Other lots by Peru Ilaria
-
#600Peru Ilaria
Een halssnoer met bijpassende armband van 925 ‰ zilver in originele doos.
Collier et bracelet assorti en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 249,36 gEstimate: € 250/350 -
#610Peru Ilaria
Een slavenarmband van 925 ‰ zilver versierd met vissen, in originele doos.
Bracelet d’esclave en argent 925‰ décoré de poissons. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 85,85 gEstimate: € 100/150 -
#575Peru Ilaria
Een slavenarmband van 925 ‰ zilver in originele doos.
Bracelet d’esclave en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 64,53 gEstimate: € 80/150 -
#625Peru Ilaria
Twee hangers en een ring van 925 ‰ zilver in originele dozen en met zwarte geweven koorden.
Deux pendentifs et une bague en argent 925‰ dans les boîtes d’origines et avec des cordes noires.No longer availableDim. 78 gEstimate: € 80/150 -
#615Peru Ilaria
Een fluwelen en zilveren ketting met hangers van 925 ‰ zilver en jasper.
Chaîne en velours et argent aux pendentifs en argent 925‰ et jaspe.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#720Peru Ilaria
Een zwarte geweven koord met hangers in de vorm van bollen van 925 ‰ zilver in originele doos.
Corde tissée aux pendentifs en forme de boules d’argent 925‰. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 56,50 gEstimate: € 80/150 -
#570Peru Ilaria
Twee hangers en een paar oorbellen van 925 ‰ zilver in originele dozen, één met zwarte geweven koord.
Deux pendentifs et une paire de boucles d’oreilles en argent 925‰ dans les boîtes d’origine, un exemplaires à corde noire.No longer availableDim. 78 gEstimate: € 80/150 -
#640Peru Ilaria
Twee hangers van 925 ‰ zilver in originele doos en met zwarte geweven koorden.
Deux pendentifs en argent 925‰ dans la boîte d’origine. Avec cordes noires.No longer availableDim. 89,19 gEstimate: € 80/150 -
#705Peru Ilaria
Een hanger in de vorm van een sleutel met zwarte koorden en een speld van 925 ‰ zilver in originele doos.
Pendentif en forme de clé aux cordes noires et une épingle en argent 925‰ dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 45,90 gEstimate: € 80/150 -
#710Peru Ilaria
“Resorte locura”. Een halsketting van 925 ‰ zilver in originele doos.
“Resorte Iocura”. Collier en argent 925‰ dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 102 gEstimate: € 80/150
Similar lots by type
-
#807
“Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.
“Le quai en hiver”. Huile sur toile marouflée. Signée R. De Fouquet (?). XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#402
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#27
Groepje van Duits porselein.
Petit groupe en porcelaine allemande.No longer available -
#394
Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#95
Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 500/600 -
#379Dutré
“Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#404
Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#739L.A. Jacobs
“Galjoen voor de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Galion devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#215
Een parelsnoer met goudkleurige parels met een zilveren slot.
Collier de perles de couleur or. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#4Roger Hebbelinck
“Zijbeuk van de kathedraal”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 97/350 buiten de plaat.
“Nef de la Cathédrale, côté Place Verte”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 97/350 hors planche.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#775
Een lot van vier verschillende glazen stolpen.
Lot de quatre globes en verre.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#805
Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#804
Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#310
Een sierkruik van aardewerk in metalen staander.
Cruche décorative en faïence sur base en métal.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#320Silver Cross
Een oude kinderwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
Ancien landau des années 60. Très bon état.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#190
Een halssnoer met bijpassende oorbellen van amber met 18 karaats geel gouden slotjes.
Collier et boucles d’oreilles assorties en ambre. Fermoirs en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 43,28 gEstimate: € 400/500 -
#796
Een ovale tafel van mahoniehout op vier gedraaide poten met vernauwingen en op messingen wieltjes Tijdperk Louis-Philippe. Tafelblad vervangen door grenenhout.
Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés à rétrécissements et sur roulettes en laiton. Epoque Louis-Philippe. Tablette remplacée en sapin.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#523
Cloisonné snuffbottle. Chinees werk.
Flacon à parfum en cloisonné. Travail chinois.No longer available -
#185
Een parelsnoer met grijze parels met een 18 karaats geel gouden slot.
Collier de perles grises. Fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#745
Een grote mahoniehouten sideboard. Drie tabletten en vier gedraaide poten.
Grand buffet en acajou. Trois tablettes et quatre pieds tournés.No longer availableDim. H. 116 x L. 169 cmEstimate: € 350/500 -
#792
Twee verschillende XVIIIe eeuwse gravures.
Deux gravures du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#125
Een parelsnoer met witte parels met een zilveren slot.
Collier de perles blanches. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180/250 -
#396
Een ovale spiegel in Lodewijk XVI-stijl.
Miroir ovale de style Louis XVI.No longer availableDim. 97 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#260
Eikenhouten kast met opzet. Zwaar gesculpteerd.
Armoire à deux corps en chêne richement sculpté.No longer availableEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#387Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Tijdperk art deco. Gemerkt.
Vase art déco en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 140/200 -
#525Nicolas Hernandez
Een halssnoer van 925 ‰ zilver bezet met hanger en gesigneerd door de auteur.
Collier en argent 925‰ et son pendentif signé par l’auteur.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#143
Een paar miniatuurvaasjes van massief zilver, Hollands gekeurd en een ajour vaasje van zilver met een kobaltblauw glazen binnenvaasje, keuren van Birmingham, Saunders & Shepard 1906.
Paire de vases miniatures en argent massif, poinçons hollandais. Ainsi qu’un petit vase ajouré en argent à l’intérieur en verre bleu cobalt, poinçons de Birmingham, Saunders & Shepard 1906.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#419Molteni
Twee zwarte en twee witte porseleinen vazen. Onderaan gemerkt.
Deux vases noirs et deux vases blancs en porcelaine. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 80/120 -
#650
Een kastje van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl met twee laden boven twee paneeldeurtjes.
Petit meuble en chêne sculpté de style Renaissance ouvrant à deux tiroirs en dessus de deux petites portes à panneaux.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 80/120 -
#723
Drie verschillende Chinese wijzen, een zittende en een staande Guanyin en een staande Boeddha van gesculpteerd hardhout.
Trois sages chinois, une Guanyin assise et une debout et un Bouddha debout en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 15 - 22 cmEstimate: € 80/100 -
#607
Een paar balustervazen van ivoor en been met een gesculpteerd decor van trainende jongens op de buik en aan de zijkant met twee olifanten met ringen. Chinees werk.
Paire de vases balustres en ivoire et os à décor sculpté de gamins sportifs sur la panse. Anses en forme de têtes d’éléphants aux anneaux. Travail chinois.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200/300 -
#766
Salontafeltje van gelakt hout. Blad ingelegd met parelmoer. Chinees werk.
Table de salon en bois laqué. Tablette incrustée de nacre. Travail chinois.No longer availableDim. 70 x 52 cmEstimate: € 30/50 -
#447
Een lot aardewerk, bestaande uit een grote Delftse schotel, een terrine en een kleine dekselvaas van Bequet en een zwart dekselvaasje van Japans porselein.
Lot de faïence comprenant un grand plat de Delft, une terrine et un petit vase couvert de Bequet et un petit vase couvert noir en porcelaine du Japon.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#187
Lot zilver waarvan: een bekertje met Franse keur, een mandje zonder binnenwerk, 800‰, Een strooibus met Franse keur, glazen recipiënt onderaan beschadigd, een zoutvaatje van geslepen kristal, montuur met Londense keur, datumletter f voor 1901. Een dekseltje van een strooibus met keuren van Birmingham, een miniatuurkelkje met keuren van Birmingham, datumletter l voor 1910, maker J.E. Twee koffielepels in Lodewijk XVI-stijl, Franse keur. Een varkentje als speldenkussen, Birmingham, datumletter g v(..)
Lot d’argent dont un gobelet au poinçon français, une corbeille sans récipient, 800‰. Un saupoudroir au poinçon français, le récipient en verre abîmé vers le bas, une salière en cristal taillé à monture en poinçon de Londres, lettre date f pour 1901. Le couvercle d’un saupoudroir aux poinçons de Birmingham, une calice miniature aux poinçons de Birmingham, lettre date l pour 1910, orfèvre J.E. Deux cuillères à café de style Louis XVI, poinçon français. Un petit cochon formant pelote, Birmingham, (..)No longer availableEstimate: € 120/200 -
#331
Een paar messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Paire de candélabres d’église en laiton de style baroque.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200/300 -
#270
Een tweeledige mahoniehouten linenpress met onderaan twee grote en twee kleine laden.
Presse à linge à deux corps, le dessous à deux grands et deux petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 200/300