Similar lots by type
-
#528Een gefineerd notenhouten salontafel met twee laden.
Table basse en placage de noyer à deux tiroirs.No longer availableDim. 59 x 99 x 99 cmEstimate: € 40 / 50 -
#226Een mahoniehouten secretaire-bibliotheek met onderaan vier laden. Klapblad manco.
Secrétaire-bibliothèque en acajou, le bas ouvrant à quatre tiroirs. Abattant manque.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200 / 300 -
#508Een kleine mahoniehouten commode in Empirestijl met drie laden, een marmeren blad en versierd met bronsbeslag.
Petite commode en acajou de style Empire à trois tiroirs, dessus en marbre et ornée de ferrures en bronze.No longer availableDim. 83 x 72 x 39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#203Een gefineerd mahoniehouten koffermeubel in de vorm van een commode met een lade onderaan.
Une commode en placage d'acajou en forme de commode avec un tiroir en bas.No longer availableDim. 108 x 112 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#538Een gelakt Chinees meubeltje met twee deurtjes en een lade en versierd met een decor van vogels en bloemen.
Meuble en laque de Chine ouvrant à deux portes et un tiroirs et décoré d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. 86 x 99 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#188Een gefineerd gebogen mahoniehouten meubel in Empirestijl met twee deuren en een lade, een groen marmeren blad en versierd met bronsbeslag.
Meuble de style Empire en placage d'acajou galbé à deux portes et un tiroir, tablette en marbre vert et orné de garnitures en bronze.No longer availableDim. 102 x 137 x 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#222Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. 150 x 105 cmEstimate: € 40 / 60 -
#512Een zwartgelakt Japans bureau, het blad versierd met een pietra dura decor van geisha’s in een landschap. Met glazen blad.
Bureau japonais laqué noir, le plateau orné de pierre dure présentant des geishas dans un paysage. Avec tablette en verre.No longer availableDim. 80 x 140 cmEstimate: € 200 / 300 -
#498Een antieke achthoekige eikenhouten tafel met getorste poten en versierd met gebeeldhouwde vogels en leeuwenkoppen.
Une ancienne table octogonale en chêne aux pieds torsadés et décorée d'oiseaux et de têtes de lion sculptés.No longer availableDim. 120 x 122 cmEstimate: € 200 / 300 -
#219Een eikenhouten wandkapstok met gesculpteerd bladerdecor.
Porte-manteau mural en chêne à décor de feuilles sculptées.No longer availableDim. 78 x 105 cmEstimate: € 25 / 35 -
#214Een violontafel met zwartgelakte randen.
Une table de violon avec des bords laqués noirs.No longer availableDim. 80x120x80cmEstimate: € 80 / 120 -
#525Een ronde tafel met vier laden en met lederen blad.
Une table ronde avec quatre tiroirs et un plateau en cuir.No longer availableDim. Ø: 108 cmEstimate: € 50 / 75 -
#211Een mahoniehouten barmeubel met deksel, neerklapbaar blad en twee paneeldeuren onderaan.
Un meuble de bar en acajou avec couvercle, dessus rabattable et deux portes à panneaux en bas.No longer availableDim. 101 x 102 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#202Een gefineerd buffet met twee paneeldeuren en twee laden, versierd met bronzen beslag en met groen marmeren blad.
Buffet en placage à deux portes à panneaux et deux tiroirs, orné de garnitures en bronze et d'un dessus en marbre vert.No longer availableDim. 98 x 108 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#198Een tweedeurskast van mahoniehoutfineer met een marmeren blad en een lade en doucine.
Un cabinet à deux portes en placage d'acajou avec un dessus en marbre et un tiroir en doucine.No longer availableDim. 151 x 11 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#515Een eikenhouten koffer met gebeeldhouwd front.
Coffret en chêne à façade sculptée.No longer availableDim. 130 x 66 x 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#106Een verlengbare eettafel met rijkelijk uitgewerkte poten in de vorm van gevleugelde hermenfiguren.
Table à dîner à allonges richement sculptée aux pieds, formant des hermès.No longer availableDim. 159 x 107 cmEstimate: € 250 / 400 -
#216Een reeks van acht gesculpteerde stoelen en twee armstoelen in barokke stijl met gouden en bordeauxrode bekleding.
Suite de huit chaises sculptées et deux fauteuils de style baroque, recouvert de tissu doré et rouge bordeaux.No longer availableDim. H:102-110cmEstimate: € 250 / 400 -
#206Een antieke tafel in renaissancestijl, rijkeleijk uitgewerkt met balusterpoten, vruchten en leeuwenkoppen. Ringen manco.
Table ancienne de style Renaissance, richement décorée de pieds balustres, de fruits et de têtes de lions. Anneaux manquants.No longer availableDim. 73 x 131 x 79 cmEstimate: € 250 / 350 -
#487Een gefineerde violontafel.
Une table violon plaquée.No longer availableDim. 124 x 97 cmEstimate: € 80 / 120 -
#509Een reeks van zes zwartgelakte houten stoelen met kunstlederen zit.
Ensemble de six chaises en bois laqué noir avec assises en similicuir.No longer availableDim. H:92cmEstimate: € 60 / 80 -
#201Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.
Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.No longer availableDim. b: 225, 156 & 56 cmEstimate: € 300 / 400 -
#505Een verstelbare verchroomde armstoel met beige lederen bekleding.
Fauteuil réglable chromé, recouvert de cuir beige.No longer availableDim. H:110cmEstimate: € 200 / 250 -
#208Een rechte secretaire van mahoniehoutfineer met twee deuren onder en een lade boven het klapblad. Met marmeren blad bovenaan.
Bureau droit en placage d'acajou à deux portes en dessous et un tiroir au dessus du plateau rabattable. Avec dessus en marbre au sommet.No longer availableDim. 146 x 92 x 38 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#696Een gedraaid houten theetafeltje met een messingen blad, versierd met een gegraveerd drakendecor.
Table à thé en bois tourné à tablette en laiton décoré de dragons gravés.No longer availableDim. H:67cmEstimate: € 35 / 50 -
#280Een paar 18 K rooskleurige oorbellen bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or rose 18 carats serties de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 200 / 300 -
#281Een vrouwenbuste van gepatineerd zamak op sokkel van onyx met goudgepatineerde pootjes.
Buste de femme en zamac patiné sur socle en onyx avec pieds patinés or.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#29Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Straatzicht”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 203/350 buiten de plaat.
"Vue sur la rue". Une lithographie. Signée et numérotée 203/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#614Een reeks van vier foto’s, uitgegeven door Yellow Korner, waarbij twee foto’s uit de film “Le Mépris” met Brigitte Bardot en Michel Piccoli, de foto “Models in red swimwear at beach” van Louise Dahl Wolfe en “Richelle II” van Formento + Formento.
Une série de quatre photos, éditée par Yellow Korner, dont deux photos du film « Le Mépris » avec Brigitte Bardot et Michel Piccoli, la photo « Mannequins en maillot de bain rouge à la plage » de Louise Dahl Wolfe et « Richelle II » de Formento + Formento.No longer availableDim. 25x35cm37x25cmEstimate: € 75 / 100 -
#485Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.
Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#340Il BisonteTwee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.
Deux différents pendentifs à corde en cuir. Dans la boîte et le sachet d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#346Een paar mahoniehouten stoelen, versierd met drie ringen in de rug en met sober ingelegd biesje.
Paire de chaises en acajou, décorées de trois anneaux dans le dossier et d'une sobre garniture marquetée.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 40 / 60 -
#574“Abstracte compositie”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
"Composition abstraite". Huile sur carton. Sans signature.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#666Een gebeeldhouwd houten figuur. Aziatisch werk.
Un personnage en bois sculpté. Travail asiatique.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#482Paul Van DesselEen map met talrijke linosneden, aquatinten, schetsen, academische studies enz.
Une farde avec de nombreux linogravures, aquatintes, croquis, études académiques, etc.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#369Een vintage luchtertje van oranje gekleurd metaal met vier glazen bollen. Bijgevoegd twee bijpassende lampvoetjes. Jaren ‘60.
Un lustre vintage en métal de couleur orange avec quatre boules de verre. Ci-joint, deux pieds de lampe assortis. années 60.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80

