#746Een handgeknoopte wollen loper.
#592Corneille“Pinocchio”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 2001 en genummerd 40/150 buiten de plaat.
”Pinocchio”. Litho. Signée, datée 2001 et numérotée 40/150 ors planche.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 130 / 140 -
#15The BridgeEen bruin lederen zakagenda.
#310Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,46 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,26 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,46 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,26 ct.No longer availableDim. 4,57 gEstimate: € 800 / 900 -
#658Een album met ca. 50 oude reeksen van Liebig Chromo’s.
#278Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 77 stuks.
#491Een lot van vijf stuks ivoor, Afrikaans snijwerk. Begin XXe eeuw.
Un lot de cinq pièces d’ivoire, travail africain. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#571Een bronzen groep van drie lachende Chinezen.
#497Een magere man van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
#627Jan LuijkenPeriod: 1649 - 1712“De mislukten aanslag des Hertogen van Anjou op Antwerpen in den jaare 1583”. Een XVIIe eeuwse gravure.
“De mislukten aanslag des Hertogen van Anjou op Antwerpen in den jaare 1583”. Gravure du XVIIe siècle.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#252Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
Miroir de valet en bois doré.No longer availableDim. Ø: 56 cmEstimate: € 100 / 120