableDim. 73 x 123 cmEstimate: € 240/360 -
#488
Een bordje met wapenschilddecor en bianco sopra bianco. Sanson.
Une assiette avec décor d’écussons en bianco sopra bianco. Sanson.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#790
Een gesculpteerde armstoel met gecanneerde zit. Gerestaureerd.
Un fauteuil sculpté à siège canné. Restauré.No longer availableEstimate: € 50/80