#160Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
#511“Zittende Guanyin.” Beeldje uit ivoor op sokkel.
#351Fürstenberg & KaiserEen porseleinen terrine met bloemendecor en een theepot met Imaridecor. Beide onderaan gemerkt.
#37Een lot van vier verschillende oude koffiemolens.
#59Walter VaesPeriod: 1882 - 1985“Schaatsen op het ijs”. Litho. Gesigneerd.
”Patinage sur glace”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#85Twee maal 50 ecu van 1987. Goud 900‰.
#110Degel SwissEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
#475Een rond gechromeerd bijzettafeltje met glazen blad naar het ontwerp van Eileen Gray.
Une petite table en chrome et tablette en verre d’après Eileen Gray.No longer availableDim. Ø 51 cm, h 63 cmEstimate: € 60 / 100 -
#597Een Régence klapsecretaire van eikenhout met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Enkele losse trekkers en rechter achterpootje iets korter.
#412“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#276Een schotel van meerkleurig aardewerk met een voorstelling van de dood van Frederick ten Boven op 6 augustus 1724. Gerestaureerd.
Un plat en faïence polychrome, représentation de la mort de D-Frederick ten Boven le 6 août 1724. Restauré.No longer availableDim. Ø; 58 cmEstimate: € 120 / 200