#341Heirloom
Een dienblad van verzilverd metaal. Gemerkt onderaan. Heirloom Melon.
#547
Een Duitse wandklok met gedreven messingen versiering rond de wijzerplaat.
#151
Een aardewerken vaas gedecoreerd met saters en blauw glazuur. Gemerkt onderaan: E. Aubry.
#625
Een arduinen terrastafel met gietijzeren voet.
#331
#74Frans Bakker
“Huizen aan de waterkant”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#534
Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
#81
Een paar zilveren presenteerschaaltjes op vier poten. 800‰.
#119F. Vermorcken
“Bloemenstilleven.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#405
Een Pembroke bijzettafel van notenhout met twee klapbladen.
#462Salvador Dali
“Inferno canto 15”. Gekleurde houtsnede. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, genummerd VIII/VIII en met droogstempel van de uitgever.
“Inferno canto 15”. Coloured woodcut. Signed inside and outside the plate, numbered VIII/VIII and with the publisher's embossing stamp.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 250/350 -
#528
Een houten ronde tafel met centrale poot.
A wooden round table with central leg.No longer availableDim. h 72 cm & Ø 103 cmEstimate: € 50/100