Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een armstoel met gecapitonneerde roodlederen bekleding in Lodewijk XV-stijl.

Een armstoel met gecapitonneerde roodlederen bekleding in Lodewijk XV-stijl.

Fauteuil capitonné de cuir rouge de style Louis XV.
Dim. H:115cm
SKU: 2806220026.
Auction day: 28 June 2022 19:00
Catalogue #26
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #444
    Charles Louis La Salle
    Period: 1938

    “Damesportret”. Pasteltekening op doek. Gesigneerd.

    "Portrait de dame". Dessin au pastel sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 100 cm x 100 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #230

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en een in briolet geslepen topaas van +- 6,18 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,12 ct et d'une topaze taille briolet de +- 6,18 ct.
    No longer available
    Dim. 5,57 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #282
    Willem De Pauw

    “Interieur met kachel en waskom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Intérieur avec poêle et lavabo". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #570

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,26 ct.
    No longer available
    Dim. 2,92 g
    Estimate: € 300 / 350
  • #285

    Een dekselpotje van Limogesporselein met een handgeschilderd bloemendecor en met vergulde motieven. Op bijhorend schoteltje. Onderaan gemerkt en gesigneerd.

    Pot à couvercle en porcelaine de Limoges à décor floral peint à la main et motifs dorés. Sur présentoir. Marqué et signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #148

    Een witmarmeren panter.

    Une panthère en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. 60 x 22 x 13 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #566

    Een Engelse staande klok in eikenhouten kast, versierd met ingelegde schelp.

    Une horloge grand-père anglaise dans un coffret en chêne, décorée d'une coquille incrustée.
    No longer available
    Dim. H:230cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #465
    Goebel, Germany

    “Frühlingstanz”. Een groepje van veelkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 535.

    « Frühlingstanz ». Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 535.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #451

    Een diepe kom van Chinees aardewerk met meerkleurig decor van kostbaarheden. Barst in de vleugel.

    Un ancien bol profond en faïence chinoise à décor multicolore d'objets de valeur. Fêlure dans l'aile.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #641

    Twee gietijzeren Chinese theepotjes, waarbij één groen en één roodgepatineerd en de laatste met decor van libellen.

    Deux théières de Chine en fonte, l'une à patine verte et l'autre à patine rouge et la dernière à décor de libellules.
    No longer available
    Dim. h : 15 - 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #478
    Goebel, Germany

    “Bald sind wir Drüben”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. 1992. Gemerkt onderaan. No. 472.

    ChauBaldve sind wir Drüben. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. 1992. Marqué en bas. no. 472.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #112
    A. de H.

    “Knikkerende kinderen bij een woning”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1791.

    "Enfants jouant aux billes devant une maison". Huile sur toile marouflée. Signé et daté 1791.
    No longer available
    Dim. 55 x 39 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More