Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een armstoel met gecapitonneerde stoffen bekleding en gedraaide poten.

Een armstoel met gecapitonneerde stoffen bekleding en gedraaide poten.

Fauteuil capitonné aux pieds tournés.
SKU: 1904160782.
Category: Meubel.
Auction day: 20 April 2016 19:00
Catalogue #782
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #792

    Een eikenhouten tweedeurskastje in Régencestijl met onderaan twee laden.

    Meuble à deux portes en chêne de style Régence. Le bas à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #787

    Een mahoniehouten kuipfauteuil.

    Siège baquet en acajou.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #207

    Een nachtkastje van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer, versierd met een ingelegde wilde kastanjetak en met een wit marmeren blaadje. Tijdperk art nouveau.

    Table de chevet en acajou et bouleau tâché décoré d’une branche de châtaigner incrustée. Tablette en marbre blanc. Epoque art nouveau.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #4

    Een console in art decostijl met fineer in marcassarstijl. Recent werk.

    Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.
    No longer available
    Dim. b: 150 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #400

    Een lage eikenhouten tweedeurskast. XIXe eeuw.

    Meuble bas à deux portes en chêne. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 133 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #380

    Een hoekkast in Engelse stijl met één lade en een klapdeurtje boven een gemoulureerde deur.

    Encoignure de style anglais ouvrant à un tiroir et un abattant au dessus d’une porte mouluré.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #793

    Een eikenhouten commode in Louis-Philippestijl met drie grote onder twee kleine laden.

    Commode en chêne de style Louis-Philippe ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #325

    Een dagobertstoel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl.

    Chaise dagobert en chêne sculpté de style Renaissance
    No longer available
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #766

    Een eikenhouten klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een eikenhouten armstoel aan toe.

    Secrétaire à abattant en chêne de style Louis XV. Nous ajoutons un fauteuil en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #789

    Kamerscherm van Japans lakwerk bestaande uit vier panelen met veelkleurige versiering van personages in een landschap op zwarte achtergrond.

    Paravent en laque du Japon à quatre vantaux décorés de personnages dans un paysage sur fond noir.
    No longer available
    Dim. 183 x 184 cm
    Estimate: € 30à / 400
  • #783

    Een mahoniehouten bijzettafeltje.

    Guéridon en acajou.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #394

    Een mahoniehouten tafel met twee klapblaadjes.

    Table en acajou à deux abattants.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #216

    Een bed van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer, versierd met een ingelegd decor van kastanjetakken. Tijdperk art nouveau.

    Lit en acajou et bouleau tâché décoré de branches de châtaigner incrustées. Epoque Art Nouveau.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #767

    Een reeks van zes notenhouten fauteuils met stoffen bekleding.

    Suite de six fauteuils en noyer à couverture en tissu.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #226

    Een kaptafel van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer met een wit marmeren blad en de laden versierd met ingelegde bloemenranken. Met bijhorende spiegel en twee stoelen. Tijdperk art nouveau.

    Coiffeuse en acajou et bouleau tâché à tablette en marbre blanc et aux tiroirs décoré de fleurs incrustées. Avec miroir et deux chaises assortis. Epoque Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. b: 130 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #385

    Een verlengbare tafel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl.

    Table à rallonges en chêne sculpté de style Renaissance.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #236

    Een asymmetrische garderobekast van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer met een spiegeldeur en versierd met een ingelegd decor van kastanjetakken en lelies. Tijdperk art nouveau.

    Garde-robe asymétrique en acajou et bouleau tâché ouvrant à une porte au miroir et décorée de branches de châtaigner et de fleurs de lys incrustées. Epoque Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. h: 229 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #736

    Een driezitsofa in Lodewijk XVI-stijl van witgepatineerd hout met vergulde details en bekleed met beige fluweel.

    Canapé trois places de style Louis XVI en bois à patine blanche aux détails dorés. Recouvert de velours beige.
    No longer available
    Dim. b: 203 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #757

    Een nachtkastje van gesculpteerd eikenhout met een rood marmeren blad.

    Table de chevet en chêne sculpté à tablette en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 30° / 50
  • #398

    Een kaptafeltje van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een klapblad met spiegel, versierd met bloemenmarqueterie, geflankeerd door twee zijdelings openende bladen en een lade rechts onderaan.

    Coiffeuse en bois de placage de style Louis XV à abattant au miroir. Décor de marqueterie florale. Les côtés ouvrant à abattants et à un tiroir en bas à droite.
    No longer available
    Dim. b: 79 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #416

    Een tafel van groengepatineerd hout in Lodewijk XV-inspiratie. Op wieltjes.

    Table en bois patiné vert de style Louis XV. Sur roulettes.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #794

    Een ronde Chinese salontafel. Het blad versierd met een decor van personages in een interieur in hoogreliëf. Met vier bijbehorende lage stoeltjes.

    Table de salon ronde. Tablette décorée de personnages dans un intérieur en relief. Et quatre petits tabourets assortis. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. Ø: 85 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #315

    Een televisiekast in Lodewijk XV-stijl met een handgeschilderd chinoiseriedecor.

    Armoire de télévision de style Louis XV à décor chinois peint à la main.
    No longer available
    Dim. 143 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #800

    Een Chinees eendeurskastje van gelakt hout met een meerkleurig decor van pioenrozen, bloesems en pauwen.

    Meuble chinois à une porte en bois laqué à décor polychrome de pivoines, de fleurons et de paons.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #23

    Een lot curiosa, bestaande uit een oude Engelse boterkarnbokaal, een kruithoorn, een lintmeter en een bronzen maatlepeltje.

    Lot de curiosités comprenant un moulin à beurre en verre et métal, une corne à poudre, une mesure en bronze et un mètre.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #527

    Drie vazen van Satsuma aardewerk in diverse uitvoeringen.

    Trois vases en faïence de Satsuma de différentes formes.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #681

    Een paar grote zeshoekige balustervazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van personages. Onderaan gemerkt.

    Paire de vase balustres hexagonaux en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #630

    Vier verschillende zakhorloges remontoirs waaronder één Russische.

    Quatre différents remontoirs dont un russe.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #66

    Een salontafel van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XV-stijl.

    Table de salon en chêne sculpté de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. L 87 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #659
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 205 x 283 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #198

    Groep met een jager, een paard en jachthonden. Naar P.J. Mène.

    Groupe d’un chasseur, un cheval et des chiens de chasse. D’après P.J. Mène.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #414
    Herman Diels
    Period: 1903 - 1986

    Een lot van vier tekeningen op papier.

    Lot de quatre dessins sur papier.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #705

    Een zilveren gegraveerde zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd. 800 ‰. Met afbeelding van een wild paard en met gekleurde takken. Te reviseren.

    Remontoir en argent gravé à double boîtier. Numéroté. 800‰. Décoré d’un cheval sauvage et de branches en couleurs. A réviser.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #687

    Een vaas van meerkleurig en verguld porselein met een decor van vogels en pioenrozen. Gemonteerd als lampenvoet.

    Vase en porcelaine polychrome et doré à décor d’oiseaux et de pivoines. Monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #479
    Juan Miro

    “Compositie”. Litho. “Epreuve d’artiste” en draagt een handtekening buiten de plaat.

    “Composition”. Lithographie. Epreuve d’artiste et porte une signature hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #437

    Een model van de Eiffeltoren, versierd met kraaltjes.

    Modèle de la Tour Eiffel décoré de perles.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More