Similar lots by type
-
#792Een eikenhouten tweedeurskastje in Régencestijl met onderaan twee laden.
Meuble à deux portes en chêne de style Régence. Le bas à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#398Een kaptafeltje van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een klapblad met spiegel, versierd met bloemenmarqueterie, geflankeerd door twee zijdelings openende bladen en een lade rechts onderaan.
Coiffeuse en bois de placage de style Louis XV à abattant au miroir. Décor de marqueterie florale. Les côtés ouvrant à abattants et à un tiroir en bas à droite.No longer availableDim. b: 79 cmEstimate: € 120 / 200 -
#216Een bed van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer, versierd met een ingelegd decor van kastanjetakken. Tijdperk art nouveau.
Lit en acajou et bouleau tâché décoré de branches de châtaigner incrustées. Epoque Art Nouveau.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#325Een dagobertstoel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl.
Chaise dagobert en chêne sculpté de style RenaissanceNo longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 80 / 120 -
#766Een eikenhouten klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een eikenhouten armstoel aan toe.
Secrétaire à abattant en chêne de style Louis XV. Nous ajoutons un fauteuil en chêne.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#400Een lage eikenhouten tweedeurskast. XIXe eeuw.
Meuble bas à deux portes en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 133 cmEstimate: € 200 / 240 -
#416Een tafel van groengepatineerd hout in Lodewijk XV-inspiratie. Op wieltjes.
Table en bois patiné vert de style Louis XV. Sur roulettes.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#757Een nachtkastje van gesculpteerd eikenhout met een rood marmeren blad.
Table de chevet en chêne sculpté à tablette en marbre rouge.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 30° / 50 -
#226Een kaptafel van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer met een wit marmeren blad en de laden versierd met ingelegde bloemenranken. Met bijhorende spiegel en twee stoelen. Tijdperk art nouveau.
Coiffeuse en acajou et bouleau tâché à tablette en marbre blanc et aux tiroirs décoré de fleurs incrustées. Avec miroir et deux chaises assortis. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 300 / 500 -
#4Een console in art decostijl met fineer in marcassarstijl. Recent werk.
Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 260 / 280 -
#794Een ronde Chinese salontafel. Het blad versierd met een decor van personages in een interieur in hoogreliëf. Met vier bijbehorende lage stoeltjes.
Table de salon ronde. Tablette décorée de personnages dans un intérieur en relief. Et quatre petits tabourets assortis. Travail chinois.No longer availableDim. Ø: 85 cmEstimate: € 60 / 100 -
#736Een driezitsofa in Lodewijk XVI-stijl van witgepatineerd hout met vergulde details en bekleed met beige fluweel.
Canapé trois places de style Louis XVI en bois à patine blanche aux détails dorés. Recouvert de velours beige.No longer availableDim. b: 203 cmEstimate: € 300 / 500 -
#789Kamerscherm van Japans lakwerk bestaande uit vier panelen met veelkleurige versiering van personages in een landschap op zwarte achtergrond.
Paravent en laque du Japon à quatre vantaux décorés de personnages dans un paysage sur fond noir.No longer availableDim. 183 x 184 cmEstimate: € 30à / 400 -
#800Een Chinees eendeurskastje van gelakt hout met een meerkleurig decor van pioenrozen, bloesems en pauwen.
Meuble chinois à une porte en bois laqué à décor polychrome de pivoines, de fleurons et de paons.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 60 / 80 -
#793Een eikenhouten commode in Louis-Philippestijl met drie grote onder twee kleine laden.
Commode en chêne de style Louis-Philippe ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#315Een televisiekast in Lodewijk XV-stijl met een handgeschilderd chinoiseriedecor.
Armoire de télévision de style Louis XV à décor chinois peint à la main.No longer availableDim. 143 x 105 cmEstimate: € 80 / 120 -
#385Een verlengbare tafel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl.
Table à rallonges en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#783Een mahoniehouten bijzettafeltje.
Guéridon en acajou.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#380Een hoekkast in Engelse stijl met één lade en een klapdeurtje boven een gemoulureerde deur.
Encoignure de style anglais ouvrant à un tiroir et un abattant au dessus d’une porte mouluré.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#787Een mahoniehouten kuipfauteuil.
Siège baquet en acajou.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#236Een asymmetrische garderobekast van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer met een spiegeldeur en versierd met een ingelegd decor van kastanjetakken en lelies. Tijdperk art nouveau.
Garde-robe asymétrique en acajou et bouleau tâché ouvrant à une porte au miroir et décorée de branches de châtaigner et de fleurs de lys incrustées. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 229 cmEstimate: € 500 / 700 -
#207Een nachtkastje van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer, versierd met een ingelegde wilde kastanjetak en met een wit marmeren blaadje. Tijdperk art nouveau.
Table de chevet en acajou et bouleau tâché décoré d’une branche de châtaigner incrustée. Tablette en marbre blanc. Epoque art nouveau.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#394Een mahoniehouten tafel met twee klapblaadjes.
Table en acajou à deux abattants.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#767Een reeks van zes notenhouten fauteuils met stoffen bekleding.
Suite de six fauteuils en noyer à couverture en tissu.No longer availableEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#759Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#307Twee hoornvazen van Brussels porselein met een meerkleurig decor versierd.
Deux différents vases cornets en porcelaine dite Vieux Bruxelles. Décor de fleurs polychrome et doré.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#182Aloïs De Laet“Koppel op de dijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Couple sur la digue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 77 cmEstimate: € 2300 / 300 -
#167Robert Van de Velde“Madonna met Kind”. Groep van terracotta op arduinen sokkel. Gesigneerd.
“Vierge à l’Enfant”. Groupe en terre cuite sur socle en pierre de taille. Signé.No longer availableDim. H 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#302Een Oude Russische icoon.
Icône russe ancienne.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#511Twee vaasjes van cloisonné op rood koper met een meerkleurig decor van personages en vogels. Omstreeks 1900.
Deux petits vases en cloisonné sur cuivre rouge à décor polychrome de personnages et d’oiseaux. Vers 1900.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 150 -
#25Een 18 karaats geel gouden hanger, ring en één oorbel bezet met saffier.
Pendentif, bague et une boucle d’oreille sertie de saphir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 2,74 gEstimate: € 80 / 150 -
#44“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Beschadiging.
“Vue de village”. Huile sur toile. Sans signature. Dégât.No longer availableDim. 43 x 59 cmEstimate: € 30 / 40 -
#131Een Zwarte Madonna van Walcourt van Brussels porselein onder stolp.
Vierge noire de Walcourt en porcelaine de Bruxelles. Sous globe.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#243“Jachthonden”. Een groep van donkergepatineerd brons. Naar een werk van P.J. Mêne.
“Chiens de chasse”. Groupe en bronze à patine foncée. D’après un oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 200 / 250 -
#784Een ovale bijzettafel van eikenhout, versierd met sober inlegwerk.
Table d’appoint ovale en chêne, sobrement incrustée.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#244“Plattelandszicht” Belgische school, XIXde eeuw, “De watermolen”; “Boszicht” en “Binnenhof”. Vier olieverfschilderijen op doek, waarvan twee gesigneerd.
“Paysage de campagne”. Ecole belge du XIXe siècle, “Le moulin à eau”, “Paysage boisé” et “Basse cour”. Quatre huiles sur toile dont deux signées.No longer availableEstimate: € 80 / 100

