Other lots in this auction
-
#7
Een paar verzilverde siervogels.
Deux oiseaux argentés.No longer availableDim. L 19 cmEstimate: € 20/30 -
#769
Twee hoornvazen van wit porselein z.g. Vieux Bruxelles.
Deux vases cornes en porcelaine blanche dite Vieux Bruxelles.No longer availableDim. h : 35 cmEstimate: € 80/120 -
#752
Een lot van acht verschillende kandelaars, waarbij vijf van rood koper en drie van messing.
Un lot de huit candélabres différents, dont cinq en cuivre rouge et trois en laiton.No longer availableDim. h: 17 - 28 cmEstimate: € 40/50 -
#299Mary KennisPeriod: 1899 - 1965
“Stilleven met perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, pêches”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#269Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Winters Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène de fermette hivernale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 89 cmEstimate: € 60/100 -
#444
“Geisha met Samisen”. Gouache op zijde. Gesigneerd.
”Geisha au Samisen”. Gouache sur soie. Signée.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 25/40 -
#310
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de deux perles.No longer availableEstimate: € 120/150 -
#614
Een Engelse klapsecretaire met drie grote en drie kleine laden.
Un secrétaire avec abattant à trois grands et trois petits tiroirs.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 200/240 -
#17
Een lot tin, bestaande uit tien maatbekers, twee klepkannen, een vaasje en vier schotels. Deels XIXde eeuw.
Un lot d’étain, comprenant dix mesures, deux verseuses à couvercle, un petit vase et quatre plats. En partie XIXe siècleNo longer availableEstimate: € 100/120 -
#601
Een grote bronzen koro van cloisonné op brons op een voetstuk. De buik versierd met Fo-honden in reliëf in cartouches op een achtergrond van bloemen. Het deksel getooid met een Fo-hond en het voetstuk met een draakje.
Un grand koro en bronze et cloisonné sur bronze sur un socle. La panse décorée de chiens Fo en relief sur cartouches sur un fond fleuri. Le couvercle est décoré d’un chien Fo et le pied est décoré d’un petit dragon.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 550/600 -
#645
Een staande klok met eikenhouten kast en een koperen werk. Kap beschadigd.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne et travail en cuivre. La coiffe est endommagée.No longer availableDim. h: 256 cmEstimate: € 80/120 -
#564
Drie verschillende kopjes en drie schoteltjes van Chinees porselein met blauw op witte decors. Twee kopjes met haarscheur. XVIIIe eeuw.
Trois tasses différentes et sous-tasses en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc. Deux tasses avec un cheveu. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 7,5 - 11,5 cmEstimate: € 50/70