Other lots in this auction
-
#476GoumEen handgeknoopt zijde kleedje met decor van vogels.
Une robe en soie nouée à la main avec un décor d'oiseaux.No longer availableDim. 165 x 102 cmEstimate: € 100 / 150 -
#322Willy VandersteenEen lot strips, bestaande uit 32 albums van Suske en Wiske, 5 albums van Biggles, 3 albums van Jerom, 5 albums van Jerom, 1 album van Bessy en 1 album van Robert en Bertrand. Gelezen staat.
Un lot de BD, composé de 32 albums de Suske en Wiske, 5 albums de Biggles, 3 albums de Jerom, 5 albums de Jerom, 1 album de Bessy et 1 album de Robert et Bertrand. Usures.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#221Een traditioneel sieraad van een vrouwenkleed van zilver, deels verguld, en stenen van karneool. Centraal Azië - Turkmenistan.
Ornement traditionnel d'une robe de femme en argent, partiellement doré, et pierres de cornaline. Asie centrale - Turkménistan.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#374R. De Boer naar Rembrandt. “Oude hoeve”. Gravure.
R. De Boer d'après Rembrandt. Vieille ferme. Gravure.No longer availableDim. 13 x 31,5 cmEstimate: € 25 / 40 -
#572“Les modes parisiennes”. Twee XIXe eeuwse modeprenten met handgemaakte jurkjes. Achter glas.
Les modes parisiennes. Deux gravures de mode du XIXème siècle avec des robes faites à la main. Derrière le verre.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#585Goebel, Germany“Schülerin”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No.81 2/0. Onderaan gemerkt.
Schülerin. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°81 2/0. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#499Jan De BondtPeriod: °1937“De kus”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1999.
Le baiser. Huile sur toile. Signée et datée 1999 au dos.No longer availableDim. 120 x 100 cmEstimate: € 180 / 240 -
#46Een antiek gepolychromeerd houten schommelpaard. Eén handvat manco.
Cheval à bascule en bois polychrome. Une anse manque.No longer availableDim. 100 x 125 cmEstimate: € 80 / 100 -
#304Paar messingen appliques in Lodewijk XVI-stijl.
Paire d'appliques en laiton de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#58Twee bergkristallen met wortelhouten sokkel.
Deux cristaux de roche à base de bois de racine.No longer availableDim. 16 en 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#605Gevarieerd lot: Stripalbums (Kuifje, Nero, Jommeke, Suske en Wiske, “Het zeer vreemde avontuur van Erik” door Eembeek, 3 erotische door Colber, Hugdebert en Kussumoto, Kiekebanus, De Rode Ridder e.a.), mengelwerken, ingebonden nummers van Ons Volk (1949).
Lot varié : Albums BD (Tintin, Nero, Jommeke, Suske et Wiske, La très étrange aventure d'Erik d'Eembeek, 3 érotiques de Colber, Hugdebert et Kussumoto, Kiekebanus, De Rode Ridder ao ), œuvres mixtes, numéros reliés de Ons Volk (1949).No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#248Een buldog van donkergepatineerd brons. Gemerkt ‘Bergman’.
Un bouledogue en bronze patiné foncé. Marqué 'Bergman'.No longer availableDim. l: 13 cmEstimate: € 90 / 110

